KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 148
ogółem: 85 764

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 22745!!!

  • autor: Jack74K, 2019-04-16 15:34

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 22745!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 22745!!!

Today I added 339 pictures of football teams from: Costa Rica, Uruguay, Mexico, Guatemala, Italy, USA, Belgium, South Africa, Morocco, Argentina, Indonesia, Norway, Kosovo, Czech Republic, Montenegro, Jersey, Slovenia, Portugal, Malaysia, Spain, Bulgaria, Tahiti, Ukraine, Turkey, Honduras, El Salvador, Galapagos Islands, Vatican, Australia, Colombia, Tajikistan, Greenland, Belarus, Georgia, Chile Pakistan !!! Thank You Adrian Belloni!!!

Dziś do kolekcji dodałem 339 zdjęć drużyn piłkarskich z: Kostaryki, Urugwaju, Meksyku, Gwatemali, Włoch, USA, Belgii, Republiki Południowej Afryki, Maroko, Argentyny, Indonezji, Norwegii, Kosova, Czech, Czarnogóry, Jersey, Słowenii, Portugalii, Malezji, Hiszpanii, Bułgarii, Tahiti, Ukrainy, Turcji, Hondurasu, Salwadoru, Wysp Galapagos, Watykanu, Australii, Kolumbii, Tadżykistanu, Grenlandii, Białorusi, Gruzji, Chile i Pakistanu!!! Dziękuję: Adrian Belloni!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 20481 (drużyny z 287 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1293!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 971!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 22745!!!

Na zdjęciu: St Peter FC (Jersey).

Do kolekcji dodałem:

