KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 57, wczoraj: 47
ogółem: 139 346

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 28650!!!

  • autor: Jack74K, 2021-02-25 23:14

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 28650!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 28650!!!

Today to the collection, in the category of foreign teams, I added 650 pictures of football teams from: Australia, Ethiopia, Bolivia, Madagascar, Senegal, Guinea, Wales, Kenya, Bulgaria, Germany, India, New Zealand, Norway, Netherlands, Egypt, Mexico, Saint Martin, Saint Maarten, Nevis, Denmark, Aruba, Anguilla, British Virgin Islands, Antiqua & Barbuda, Bahamas, Belize, St. Vincent & Grenadines, Papua New Guinea, Vanuatu, Taiwan, Brunei, Turks & Caicos Islands, England, Trinidad & Tobago, Belgium, Suriname, Guyana, Somaliland, Armenia, Zanzibar, Saint Helena the United Arab Emirates!!! Thank You: Adrian Belloni, Nikolaj Nenchev, Zoltan Nagy, Красимир Любенов, Ming Hung Hsieh & Rafał Galara!!!

Dziś do kolekcji, w kategorii zagraniczne drużyny, dodałem 650 zdjęć drużyn piłkarskich z: Australia, Etiopia, Boliwia, Madagaskar, Senegal, Gwinea, Walia, Kenia, Bułgaria, Niemcy, Indie, Nowa Zelandia, Norwegia, Holandia, Egipt, Meksyk, Saint Martin, Saint Maarten, Nevis, Dania, Aruba, Anguilla, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Antiqua&Barbuda, Bahamy, Belize, St. Vincent&Grenadyny, Papua Nowa Gwinea, Vanuatu, Taiwan, Brunei, Wyspy Turks&Caicos, Anglia, Trynidad&Tobago, Belgia, Surinam, Gujana, Somaliland, Armenia, Zanzibar, Wyspa Świętej Heleny i Zjednoczone Emiraty Arabskie!!! Dziękuję: Adrian Belloni, Nikolaj Nenchev, Zoltan Nagy, Красимир Любенов, Ming Hung Hsieh & Rafał Galara!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 26370 (drużyny z 296 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1303!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 977!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 28650!!!

Do kolekcji dodałem:

25721 Adelaide City FC juniorki (Australia)

25722 Asella FC (Etiopia)

25723 Asella FC trampkarze (Etiopia)

25724 Asella FC juniorzy (Etiopia)

25725 Adelaide City FC trampkarze (Australia)

25726 Asella City FC kobiety (Etiopia)

25727 FC Destroyers Santa Cruz kobiety (Boliwia)

25728 FC Destroyers Santa Cruz (Boliwia)

25729 Bandy Akama FC (Madagaskar)

25730 FAFAFiFi skrzaty (Madagaskar)

25731 GBM orlicy (Madagaskar)

25732 Ajeset młodzicy (Madagaskar)

25733 GBM młodzicy (Madagaskar)

25734 Royal FC młodzicy (Madagaskar)

25735 Tandem FC młodzicy (Senegal)

25736 FC Tandem (Madagaskar)

25737 FC Mama (Gwinea)

25738 AS Fortior (Madagaskar)

25739 AFC Abercynon (Walia)

25740 Magutu Strikers Football Club (Kenia)

25741 FK Partizan 1946 Yardzhilovtsi (Bułgaria)

25742 FK Rudnichar Bella Woda (Bułgaria)

25743 FK Lewski Karlovo (Bułgaria)

25744 FK Borislav 2009 Parvomay (Bułgaria)

25745 FK Nessebar (Bułgaria)

25746 FK Svilengrad 1921 (Bułgaria)

25747 Titan Lesnowo (Bułgaria)

25748 20 Towarzyszy Lesnowo (Bułgaria)

25749 Benkowski Isperich (Bułgaria)

25750 Carsko Seło Sofia (Bułgaria)

25751 FK Zagorec Nowa Zagora (Bułgaria)

25752 FK Benkovski Kopanica (Bułgaria)

25753 FK Benkovski Kopanica oldboje (Bułgaria)

25754 FK Benkovski Kostenec (Bułgaria)

25755 FK Graniczar Kopriven (Bułgaria)

25756 FK Górnik Radnevo (Bułgaria)

25757 SG Dynamo Dresden juniorzy młodsi (Niemcy)

25758 SG Dynamo Dresden juniorzy starsi (Niemcy)

25759 SG Dynamo Dresden trampkarze starsi (Niemcy)

25760 SG Dynamo Dresden trampkarze młodsi (Niemcy)

25761 SG Dynamo Dresden młodzicy młodsi (Niemcy)

25762 SG Dynamo Dresden młodzicy starsi (Niemcy)

25763 SG Dynamo Dresden orlicy starsi (Niemcy)

25764 SG Dynamo Dresden orlicy młodsi (Niemcy)

25765 MSV Duisburg juniorzy starsi (Niemcy)

25766 MSV Duisburg juniorzy młodsi (Niemcy)

25767 MSV Duisburg trampkarki (Niemcy)

25768 MSV Duisburg młodziczki (Niemcy)

25769 MSV Duisburg trampkarze starsi (Niemcy)

25770 MSV Duisburg trampkarze młodsi (Niemcy)

25771 MSV Duisburg młodzicy starsi (Niemcy)

25772 MSV Duisburg młodzicy młodsi (Niemcy)

25773 MSV Duisburg orlicy starsi (Niemcy)

25774 MSV Duisburg orlicy młodsi (Niemcy)

25775 Bayern Monachium trampkarze starsi (Niemcy)

25776 Bayern Monachium trampkarze młodsi (Niemcy)

25777 Bayern Monachium młodzicy starsi (Niemcy)

25778 Bayern Monachium młodzicy młodsi (Niemcy)

25779 Bayern Monachium orlicy starsi (Niemcy)

25780 Bayern Monachium orlicy młodsi (Niemcy)

25781 Bayern Monachium żacy (Niemcy)

25782 Bayern Monachium II juniorki (Niemcy)

25783 Bayern Monachium kobiety oldboje (Niemcy)

25784 Chennauyin FC juniorzy (Indie)

25785 Chennauyin FC młodzicy (Indie)

25786 Chennauyin FC trampkarze (Indie)

25787 FC Aunkirchen (Niemcy)

25788 FC Aunkirchen oldboje (Niemcy)

25789 FC Aunkirchen kobiety (Niemcy)

25790 FC Aunkirchen trampkarze (Niemcy)

25791 FC Boffzen kobiety (Niemcy)

25792 Hansa Rostock II (Niemcy)

25793 Hansa Rostock juniorzy starsi (Niemcy)

25794 Hansa Rostock juniorzy młodsi (Niemcy)

25795 Hansa Rostock II juniorzy młodsi (Niemcy)

25796 Hansa Rostock trampkarze starsi (Niemcy)

25797 Hansa Rostock trampkarze młodsi (Niemcy)

25798 Hansa Rostock młodzicy starsi (Niemcy)

25799 Hansa Rostock młodzicy młodsi (Niemcy)

25800 Hansa Rostock orlicy starsi (Niemcy)

25801 Hansa Rostock orlicy młodsi (Niemcy)

25802 Hansa Rostock żacy starsi (Niemcy)

25803 Hansa Rostock żacy młodsi (Niemcy)

25804 Rostocker FC juniorki (Niemcy)

25805 Rostocker FC młodziczki (Niemcy)

25806 Rostocker FC kobiety (Niemcy)

25807 Rostocker FC trampkarki (Niemcy)

25808 Rostocker FC orliczki (Niemcy)

25809 Seacliff AFC (Nowa Zelandia)

25810 Llanfairpwll juniorzy (Walia)

25811 Strømsgodset IF (Norwegia)

25812 Strømsgodset IF młodzicy (Norwegia)

25813 PSV Eindhoven kobiety (Holandia)

25814 FC Twente Vrouwen kobiety (Holandia)

25815 Strømsgodset IF kobiety (Norwegia)

25816 Strømsgodset IF juniorzy starsi (Norwegia)

25817 Strømsgodset IF juniorzy młodsi (Norwegia)

25818 Strømsgodset IF trampkarze młodsi (Norwegia)

25819 FK Gigant Saedinenie (Bułgaria)

25820 FK Haskovo (Bułgaria)

25821 FK Dimitrovgrad 1947 (Bułgaria)

25822 FK Karnobat (Bułgaria)

25823 Petrojet FC (Egipt)

25824 Petrojet FC juniorzy (Egipt)

25825 Hamburger SV kobiety (Niemcy)

25826 Hamburger SV II kobiety (Niemcy)

25827 Hamburger SV juniorzy starsi (Niemcy)

25828 USV Jena FF juniorki młodsze (Niemcy)

25829 Hamburger SV juniorzy młodsi (Niemcy)

25830 USV Jena FF kobiety (Niemcy)

25831 RB Leipzig trampkarki (Niemcy)

25832 USV Jena FF trampkarki starsze (Niemcy)

25833 USV Jena FF kobiety oldboje (Niemcy)

25834 USV Jena FF trampkarki młodsze (Niemcy)

25835 USV Jena FF młodziczki młodsze (Niemcy)

25836 USV Jena FF młodziczki starsze (Niemcy)

25837 SG Marburger kobiety oldboje (Niemcy)

25838 KSV Hessen Kassel kobiety (Niemcy)

25839 FC St. Pauli kobiety (Niemcy)

25840 FC St. Pauli II kobiety (Niemcy)

25841 Walddörfer SV Hamburg kobiety (Niemcy)

25842 KSV Hessen Kassel młodziczki (Niemcy)

25843 KSV Hessen Kassel trampkarki (Niemcy)

25844 Hamburger SV trampkarze starsi (Niemcy)

25845 Hamburger SV trampkarze młodsi (Niemcy)

25846 FK Botev Krivodol (Bułgaria)

25847 FK Pastrina Nikolovo (Bułgaria)

25848 FK Yambol (Bułgaria)

25849 FK Atletik Kuklen (Bułgaria)

25850 FK Rhodopa Smolyan (Bułgaria)

25851 FK Montenegrin 1946 Noevtsi (Bułgaria)

25852 FK Maritza 1921 Plovdiv (Bułgaria)

25853 FK Chorni 1920 Breznik (Bułgaria)

25854 FK Perun 1978 Kresna (Bułgaria)

25855 FK Rila Atlete 2011 Samokov (Bułgaria)

25856 FK Nadezhda Doboslavtsi (Bułgaria)

25857 Borussia Dortmund juniorzy starsi (Niemcy)

25858 Borussia Dortmund juniorzy młodsi (Niemcy)

25859 Borussia Dortmund trampkarze starsi (Niemcy)

25860 Borussia Dortmund trampkarze młodsi (Niemcy)

25861 Borussia Dortmund młodzicy starsi (Niemcy)

25862 Borussia Dortmund młodzicy młodsi (Niemcy)

25863 Borussia Dortmund orlicy starsi (Niemcy)

25864 Borussia Dortmund orlicy młodsi (Niemcy)

25865 Neza FC kobiety (Meksyk)

25866 Neza FC (Meksyk)

25867 Neza FC juniorzy (Meksyk)

25868 Neza FC trampkarze (Meksyk)

25869 SV Meppen juniorzy starsi (Niemcy)

25870 SV Meppen juniorki młodsze (Niemcy)

25871 SV Meppen trampkarze starsi (Niemcy)

25872 SV Meppen trampkarki starsze (Niemcy)

25873 SV Meppen trampkarze młodsi (Niemcy)

25874 SV Meppen młodzicy młodsi (Niemcy)

25875 FC Nürnberg kobiety (Niemcy)

25876 FSV Veritas Wittenberge Breese kobiety (Niemcy)

25877 FSV Veritas Wittenberge Breese trampkarze (Niemcy)

25878 FSV Veritas Wittenberge Breese (Niemcy)

25879 FSV Veritas Wittenberge Breese II (Niemcy)

25880 Fortuna Babelsberg (Niemcy)

25881 Fortuna Babelsberg II (Niemcy)

25882 Fortuna Babelsberg III (Niemcy)

25883 Fortuna Babelsberg U32 (Niemcy)

25884 Fortuna Babelsberg U40 (Niemcy)

25885 Fortuna Babelsberg juniorzy starsi (Niemcy)

25886 Fortuna Babelsberg juniorzy młodsi (Niemcy)

25887 Fortuna Babelsberg II juniorzy młodsi (Niemcy)

25888 Fortuna Babelsberg trampkarze starsi (Niemcy)

25889 Fortuna Babelsberg trampkarze młodsi (Niemcy)

25890 Fortuna Babelsberg młodzicy starsi (Niemcy)

25891 Fortuna Babelsberg młodzicy młodsi (Niemcy)

25892 Fortuna Babelsberg II młodzicy młodsi (Niemcy)

25893 Fortuna Babelsberg orlicy starsi (Niemcy)

25894 Fortuna Babelsberg orlicy młodsi (Niemcy)

25895 Fortuna Babelsberg II orlicy młodsi (Niemcy)

25896 Fortuna Babelsberg żacy starsi (Niemcy)

25897 Fortuna Babelsberg żacy młodsi (Niemcy)

25898 Fortuna Babelsberg II żacy młodsi (Niemcy)

25899 Fortuna Babelsberg skrzaty (Niemcy)

25900 Union Solingen oldboje (Niemcy)

25901 Union BW Biesfeld kobiety (Niemcy)

25902 Wuppertaler SV juniorzy młodsi (Niemcy)

25903 Wuppertaler SV juniorzy starsi (Niemcy)

25904 Borussia Lindenthal-Hohenlind (Niemcy)

25905 Borussia Lindenthal-Hohenlind II (Niemcy)

25906 Borussia Lindenthal-Hohenlind juniorzy młodsi (Niemcy)

25907 Borussia Lindenthal-Hohenlind trampkarze starsi (Niemcy)

25908 Borussia Lindenthal-Hohenlind trampkarze młodsi (Niemcy)

25909 Borussia Lindenthal-Hohenlind młodzicy młodsi (Niemcy)

25910 Borussia Lindenthal-Hohenlind orlicy starsi (Niemcy)

25911 Borussia Lindenthal-Hohenlind orlicy młodsi (Niemcy)

25912 Borussia Lindenthal-Hohenlind żacy starsi (Niemcy)

25913 Borussia Lindenthal-Hohenlind żacy młodsi (Niemcy)

25914 Borussia Lindenthal-Hohenlind skrzaty młodsze (Niemcy)

25915 Borussia Lindenthal-Hohenlind skrzaty starsze (Niemcy)

25916 TSV Union Wuppertal kobiety (Niemcy)

25917 SUS Niederbonsfeld kobiety (Niemcy)

25918 SUS Niederbonsfeld U32 (Niemcy)

25919 SUS Niederbonsfeld (Niemcy)

25920 SUS Niederbonsfeld II kobiety (Niemcy)

25921 SUS Niederbonsfeld II (Niemcy)

25922 SUS Niederbonsfeld trampkarze (Niemcy)

25923 SUS Niederbonsfeld młodzicy starsi (Niemcy)

25924 SUS Niederbonsfeld młodzicy młodsi (Niemcy)

25925 SUS Niederbonsfeld orlicy starsi (Niemcy)

25926 SUS Niederbonsfeld żacy starsi (Niemcy)

25927 SUS Niederbonsfeld żacy młodsi (Niemcy)

25928 Union Solingen orlicy (Niemcy)

25929 Union Solingen młodzicy (Niemcy)

25930 SSV Berghausen (Niemcy)

25931 SSV Berghausen II (Niemcy)

25932 SSV Berghausen młodzicy starsi (Niemcy)

25933 SSV Berghausen żacy starsi (Niemcy)

25934 SSV Berghausen juniorzy młodsi (Niemcy)

25935 SSV Rhade kobiety (Niemcy)

25936 SSV Rhade juniorki młodsze (Niemcy)

25937 SSV Rhade (Niemcy)

25938 SSV Rhade II (Niemcy)

25939 BSV Victoria Bielstein (Niemcy)

25940 Saint Louis Star młodzicy (Saint Martin)

25941 BSV Victoria Bielstein II (Niemcy)

25942 BSV Victoria Bielstein III (Niemcy)

25943 BSV Victoria Bielstein kobiety (Niemcy)

25944 BSV Victoria Bielstein oldboje (Niemcy)

25945 BSV Victoria Bielstein juniorzy starsi (Niemcy)

25946 BSV Victoria Bielstein juniorzy młodsi (Niemcy)

25947 BSV Victoria Bielstein orlicy starsi (Niemcy)

25948 BSV Victoria Bielstein młodzicy starsi (Niemcy)

25949 BSV Victoria Bielstein trampkarze starsi (Niemcy)

25950 FC Flamingo młodzicy (Saint Martin)

25951 BSV Victoria Bielstein juniorki młodsze (Niemcy)

25952 VfL Osnabrück II juniorzy młodsi (Niemcy)

25953 VfL Osnabrück juniorzy młodsi (Niemcy)

25954 VfL Osnabrück juniorzy starsi (Niemcy)

25955 VfL Osnabrück młodzicy starsi (Niemcy)

25956 VfL Osnabrück trampkarze starsi (Niemcy)

25957 VfL Osnabrück trampkarze młodsi (Niemcy)

25958 VfL Osnabrück młodzicy młodsi (Niemcy)

25959 VfL Osnabrück orlicy starsi (Niemcy)

25960 DSC Arminia Bielefeld kobiety (Niemcy)

25961 Arminia Bielefeld juniorzy starsi (Niemcy)

25962 Arminia Bielefeld juniorzy młodsi (Niemcy)

25963 Arminia Bielefeld trampkarze starsi (Niemcy)

25964 Arminia Bielefeld trampkarze młodsi (Niemcy)

25965 Arminia Bielefeld młodzicy starsi (Niemcy)

25966 Arminia Bielefeld młodziczki starsze (Niemcy)

25967 Arminia Bielefeld trampkarki młodsze (Niemcy)

25968 Arminia Bielefeld II juniorki młodsze (Niemcy)

25969 Arminia Bielefeld juniorki młodsze (Niemcy)

25970 Arminia Bielefeld II (Niemcy)

25971 Arminia Bielefeld młodzicy młodsi (Niemcy)

25972 Arminia Bielefeld orlicy starsi (Niemcy)

25973 Arminia Bielefeld orlicy młodsi (Niemcy)

25974 SC Delbruecker (Niemcy)

25975 SC Delbruecker II (Niemcy)

25976 SC Delbruecker kobiety (Niemcy)

25977 SC Delbruecker juniorzy starsi (Niemcy)

25978 SC Delbruecker trampkarze starsi (Niemcy)

25979 SC Delbruecker juniorki młodsze (Niemcy)

25980 SC Delbruecker II juniorki młodsze (Niemcy)

25981 SC Delbruecker III (Niemcy)

25982 SC Delbruecker młodzicy starsi (Niemcy)

25983 SC Delbruecker juniorzy młodsi (Niemcy)

25984 SC Delbruecker młodzicy młodsi (Niemcy)

25985 SC Delbruecker orlicy starsi (Niemcy)

25986 VfB Schwarz-Rot Holsen (Niemcy)

25987 C&D Connection FC (Saint Maarten) new!!!

25988 United Superstars (Saint Maarten)

25989 Reggae Lions FC (Saint Maarten)

25990 FC Soualiga kobiety (Saint Maarten)

25991 FC Marigot młodzicy (Saint Maarten)

25992 United Stars młodzicy (Saint Maarten)

25993 Junior Stars młodzicy (Saint Maarten)

25994 Saint Louis Stars młodzicy (Saint Maarten)

25995 PSVE Team (Saint Maarten)

25996 MPC Team (Saint Maarten)

25997 LU-CIA Team (Saint Maarten)

25998 St. Dominics trampkarze (Saint Maarten)

25999 PSVE Team trampkarze (Saint Maarten)

26000 MPC Team trampkarze (Saint Maarten)

26001 CIA Team trampkarze (Saint Maarten)

26002 Sundial FC (Saint Maarten)

26003 758 Boyz SC (Saint Maarten)

26004 Bath United Football Club juniorzy (Nevis)

26005 FC Carl Zeiss Jena juniorzy starsi (Niemcy)

26006 FC Carl Zeiss Jena juniorki młodsze (Niemcy)

26007 FC Carl Zeiss Jena juniorzy młodsi (Niemcy)

26008 FC Carl Zeiss Jena trampkarze starsi (Niemcy)

26009 FC Carl Zeiss Jena trampkarze młodsi (Niemcy)

26010 FC Carl Zeiss Jena kobiety (Niemcy)

26011 FC Carl Zeiss Jena młodzicy starsi (Niemcy)

26012 FC Carl Zeiss Jena młodzicy młodsi (Niemcy)

26013 FC Carl Zeiss Jena orlicy starsi (Niemcy)

26014 FC Carl Zeiss Jena orlicy młodsi (Niemcy)

26015 FC Carl Zeiss Jena II kobiety (Niemcy)

26016 FC Carl Zeiss Jena II juniorki młodsze (Niemcy)

26017 FC Carl Zeiss Jena trampkarki młodsze (Niemcy)

26018 FC Carl Zeiss Jena młodziczki młodsze (Niemcy)

26019 FFV Erfurt kobiety (Niemcy)

26020 Bischofswerdaer FV kobiety (Niemcy)

26021 Fortuna Köln juniorzy starsi (Niemcy)

26022 Fortuna Köln II (Niemcy)

26023 Fortuna Köln juniorzy młodsi (Niemcy)

26024 Fortuna Köln trampkarze starsi (Niemcy)

26025 Fortuna Köln trampkarze młodsi (Niemcy)

26026 Fortuna Köln młodzicy starsi (Niemcy)

26027 Fortuna Köln II młodzicy starsi (Niemcy)

26028 Fortuna Köln młodzicy młodsi (Niemcy)

26029 Fortuna Köln II młodzicy młodsi (Niemcy)

26030 Fortuna Köln orlicy starsi (Niemcy)

26031 Fortuna Köln II orlicy starsi (Niemcy)

26032 Fortuna Köln orlicy młodsi (Niemcy)

26033 Fortuna Köln II orlicy młodsi (Niemcy)

26034 Fortuna Köln żacy starsi (Niemcy)

26035 Fortuna Köln żacy młodsi (Niemcy)

26036 Fortuna Köln II żacy młodsi (Niemcy)

26037 Fortuna Köln skrzaty starsze (Niemcy)

26038 Fortuna Köln II skrzaty starsze (Niemcy)

26039 Fortuna Köln II kobiety (Niemcy)

26040 Fortuna Köln kobiety (Niemcy)

26041 Fortuna Köln trampkarki starsze (Niemcy)

26042 Fortuna Köln młodziczki starsze (Niemcy)

26043 FC Saarbrücken juniorzy starsi (Niemcy)

26044 FC Saarbrücken juniorki młodsze (Niemcy)

26045 FC Saarbrücken kobiety (Niemcy)

26046 FC Saarbrücken juniorzy młodsi (Niemcy)

26047 FC Saarbrücken II (Niemcy)

26048 FC Saarbrücken trampkarze starsi (Niemcy)

26049 FC Saarbrücken trampkarze młodsi (Niemcy)

26050 FC Saarbrücken II kobiety (Niemcy)

26051 FC Saarbrücken młodzicy starsi (Niemcy)

26052 FC Saarbrücken młodzicy młodsi (Niemcy)

26053 FC Saarbrücken orlicy starsi (Niemcy)

26054 FC Saarbrücken orlicy młodsi (Niemcy)

26055 FC Kaiserslautern juniorzy starsi (Niemcy)

26056 FC Kaiserslautern juniorzy młodsi (Niemcy)

26057 Silkeborg IF trampkarze starsi (Dania)

26058 FC Kaiserslautern młodzicy starsi (Niemcy)

26059 FC Kaiserslautern młodzicy młodsi (Niemcy)

26060 FC Kaiserslautern trampkarze starsi (Niemcy)

26061 SV Racing Club Aruba (Aruba)

26062 SV Racing Club Aruba orlicy (Aruba)

26063 SV Independiente Caravel (Aruba)

26064 SV Brazil Juniors (Aruba)

26065 United FC (Aruba)

26066 Enforcers FC (Anguilla)

26067 ALHCS Spartan FC (Anguilla)

26068 Diamond FC (Anguilla)

26069 Youngsters FC kobiety (Anguilla)

26070 Tortola Football Team kobiety (Brytyjskie Wyspy Dziewicze)

26071 Valencia United (Brytyjskie Wyspy Dziewicze)

26072 Liberta SC (Antiqua&Barbuda)

26073 Jennings Grenades FC (Antiqua&Barbuda)

26074 Villa Lions FC (Antiqua&Barbuda)

26075 Future Stars FC (Bahamy)

26076 University of the Bahamas (Bahamy)

26077 Cavalier FC (Bahamy)

26078 United FC (Bahamy)

26079 Valley Pride Freedom Fighters (Belize)

26080 Hairoun Soccer Team (St. Vincent&Grenadyny)

26081 Virgin Gorda United juniorzy młodsi (Brytyjskie Wyspy Dziewicze)

26082 Chemnitzer FC juniorzy starsi (Niemcy)

26083 Chemnitzer FC juniorzy młodsi (Niemcy)

26084 Chemnitzer FC trampkarze starsi (Niemcy)

26085 Chemnitzer FC trampkarze młodsi (Niemcy)

26086 Chemnitzer FC młodzicy starsi (Niemcy)

26087 Chemnitzer FC młodzicy młodsi (Niemcy)

26088 Chemnitzer FC orlicy starsi (Niemcy)

26089 Chemnitzer FC orlicy młodsi (Niemcy)

26090 Chemnitzer FC kobiety (Niemcy)

26091 Chemnitzer FC juniorki młodsze (Niemcy)

26092 Chemnitzer FC trampkarki (Niemcy)

26093 VFB Fortuna Chemnitz (Niemcy)

26094 VFB Fortuna Chemnitz II (Niemcy)

26095 VFB Fortuna Chemnitz juniorzy starsi (Niemcy)

26096 VFB Fortuna Chemnitz juniorzy młodsi (Niemcy)

26097 VFB Fortuna Chemnitz II juniorzy młodsi (Niemcy)

26098 VFB Fortuna Chemnitz trampkarze starsi (Niemcy)

26099 VFB Fortuna Chemnitz trampkarze młodsi (Niemcy)

26100 VFB Fortuna Chemnitz oldboje (Niemcy)

26101 VFB Fortuna Chemnitz młodzicy starsi (Niemcy)

26102 VFB Fortuna Chemnitz młodzicy młodsi (Niemcy)

26103 VFB Fortuna Chemnitz orlicy starsi (Niemcy)

26104 VFB Fortuna Chemnitz orlicy młodsi (Niemcy)

26105 VFB Fortuna Chemnitz żacy starsi (Niemcy)

26106 VFB Fortuna Chemnitz II żacy starsi (Niemcy)

26107 VFB Fortuna Chemnitz III żacy starsi (Niemcy)

26108 VFB Fortuna Chemnitz żacy młodsi (Niemcy)

26109 VFB Fortuna Chemnitz skrzaty (Niemcy)

26110 West Tribes FC (Papua Nowa Gwinea)

26111 Chebu AROB FC (Papua Nowa Gwinea)

26112 PRK Gulf Komara FC (Papua Nowa Gwinea)

26113 FC Rabaul Radazz (Papua Nowa Gwinea)

26114 Laiwaden FC (Papua Nowa Gwinea)

26115 Lahi United FC (Papua Nowa Gwinea)

26116 Markham FC (Papua Nowa Gwinea)

26117 NBPOL Greengold Liners FC (Papua Nowa Gwinea)

26118 Tusbab Stallions FC (Papua Nowa Gwinea)

26119 Vudal Gazelle FC (Papua Nowa Gwinea)

26120 Blue Kumuls FC (Papua Nowa Gwinea)

26121 Kagua-Erave FC (Papua Nowa Gwinea)

26122 Aporro Mai FC (Papua Nowa Gwinea)

26123 Mount Hagen FC (Papua Nowa Gwinea)

26124 Simbu Angra FC (Papua Nowa Gwinea)

26125 Enga Laima FC (Papua Nowa Gwinea)

26126 FFC Fortuna Dresden kobiety (Niemcy)

26127 FFC Fortuna Dresden młodziczki starsze (Niemcy)

26128 FFC Fortuna Dresden trampkarki (Niemcy)

26129 FFC Fortuna Dresden juniorki młodsze (Niemcy)

26130 Siaraga FC (Vanuatu)

26131 FC Augsburg juniorzy starsi (Niemcy)

26132 FC Augsburg juniorzy młodsi (Niemcy)

26133 FC Augsburg II juniorzy młodsi (Niemcy)

26134 FC Augsburg trampkarze starsi (Niemcy)

26135 FC Augsburg trampkarze młodsi (Niemcy)

26136 FC Augsburg młodzicy starsi (Niemcy)

26137 FC Augsburg młodzicy młodsi (Niemcy)

26138 FC Augsburg orlicy starsi (Niemcy)

26139 FC Augsburg orlicy młodsi (Niemcy)

26140 FC Augsburg kobiety (Niemcy)

26141 FC Augsburg II kobiety (Niemcy)

26142 FC Augsburg juniorki młodsze (Niemcy)

26143 FC Augsburg trampkarki (Niemcy)

26144 FC Augsburg młodziczki (Niemcy)

26145 FC Augsburg żacy starsi (Niemcy)

26146 Esporte Clube Desafio orlicy młodsi (Taiwan)

26147 Esporte Clube Desafio młodzicy młodsi (Taiwan)

26148 Esporte Clube Desafio (Taiwan)

26149 Esporte Clube Desafio żacy starsi (Taiwan)

26150 Esporte Clube Desafio trampkarze starsi (Taiwan)

26151 Mativir Ihtiman (Bułgaria)

26152 Kickers Offenbach juniorzy starsi (Niemcy)

26153 Kickers Offenbach juniorzy młodsi (Niemcy)

26154 Kickers Offenbach trampkarze starsi (Niemcy)

26155 Kickers Offenbach trampkarze młodsi (Niemcy)

26156 Kickers Offenbach młodzicy starsi (Niemcy)

26157 Kickers Offenbach młodzicy młodsi (Niemcy)

26158 Kickers Offenbach orlicy starsi (Niemcy)

26159 Kickers Offenbach orlicy młodsi (Niemcy)

26160 MS Polis DB (Brunei)

26161 Sparta Burgas (Bułgaria)

26162 Kickers Offenbach kobiety (Niemcy)

26163 Kickers Offenbach kobiety II (Niemcy)

26164 Kickers Offenbach trampkarki (Niemcy)

26165 Kickers Offenbach młodziczki (Niemcy)

26166 Academy Jaguars (Wyspy Turks & Caicos)

26167 Beaches FC (Wyspy Turks & Caicos)

26168 Blue Hills (Wyspy Turks & Caicos)

26169 Academy Falcons (Wyspy Turks & Caicos)

26170 Flamingo FC (Wyspy Turks & Caicos)

26171 Academy Eagles (Wyspy Turks & Caicos)

26172 Ipswich Town juniorzy starsi (Anglia)

26173 Ipswich Town juniorzy młodsi (Anglia)

26174 Ipswich Town trampkarze starsi (Anglia)

26175 Ipswich Town trampkarze młodsi (Anglia)

26176 London Tigers (Anglia)

26177 Ipswich Town kobiety (Anglia)

26178 Ipswich Town juniorki młodsze (Anglia)

26179 Leeds City Vixens kobiety (Anglia)

26180 Club Sando (Trynidad & Tobago)

26181 Blackburn Rovers juniorzy starsi (Anglia)

26182 Blackburn Rovers juniorki młodsze (Anglia)

26183 Blackburn Rovers trampkarze młodsi (Anglia)

26184 Blackburn Rovers juniorzy młodsi (Anglia)

26185 Blackburn Rovers oldboje (Anglia)

26186 Blackburn United FC (Anglia)

26187 Blackburn United FC młodzicy starsi (Anglia)

26188 Blackburn United FC żacy starsi (Anglia)

26189 Blackburn United FC trampkarze młodsi (Anglia)

26190 Blackburn United FC kobiety (Anglia)

26191 Blackburn United FC juniorki (Anglia)

26192 Blackburn United FC trampkarki (Anglia)

26193 Blackburn United FC żaczki (Anglia)

26194 Blackburn United FC młodziczki (Anglia)

26195 Blackburn United FC orliczki (Anglia)

26196 Derby County juniorzy starsi (Anglia)

26197 Derby County trampkarki młodsze (Anglia)

26198 Alvechurch FC trampkarki młodsze (Anglia)

26199 Derby County juniorki starsze (Anglia)

26200 Derby County kobiety (Anglia)

26201 RSC Anderlecht juniorzy starsi (Belgia)

26202 RSC Anderlecht juniorzy młodsi (Belgia)

26203 RSC Anderlecht II (Belgia)

26204 RSC Anderlecht trampkarze starsi (Belgia)

26205 RSC Anderlecht trampkarze młodsi (Belgia)

26206 RSC Anderlecht młodzicy starsi (Belgia)

26207 RSC Anderlecht młodzicy młodsi (Belgia)

26208 RSC Anderlecht orlicy starsi (Belgia)

26209 RSC Anderlecht orlicy młodsi (Belgia)

26210 SV Broki (Surinam)

26211 RSC Anderlecht żacy starsi (Belgia)

26212 RSC Anderlecht żacy młodsi (Belgia)

26213 KRC Genk orliczki starsze (Belgia)

26214 KRC Genk III kobiety (Belgia)

26215 KRC Genk II kobiety (Belgia)

26216 KRC Genk kobiety (Belgia)

26217 KRC Genk juniorzy młodsi (Belgia)

26218 KRC Genk trampkarki starsze (Belgia)

26219 SCV Bintang Lair (Surinam)

26220 FC Inter Wanica (Surinam)

26221 KRC Genk trampkarze młodsi (Belgia)

26222 KRC Genk młodzicy starsi (Belgia)

26223 KRC Genk młodzicy młodsi (Belgia)

26224 KRC Genk orlicy starsi (Belgia)

26225 KRC Genk orlicy młodsi (Belgia)

26226 KRC Genk żacy starsi (Belgia)

26227 KRC Genk żacy młodsi (Belgia)

26228 KRC Genk skrzaty (Belgia)

26229 OH Leuven kobiety (Belgia)

26230 Den Amstel FC (Gujana)

26231 KRC Genk młodziczki starsze (Belgia)

26232 KRC Genk młodziczki młodsze (Belgia)

26233 KV Mechelen trampkarze starsi (Belgia)

26234 KV Mechelen juniorzy starsi (Belgia)

26235 KV Mechelen juniorzy młodsi (Belgia)

26236 KV Mechelen trampkarze młodsi (Belgia)

26237 KV Mechelen młodzicy starsi (Belgia)

26238 KV Mechelen młodzicy młodsi (Belgia)

26239 KV Mechelen orlicy starsi (Belgia)

26240 Wasarada Maaliyada (Somaliland)

26241 KV Mechelen orlicy młodsi (Belgia)

26242 KV Mechelen żacy starsi (Belgia)

26243 KV Mechelen żacy młodsi (Belgia)

26244 KV Mechelen skrzaty (Belgia)

26245 KV Mechelen kobiety (Belgia)

26246 KV Mechelen II kobiety (Belgia)

26247 ASE Chastre kobiety (Belgia)

26248 KSC Lokeren juniorzy starsi (Belgia)

26249 FC Kerksken trampkarze starsi (Belgia)

26250 Wasarada Xananada Xoolaha (Somaliland)

26251 Standard Liege juniorzy starsi (Belgia)

26252 Standard Liege juniorzy młodsi (Belgia)

26253 Standard Liege trampkarze starsi (Belgia)

26254 Standard Liege trampkarki młodsze (Belgia)

26255 Standard Liege młodzicy starsi (Belgia)

26256 Standard Liege młodzicy młodsi (Belgia)

26257 Standard Liege młodziczki młodsze (Belgia)

26258 Standard Liege młodziczki starsze (Belgia)

26259 Standard Liege orliczki starsze (Belgia)

26260 Standard Liege kobiety (Belgia)

26261 Araks Football Club Konstantynopol (Armenia)

26262 Beit-el-Raas Football Team (Zanzibar)

26263 Blue Arrows młodzicy (Wyspa Świętej Heleny)

26264 Gladiators trampkarze (Wyspa Świętej Heleny)

26265 Predators młodzicy (Wyspa Świętej Heleny)

26266 Waasland Beveren II (Belgia)

26267 Waasland Beveren juniorzy starsi (Belgia)

26268 Waasland Beveren juniorzy młodsi (Belgia)

26269 Waasland Beveren trampkarze starsi (Belgia)

26270 GFA Sinaai Girls kobiety (Belgia)

26271 Waasland Beveren (Belgia)

26272 Waasland Beveren trampkarze młodsi (Belgia)

26273 Waasland Beveren młodzicy starsi (Belgia)

26274 Waasland Beveren młodzicy młodsi (Belgia)

26275 Waasland Beveren orlicy starsi (Belgia)

26276 Waasland Beveren orlicy młodsi (Belgia)

26277 Waasland Beveren żacy starsi (Belgia)

26278 Waasland Beveren żacy młodsi (Belgia)

26279 Waasland Beveren skrzaty (Belgia)

26280 FC Fémina White Star Woluwe kobiety (Belgia)

26281 FC Brugge juniorzy starsi (Belgia)

26282 FC Brugge juniorzy młodsi (Belgia)

26283 FC Brugge trampkarze starsi (Belgia)

26284 FC Brugge trampkarze młodsi (Belgia)

26285 FC Brugge młodzicy starsi (Belgia)

26286 FC Brugge młodzicy młodsi (Belgia)

26287 FC Brugge orlicy starsi (Belgia)

26288 FC Brugge orlicy młodsi (Belgia)

26289 FC Brugge żacy starsi (Belgia)

26290 FC Brugge (YLA) kobiety (Belgia)

26291 FC Brugge żacy młodsi (Belgia)

26292 Sporting Lokeren juniorzy młodsi (Belgia)

26293 Sporting Lokeren trampkarze starsi (Belgia)

26294 Sporting Lokeren orlicy starsi (Belgia)

26295 Sporting Lokeren młodzicy starsi (Belgia)

26296 Sporting Lokeren młodzicy młodsi (Belgia)

26297 Sporting Lokeren orlicy starsi (Belgia)

26298 Sporting Lokeren juniorzy starsi (Belgia)

26299 Sporting du Pays de Charleroi kobiety (Belgia)

26300 KSV Temse Femina kobiety (Belgia)

26301 Royal Antwerp FC juniorzy starsi (Belgia)

26302 Royal Antwerp FC juniorzy młodsi (Belgia)

26303 Royal Antwerp FC trampkarze starsi (Belgia)

26304 Royal Antwerp FC trampkarze młodsi (Belgia)

26305 Royal Antwerp FC młodzicy starsi (Belgia)

26306 Royal Antwerp FC młodzicy młodsi (Belgia)

26307 Royal Antwerp FC orlicy starsi (Belgia)

26308 Royal Antwerp FC orlicy młodsi (Belgia)

26309 Royal Antwerp FC żacy starsi (Belgia)

26310 Dubai City Football Club (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

26311 Royal Antwerp FC żacy młodsi (Belgia)

26312 Royal Antwerp FC skrzaty (Belgia)

26313 St. Truiden VV juniorzy starsi (Belgia)

26314 St. Truiden VV juniorzy młodsi (Belgia)

26315 St. Truiden VV trampkarze starsi (Belgia)

26316 St. Truiden VV trampkarze młodsi (Belgia)

26317 St. Truiden VV młodzicy starsi (Belgia)

26318 St. Truiden VV młodzicy młodsi (Belgia)

26319 St. Truiden VV orlicy starsi (Belgia)

26320 SC Eendracht Aalst kobiety (Belgia)

26321 St. Truiden VV orlicy młodsi (Belgia)

26322 St. Truiden VV żacy starsi (Belgia)

26323 St. Truiden VV żacy młodsi (Belgia)

26324 St. Truiden VV skrzaty (Belgia)

26325 SC Eendracht Aalst juniorzy starsi (Belgia)

26326 SC Eendracht Aalst juniorzy młodsi (Belgia)

26327 SC Eendracht Aalst trampkarze starsi (Belgia)

26328 SC Eendracht Aalst skrzaty (Belgia)

26329 SC Eendracht Aalst trampkarze młodsi (Belgia)

26330 RSC Anderlecht II kobiety (Belgia)

26331 RSC Anderlecht III kobiety (Belgia)

26332 RSC Anderlecht młodziczki (Belgia)

26333 SC Eendracht Aalst młodzicy starsi (Belgia)

26334 KV Kortrijk juniorzy starsi (Belgia)

26335 AS Eupen juniorzy starsi (Belgia)

26336 AS Eupen juniorzy młodsi (Belgia)

26337 KV Kortrijk trampkarze starsi (Belgia)

26338 KV Kortrijk trampkarze młodsi (Belgia)

26339 KV Kortrijk młodzicy starsi (Belgia)

26340 FC Gashaan (Somaliland)

26341 Dawlada Hoose Hargeysa (Somaliland)

26342 KV Kortrijk młodzicy młodsi (Belgia)

26343 KV Kortrijk orlicy starsi (Belgia)

26344 KV Kortrijk orlicy młodsi (Belgia)

26345 RSC Charleroi II (Belgia)

26346 RSC Charleroi juniorzy starsi (Belgia)

26347 RSC Charleroi juniorzy młodsi (Belgia)

26348 RSC Charleroi trampkarze starsi (Belgia)

26349 RSC Charleroi trampkarze młodsi (Belgia)

26350 Wasarada Biyaha (Somaliland)

26351 RSC Charleroi młodzicy starsi (Belgia)

26352 RSC Charleroi młodzicy młodsi (Belgia)

26353 RSC Charleroi orlicy starsi (Belgia)

26354 RSC Charleroi orlicy młodsi (Belgia)

26355 RSC Charleroi żacy starsi (Belgia)

26356 RSC Charleroi żacy młodsi (Belgia)

26357 RSC Charleroi skrzaty (Belgia)

26358 RSC Charleroi skrzaty młodsze (Belgia)

26359 KAA Gent II (Belgia)

26360 SV Zulte Waregem kobiety (Belgia)

26361 KAA Gent juniorzy starsi (Belgia)

26362 KAA Gent juniorzy młodsi (Belgia)

26363 KAA Gent trampkarze starsi (Belgia)

26364 KAA Gent trampkarki starsze (Belgia)

26365 KAA Gent młodzicy starsi (Belgia)

26366 KAA Gent trampkarze młodsi (Belgia)

26367 KAA Gent młodzicy młodsi (Belgia)

26368 KAA Gent orlicy starsi (Belgia)

26369 KAA Gent orlicy młodsi (Belgia)

26370 KAA Gent żacy starsi (Belgia)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [53]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv