KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 46, wczoraj: 47
ogółem: 139 335

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 27500!!!

  • autor: Jack74K, 2021-01-20 15:00

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 27500!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 27500!!!

Today to the collection, in the category of foreign teams, I added 500 pictures of football teams from: Transkei (NEW!), Bophuthatswana, Zambia, Nicaragua, Mongolia, Thailand, Lewis & Harris, Saint Helena, Iceland, Togo, Costa Rica, Chile, Uruguay, South Korea, Solomon Islands, French Guiana, Easter Island, Martinique, France, Saint Martin (NEW!), Lugansk People's Republic (NEW!), Georgia, Tuvalu, Kurdistan, Guadeloupe, Somaliland, Biafra, Socotra, Scotland, Senegal, Jammu & Kashmir, Israel, Morocco, Netherlands, Kazakhstan, Romania, Wales, Cyprus, Zanzibar, Colombia, Abhazia, Spain, England, Isle of Wight, Rwanda, Sweden, Serbia, Greece, Gambia, Kenya, Mayotte, Hungary, Peru, Antiqua & Barbuda, Malawi, Nigeria, Estonia, Brazil, Bulgaria, Austria, Macau, Pakistan, South Republic Africa, Sierra Leone, Uganda, South Korea, Bolivia, Trinidad & Tobago Finland!!! Thank You: Adrian Belloni, Nikolaj Nenchev, Zoltan Nagy & Rafał Galara!!!

Dziś do kolekcji, w kategorii zagraniczne drużyny, dodałem 500 zdjęć drużyn piłkarskich z: Transkei (NEW!), Bophuthatswana, Zambia, Nikaragua, Mongolia, Tajlandia, Lewis&Harris, Wyspa Świętej Heleny, Islandia, Togo, Kostaryka, Chile, Urugwaj, Korea Południowa, Wyspy Salomona, Gujana Francuska, Wyspa Wielkanocna, Martynika, Francja, Saint Martin (NEW!), Ługańska Republika Ludowa (NEW!), Gruzja, Tuvalu, Kurdystan, Gwadelupa, Somaliland, Biafra, Socotra, Szkocja, Senegal, Jammu&Kashmir, Izrael, Maroko, Holandia, Kazachstan, Rumunia, Walia, Cypr, Zanzibar, Kolumbia, Abhazja, Hiszpania, Anglia, Isle of Wight, Rwanda, Szwecja, Serbia, Grecja, Gambia, Kenia, Mayotte, Węgry, Peru, Antiqua&Barbuda, Malawi, Nigeria, Estonia, Brazylia, Bułgaria, Austria, Makau, Pakistan, Republika Południowej Afryki, Sierra Leone, Uganda, Korea Południowa, Boliwia, Trynidad&Tobago i Finlandia!!! Dziękuję: Adrian Belloni, Nikolaj Nenchev, Zoltan Nagy & Rafał Galara!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 25220 (drużyny z 296 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1303!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 977!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 27500!!!

Do kolekcji dodałem: 

24721 Thembu Royals FC Mthatha 1984 (Transkei)

24722 Indeni Football Club kobiety (Zambia)

24723 ICL BIRDS Bopsol (Bophuthatswana)

24724 AD Valle Sandino FC (Nikaragua)

24725 Bayangol FC (Mongolia)

24726 Panyee FC (Tajlandia)

24727 Harris Garage kobiety (Lewis&Harris)

24728 Lakers (Wyspa Świętej Heleny)

24729 KFF Fjarðabyggð (Islandia)

24730 KFF Fjarðabyggð kobiety (Islandia)

24731 KFF Fjarðabyggð juniorzy (Islandia)

24732 AS Sentinelle (Togo)

24733 Betos FC (Kostaryka)

24734 Betos FC oldboje (Kostaryka)

24735 Ceos FC (Chile)

24736 Real Maipu trampkarze (Chile)

24737 Real Maipu młodzicy (Chile)

24738 Real Maipu żacy (Chile)

24739 La Red FC (Urugwaj)

24740 Bucheon SK (Korea Południowa)

24741 RSIPF Royals kobiety (Wyspy Salomona)

24742 Solright FC kobiety (Wyspy Salomona)

24743 Police Yellow kobiety (Wyspy Salomona)

24744 Koloale FC kobiety (Wyspy Salomona)

24745 Frigates United kobiety (Wyspy Salomona)

24746 Naha FC kobiety (Wyspy Salomona)

24747 Renbel Ibis FC kobiety (Wyspy Salomona)

24748 Marist FC kobiety (Wyspy Salomona)

24749 Etoile de Matoury (Gujana Francuska)

24750 Ralez Sarfield oldboje (Wyspa Wielkanocna)

24751 Kaveheke (Wyspa Wielkanocna)

24752 Aiglon du Lamentein (Martynika)

24753 Montpellier Herault Sport Club kobiety (Francja)

24754 Football Club des Girondins de Bordeaux kobiety (Francja)

24755 Paris Football Club kobiety (Francja)

24756 Association Sportive Jeunesse Soyaux kobiety (Francja)

24757 En Avant Guingamp kobiety (Francja)

24758 Dijon Football Cote d'Or Feminin kobiety (Francja)

24759 Football Club Fleury 91 kobiety (Francja)

24760 FC Metz kobiety (Francja)

24761 Lille Olumpique Sporting Club kobiety (Francja)

24762 Rongo Rongo (Wyspa Wielkanocna)

24763 Flames United (Saint Martin)

24764 Wostok-Ugol (Ługańska Republika Ludowa) 

24765 Shakhtori (Gruzja)

24766 Nauti Women kobiety (Tuvalu)

24767 Chamchamal Football Club (Kurdystan)

24768 AS Anonymes Football Féminin kobiety (Gwadelupa)

24769 GOB STYLE (Somaliland)

24770 SUPER ICE CREAM (Somaliland)

24771 Oriental FC of Aba (Biafra)

24772 Obu-Gad FC of Awka (Biafra)

24773 Al Nassr Club (Sokotra) new!!!

24774 Loch Ness FC (Szkocja)

24775 Renaissance Sportive de Yoff (Senegal)

24776 REAL KASHMIR FC (Jammu & Kashmir)

24777 MAROODI JEEX (Somaliland)

24778 DAAD MADDHEEDH (Somaliland)

24779 Hapoel Nof HaGalil FC (Izrael)

24780 FC al-Nahda Nazareth (Izrael)

24781 Bayern Tetouan (Maroko)

24782 Bayern Tetouan młodzieżowa (Maroko)

24783 Bayern Tetouan juniorzy (Maroko)

24784 Bayern Tetouan futsal (Maroko)

24785 Moghreb Tetouan (Maroko)

24786 Renaissance Zemamra (Maroko)

24787 Raja de Beni Mella (Maroko)

24788 Chabab Atlas Khénifra (Maroko)

24789 Football Club Tzeirei Tur'an (Izrael)

24790 Hapoel Deir Hanna (Izrael)

24791 Hapoel Deir Hanna trampkarze (Izrael)

24792 Hapoel Deir Hanna juniorzy (Izrael)

24793 Hapoel Deir Hanna młodzicy (Izrael)

24794 AS Sale (Maroko)

24795 Union Touarga Sport Rabat (Maroko)

24796 Kenitra AC (Maroko)

24797 Widad Temara (Maroko)

24798 FC Tetouan (Maroko)

24799 VV Zwartemeer (Holandia)

24800 RKVV Wilhelmina (Holandia)

24801 SV Limburgia (Holandia)

24802 SC Gooiland (Holandia)

24803 FC Wageningen (Holandia)

24804 SC Drente (Holandia)

24805 Hambalyo Dhaweeye Team (Somaliland)

24806 Hapoel Herev FC (Izrael)

24807 Maccabi Ironi Ashdod (Izrael)

24808 Beitar Afula (Izrael)

24809 Hapoel Katamon Jerusalem FC (Izrael)

24810 Hapoel Katamon Jerusalem FC juniorki (Izrael)

24811 Al-Hikma Sachnin juniorki (Izrael)

24812 FC Al-Baina Najidat trampkarze (Izrael)

24813 FC Al-Baina Najidat młodzicy (Izrael)

24814 Hapoel Ironi Kiryat Shmona Football Club (Izrael)

24815 Hapoel Ein as-Sahla (Izrael)

24816 Beitar Nes Tubruk FC trampkarze (Izrael)

24817 Beitar Nes Tubruk FC młodzicy (Izrael)

24818 Beitar Nes Tubruk FC (Izrael)

24819 Beitar Nes Tubruk FC juniorzy (Izrael)

24820 FC Dynamo Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24821 FC Vostok Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24822 FC Tengiz Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24823 FC Taimas Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24824 Raiymbek Old Boys Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24825 Peshehod Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24826 FC Metro Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24827 FC Legion Ałmaty oldboje (Kazachtsan)

24828 FC Katiad Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24829 FC Karshyga Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24830 FC Dostar Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24831 FC Beibars Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24832 FC Atkaco Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24833 FC Dostar Ałmaty (Kazachstan)

24834 FC Alma Ata Ałmaty oldboje (Kazachstan)

24835 AS Feleacu (Rumunia)

24836 RTB EBBW Vale FC juniorzy (Walia)

24837 RTB EBBW Vale FC młodzicy (Walia)

24838 RTB EBBW Vale FC orlicy (Walia)

24839 RTB EBBW Vale AFC (Walia)

24840 RTB EBBW Vale FC trampkarze (Walia)

24841 Barry Town United FC kobiety (Walia)

24842 Barry Town United FC młodziczki (Walia)

24843 Barry Town United FC (Walia)

24844 Barry Town United FC trampkarki (Walia)

24845 Barry Town United FC oldboje (Walia)

24846 Barry Town United FC orliczki (Walia)

24847 Barry Town United FC juniorki (Walia)

24848 Barry Town United FC trampkarze (Walia)

24849 Barry Town United FC juniorzy (Walia)

24850 Caernarfon Town FC (Walia)

24851 Caernarfon Town FC orlicy (Walia)

24852 Caernarfon Town FC juniorzy (Walia)

24853 Caernarfon Town FC młodzicy (Walia)

24854 Caernarfon Town FC trampkarze (Walia)

24855 Newtown Football Club żacy (Walia)

24856 Newtown Football Club orlicy (Walia)

24857 Newtown Football Club trampkarze (Walia)

24858 Newtown Football Club kobiety (Walia)

24859 Newtown Football Club juniorki (Walia)

24860 Wrexham AFC juniorzy (Walia)

24861 Wrexham AFC juniorki (Walia)

24862 Wrexham Ladies Football Club kobiety (Walia)

24863 Wrexham AFC młodziczki (Walia)

24864 Swansea City Ladies kobiety (Walia)

24865 Cardiff Metropolitan University FC (Walia)

24866 Apollon Ladies FC kobiety (Cypr)

24867 Cardiff City Ladies FC juniorki młodsze (Walia)

24868 Cefn Druids A.F.C. młodzicy (Walia)

24869 Cefn Druids A.F.C. orlicy (Walia)

24870 Cefn Druids A.F