20142 Veteranos Santa Tereza oldboje (Kostaryka)

20143 El Rejunte FC (Urugwaj)

20144 ESC Futbol Bajo Rodriguez trampkarze (Kostaryka)

20145 ESC Futbol Bajo Rodriguez młodzicy (Kostaryka)

20146 ESC Futbol Bajo Rodriguez żacy (Kostaryka)

20147 ESC Futbol Bajo Rodriguez młodziczki (Kostaryka)

20148 Michoacanas Zacapu kobiety (Meksyk)

20149 Cancha Santiaguito kobiety (Meksyk)

20150 FC Apantes Jutiapa (Gwatemala)

20151 Collegio Messicano (Włochy)

20152 North American Martyrs (USA)

20153 Redemptoris Mater (Włochy)

20154 Pontificia Università Gregoriana (Włochy)

20155 Pontificio Collegio Urbano (Włochy)

20156 Collegio San Paolo Apostolo (Włochy)

20157 Augustinianum Marianum (Włochy)

20158 Santa Maria della Riconciliazione (Włochy)

20159 COLLEGIO BELGA-GUANELLIANI (Belgia)

20160 Collegio Pio Latino Americano (Włochy)

20161 Pontificio Collegio Spagnolo (Włochy)

20162 Pontificio Seminario Romano (Włochy)

20163 Istituto Teologico San Pietro (Włochy)

20164 Black Leopards Football Club (RPA)

20165 CRSJ (Maroko)

20166 FC Los Angeles Galaxians (USA)

20167 FC Cincinnati (USA)

20168 Chicago Club (USA)

20169 Club Dos de Abril żacy (Argentyna)

20170 Club Dos de Abril trampkarze (Argentyna)

20171 Club Dos de Abril młodzicy (Argentyna)

20172 Club Dos de Abril orlicy (Argentyna)

20173 Club Dos de Abril juniorzy (Argentyna)

20174 SSB Unri Unri młodzicy (Indonezja)

20175 Club Deportivo Alexandria kobiety (USA)

20176 FC Fenix kobiety (USA)

20177 Henningsvær IL kobiety (Norwegia)

20178 Polonia Stavanger (Norwegia)

20179 KF Onix juniorzy (Kosovo)

20180 KF Onix młodzicy (Kosovo)

20181 KF Onix trampkarze (Kosovo)

20182 KF Onix (Kosovo)

20183 KF Prishtina (Kosovo)

20184 KF Behari (Kosovo)

20185 Fc Dardanët - Gjakovë (Kosovo)

20186 FC Dardanët - Gjakovë orlicy (Kosovo)

20187 FC Dardanët - Gjakovë młodzicy (Kosovo)

20188 FK Dushkaja (Kosovo)

20189 FK Behar Vitomirica trampkarze (Kosovo)

20190 FK Behar Vitomirica (Kosovo)

20191 KF Leshani (Kosovo)

20192 KF Lugu i Baranit (Kosovo)

20193 KF Rahoveci (Kosovo)

20194 KF Vëllazëria Zhur (Kosovo)

20195 Pllajnik-Opojë (Kosovo)

20196 Kf Opoja (Kosovo)

20197 KF Istogu (Kosovo)

20198 KF KIKA (Kosovo)

20199 KF Gryka Llapushnik (Kosovo)

20200 FK Mutěnice juniorzy (Czechy)

20201 FK Mutěnice (Czechy)

20202 KF Drenoci (Kosovo)

20203 KF Xërxa (Kosovo)

20204 KF Mulliri Xërxa (Kosovo)

20205 KF Vullnetari UÇK-së (Kosovo)

20206 KF Çeliku (Kosovo)

20207 FC.HIDRO-FER (Kosovo)

20208 KF Ferizaj (Kosovo)

20209 KF Dukagjini Klinë (Kosovo)

20210 KF Çeliku młodzicy (Kosovo)

20211 K.F DEÇANI (Kosovo)

20212 KF Ratkoci (Kosovo)

20213 KF Perparimi Runik (Kosovo)

20214 KF UV Malisheva (Kosovo)

20215 TJ Slavoj Velké Pavlovice (Czechy)

20216 TJ Slavoj Velké Pavlovice żacy (Czechy)

20217 TJ Slavoj Velké Pavlovice juniorzy (Czechy)

20218 TJ Slavoj Velké Pavlovice trampkarze starsi (Czechy)

20219 TJ Slavoj Velké Pavlovice trampkarze młodsi (Czechy)

20220 TJ Slavoj Velké Pavlovice kobiety (Czechy)

20221 TJ Slavoj Velké Pavlovice młodzicy (Czechy)

20222 ČAFC Židenice (Czechy)

20223 ČAFC Židenice juniorzy starsi (Czechy)

20224 ČAFC Židenice juniorzy młodsi (Czechy)

20225 ČAFC Židenice trampkarze (Czechy)

20226 ČAFC Židenice żacy (Czechy)

20227 ŽFK Breznica juniorki (Czarnogóra)

20228 St Peter FC (Jersey)

20229 Gjellerasen IF trampkarze (Norwegia)

20230 Gjellerasen IF juniorzy młodsi (Norwegia)

20231 Gjellerasen IF (Norwegia)

20232 Gjellerasen IF trampkarki (Norwegia)

20233 Gjellerasen IF młodziczki (Norwegia)

20234 Gjellerasen IF młodzicy (Norwegia)

20235 Kristiansund BK juniorzy (Norwegia)

20236 Kristiansund BK trampkarze (Norwegia)

20237 Kristiansund BK (Norwegia)

20238 Aalesunds FK (Norwegia)

20239 Aalesunds FK oldboje (Norwegia)

20240 FC Koper juniorzy (Słowenia)

20241 FC Koper młodzicy (Słowenia)

20242 FC Koper trampkarze (Słowenia)

20243 NK Tabor Sežane młodzicy (Słowenia)

20244 NK Tabor Sežane juniorzy (Słowenia)

20245 NK Tabor Sežane żacy (Słowenia)

20246 NK Tabor Sežane (Słowenia)

20247 ND Bilje (Słowenia)

20248 ND Bilje trampkarze (Słowenia)

20249 NK ROGAŠKA (Słowenia)

20250 NK ROGAŠKA trampkarze (Słowenia)

20251 NK ROGAŠKA młodzicy (Słowenia)

20252 NK ROGAŠKA juniorzy (Słowenia)

20253 NK ROGAŠKA orlicy (Słowenia)

20254 NK ROGAŠKA żacy (Słowenia)

20255 NK Krka orlicy (Słowenia)

20256 NK Krka młodzicy (Słowenia)

20257 NK Krka trampkarze (Słowenia)

20258 Club Al Manar Sport (Maroko)

20259 Club Al Manar Sport juniorki (Maroko)

20260 Club Al Manar Sport juniorzy (Maroko)

20261 Club Al Manar Sport kobiety (Maroko)

20262 Club Al Manar Sport młodzicy (Maroko)

20263 Club Al Manar Sport młodziczki (Maroko)

20264 Club Al Manar Sport trampkarze (Maroko)

20265 Canhao Pecanhao Pe oldboje (Portugalia)

20266 Afza Fc młodzicy (Malezja)

20267 Afza FC żacy (Malezja)

20268 Real Mojácar oldboje (Hiszpania)

20269 FC Junior Puente Arce juniorzy (Hiszpania)

20270 FC Las Pitas (Hiszpania)

20271 Follas Verdes Veteranos oldboje (Hiszpania)

20272 Olímpico de León (Hiszpania)

20273 Olímpico de León juniorzy (Hiszpania)

20274 Veteranos Rcd Gara Aficionado oldboje (Hiszpania)

20275 FK Levski Pisarovo (Bułgaria)

20276 AS TRM (Tahití)

20277 FK Knezha (Bułgaria)

20278 Bayreuth Türk FC (Turcja)

20279 Çerkezmüsellim (Turcja)

20280 Lüleburgaz oldboje (Turcja)

20281 FC Polonia Chmielnicki młodzicy (Ukraina)

20282 FC Polonia Chmielnicki (Ukraina)

20283 FC Polonia Chmielnicki juniorzy (Ukraina)

20284 Furia Roja Pateplama FC (Honduras)

20285 Colonia El Carmen FC (Salwador)

20286 Aucas futsal (Wyspy Galapagos)

20287 Andes futsal (Wyspy Galapagos)

20288 Elecgalapagos futsal (Wyspy Galapagos)

20289 Celec EP futsal (Wyspy Galapagos)

20290 Inter futsal (Wyspy Galapagos)

20291 Banfield futsal (Wyspy Galapagos)

20292 Atl. Galapagos futsal (Wyspa Galapagos)

20293 Galapagos FC futsal (Wyspa Galapagos)

20294 Bellavista futsal (Wyspa Galapagos)

20295 Astilleros FC futsal (Wyspa Galapagos)

20296 Barcelona futsal (Wyspa Galapagos)

20297 Huracan futsal (Wyspa Galapagos)

20298 Archivio Segreto (Watykan)

20299 Centenary Stormers FC (Australia)

20300 Centenary Stormers FC kobiety (Australia)

20301 Centenary Stormers FC młodziczki (Australia)

20302 AC Carina Football Club młodzicy (Australia)

20303 AC Carina Football Club kobiety (Australia)

20304 AC Carina Football Club młodziczki (Australia)

20305 AC Carina Football Club trampkarze (Australia)

20306 AC Carina Football Club żacy (Australia)

20307 AC Carina Football Club trampkarki (Australia)

20308 AC Carina Football Club II (Australia)

20309 Kangaroo Point Rovers FC kobiety (Australia)

20310 Kangaroo Point Rovers FC (Australia)

20311 Kangaroo Point Rovers FC II (Australia)

20312 Redcliffe PCYC Dolphins Soccer Club orlicy (Australia)

20313 Redcliffe PCYC Dolphins Soccer Club oldboje (Australia)

20314 Redcliffe PCYC Dolphins Soccer Club żacy (Australia)

20315 Redcliffe PCYC Dolphins Soccer Club trampkarze (Australia)

20316 Redcliffe PCYC Dolphins Soccer Club młodzicy (Australia)

20317 Redcliffe PCYC Dolphins Soccer Club kobiety (Australia)

20318 Redcliffe PCYC Dolphins Soccer Club juniorzy (Australia)

20319 Toowong FC młodziczki (Australia)

20320 Toowong FC (Australia)

20321 Toowong FC kobiety (Australia)

20322 Toowong FC orlicy (Australia)

20323 Toowong FC trampkarki (Australia)

20324 Toowong FC orliczki (Australia)

20325 Toowong FC żacy (Australia)

20326 Toowong FC oldboje (Australia)

20327 Toowong FC młodzicy (Australia)

20328 Toowong FC juniorzy (Australia)

20329 Atlético Clube de Gervide trampkarze (Portugalia)

20330 Atlético Clube de Gervide juniorzy (Portugalia)

20331 Atlético Clube de Gervide (Portugalia)

20332 Atlético Clube de Gervide orlicy (Portugalia)

20333 Atlético Clube de Gervide oldboje (Portugalia)

20334 Atlético Clube de Gervide młodzicy (Portugalia)

20335 Gil Vicente Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

20336 Gil Vicente Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

20337 Gil Vicente Futebol Clube kobiety (Portugalia)

20338 Ginásio Clube de Tavira żacy (Portugalia)

20339 Ginásio Clube de Tavira (Portugalia)

20340 Ginásio Clube de Tavira młodzicy (Portugalia)

20341 Ginásio Clube de Tavira trampkarze (Portugalia)

20342 Ginásio Clube de Tavira juniorzy (Portugalia)

20343 Futebol Clube Goleganense (Portugalia)

20344 Futebol Clube Goleganense juniorzy (Portugalia)

20345 Futebol Clube Goleganense trampkarze (Portugalia)

20346 Futebol Clube Goleganense orlicy (Portugalia)

20347 Futebol Clube Goleganense młodzicy (Portugalia)

20348 Futebol Clube Goleganense oldboje (Portugalia)

20349 Associação Desportiva de Gondifelos (Portugalia)

20350 Club Chacaritas młodzicy (Kolumbia)

20351 ČAFC Židenice młodzicy (Czechy)

20352 ČAFC Židenice orlicy (Czechy)

20353 SK Dolní Bojanovice orlicy (Czechy)

20354 SK Dolní Bojanovice (Czechy)

20355 SK Dolní Bojanovice juniorzy (Czechy)

20356 SK Dolní Bojanovice trampkarze (Czechy)

20357 SK Dolní Bojanovice młodzicy (Czechy)

20358 FK Baník Ratíškovice orlicy (Czechy)

20359 FK Baník Ratíškovice młodzicy (Czechy)

20360 FK Baník Ratíškovice trampkarze (Czechy)

20361 FK Baník Ratíškovice (Czechy)

20362 FK Baník Ratíškovice juniorzy (Czechy)

20363 FK Baník Ratíškovice żacy (Czechy)

20364 Pandższer Kołchozobod (Tadżykistan)

20365 B67 NUUK juniorzy futsal (Grenlandia)

20366 FKM Podluží trampkarze (Czechy)

20367 TJ Baník Lužice juniorzy (Czechy)

20368 TJ Baník Lužice (Czechy)

20369 FK Baník Dubňany (Czechy)

20370 FK Baník Dubňany żacy (Czechy)

20371 TJ Slavoj Rohatec orlicy (Czechy)

20372 TJ Slavoj Rohatec młodzicy (Czechy)

20373 TJ Slavoj Rohatec trampkarze (Czechy)

20374 TJ Slovan Bzenec (Czechy)

20375 TJ Slovan Bzenec żacy (Czechy)

20376 TJ Slovan Bzenec juniorzy (Czechy)

20377 TJ Kordárna Velká nad Veličkou (Czechy)

20378 TJ Kordárna Velká nad Veličkou młodzicy (Czechy)

20379 TJ Kordárna Velká nad Veličkou juniorzy (Czechy)

20380 TJ Velké Bílovice (Czechy)

20381 TJ Velké Bílovice juniorzy (Czechy)

20382 TJ Sokol Hroznová Lhota juniorzy (Czechy)

20383 TJ Sokol Hroznová Lhota orlicy (Czechy)

20384 TJ Sokol Hroznová Lhota (Czechy)

20385 TJ Sokol Hroznová Lhota żacy (Czechy)

20386 TJ Sokol Hroznová Lhota młodzicy (Czechy)

20387 SK Spartak Svatobořice - Mistřín (Czechy)

20388 SK Spartak Svatobořice - Mistřín juniorzy (Czechy)

20389 SK Spartak Svatobořice - Mistřín trampkarze (Czechy)

20390 SK Spartak Svatobořice - Mistřín orlicy (Czechy)

20391 SK Spartak Svatobořice - Mistřín młodzicy (Czechy)

20392 FK Słuck orlicy (Białoruś)

20393 FC Iberia Tbilisi juniorzy (Gruzja)

20394 SK Krumvíř (Czechy)

20395 SK Krumvíř orlicy (Czechy)

20396 TJ Moravan Lednice (Czechy)

20397 FC Bučovice orlicy (Czechy)

20398 FC Bučovice młodzicy (Czechy)

20399 FC Bučovice juniorzy (Czechy)

20400 FC Bučovice trampkarze (Czechy)

20401 FC Bučovice (Czechy)

20402 SK Rakvice 1932 (Czechy)

20403 HOŘICE oldboje (Czechy)

20404 SK Rakvice 1932 oldboje (Czechy)

20405 FC Čejkovice (Czechy)

20406 FC Čejkovice trampkarze (Czechy)

20407 FK Milotice (Czechy)

20408 FK Milotice juniorzy (Czechy)

20409 FK Milotice oldboje (Czechy)

20410 FK Komnictvi Zakopal Milotice oldboje (Czechy)

20411 E.F. Cuapolican Quinahue młodzicy (Chile)

20412 E.F. Cuapolican Quinahue oldboje (Chile)

20413 E.F. Cuapolican Quinahue trampkarze (Chile)

20414 Clube Desportivo de Gouveia (Portugalia)

20415 Clube Desportivo de Gouveia juniorzy (Portugalia)

20416 Clube Recreativo O Grandolense młodzicy (Portugalia)

20417 Clube Recreativo O Grandolense żacy (Portugalia)

20418 Clube Recreativo O Grandolense (Portugalia)

20419 Clube Recreativo O Grandolense orlicy (Portugalia)

20420 Clube Recreativo O Grandolense juniorzy (Portugalia)

20421 Clube Recreativo O Grandolense trampkarze (Portugalia)

20422 Grupo Recreativo Cultural e Desportivo da Gandra juniorzy (Portugalia)

20423 Grupo Recreativo Cultural e Desportivo da Gandra oldboje (Portugalia)

20424 Gil Eanes Juventude Portimonense Clube orlicy (Portugalia)

20425 Gil Eanes Juventude Portimonense Clube młodzicy (Portugalia)

20426 Gil Eanes Juventude Portimonense Clube juniorki (Portugalia)

20427 Gil Eanes Juventude Portimonense Clube juniorzy (Portugalia)

20428 Gil Eanes Juventude Portimonense Clube trampkarze (Portugalia)

20429 Gil Eanes Juventude Portimonense Clube (Portugalia)

20430 Gil Eanes Juventude Portimonense Clube oldboje (Portugalia)

20431 Atlético Clube Geraldes kobiety (Portugalia)

20432 Atlético Clube Geraldes (Portugalia)

20433 Atlético Clube Geraldes juniorzy (Portugalia)

20434 Ginásio Clube Figueirense juniorzy (Portugalia)

20435 Ginásio Clube Figueirense młodzicy (Portugalia)

20436 Ginásio Clube Figueirense oldboje (Portugalia)

20437 Ginásio Clube Figueirense (Portugalia)

20438 Sport Clube Desportos de Glória do Ribatejo młodzicy (Portugalia)

20439 Sport Clube Desportos de Glória do Ribatejo (Portugalia)

20440 Sport Clube Desportos de Glória do Ribatejo młodziczki (Portugalia)

20441 Sport Clube Desportos de Glória do Ribatejo żacy (Portugalia)

20442 Sport Clube Desportos de Glória do Ribatejo juniorzy (Portugalia)

20443 Sport Clube Desportos de Glória do Ribatejo trampkarze (Portugalia)

20444 Sport Clube Desportos de Glória do Ribatejo orlicy (Portugalia)

20445 Sport Clube Gonçalense (Portugalia)

20446 Sport Clube Gonçalense juniorzy (Portugalia)

20447 Associação Recreativa Desportiva Gondim (Portugalia)

20448 Associação Recreativa Desportiva Gondim żacy starsi (Portugalia)

20449 Associação Recreativa Desportiva Gondim żacy młodsi (Portugalia)

20450 Associação Recreativa Desportiva Gondim młodzicy (Portugalia)

20451 Associação Recreativa Desportiva Gondim orlicy (Portugalia)

20452 Associação Recreativa Desportiva Gondim trampkarze (Portugalia)

20453 Associação Recreativa Desportiva Gondim juniorzy (Portugalia)

20454 Granja Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

20455 Granja Futebol Clube (Portugalia)

20456 Granja Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

20457 Associação Desportiva Grijó (Portugalia)

20458 Associação Desportiva Grijó młodzicy (Portugalia)

20459 Associação Desportiva Grijó trampkarze (Portugalia)

20460 Associação Desportiva Grijó kobiety (Portugalia)

20461 Associação Desportiva Grijó juniorzy (Portugalia)

20462 Associação Desportiva Grijó orlicy (Portugalia)

20463 Gens Sport Clube (Portugalia)

20464 Gens Sport Clube oldboje (Portugalia)

20465 Gens Sport Clube juniorzy (Portugalia)

20466 Gens Sport Clube orlicy (Portugalia)

20467 Gens Sport Clube młodzicy (Portugalia)

20468 Gens Sport Clube trampkarze (Portugalia)

20469 Grupo Desportivo do Gerês (Portugalia)

20470 Grupo Desportivo Unidos da Giesteira (Portugalia)

20471 Associação Educativa e Recreativa de Góis (Portugalia)

20472 Associação Educativa e Recreativa de Góis orlicy (Portugalia)

20473 Grupo Desportivo Gonçalo Velho kobiety (Portugalia)

20474 Grupo Desportivo Gonçalo Velho trampkarze (Portugalia)

20475 Grupo Desportivo Gonçalo Velho młodzicy (Portugalia)

20476 Grupo Desportivo Gonçalo Velho orlicy (Portugalia)

20477 Grupo Desportivo Gonçalo Velho futsal (Portugalia)

20478 Grupo Desportivo Gonçalo Velho (Portugalia)

20479 Grupo Desportivo Gonçalo Velho oldboje (Portugalia)

20480 Grupo Desportivo Gonçalo Velho juniorzy (Portugalia)

20481 Shaheed Bagan Baba FC (Pakistan)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [33]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv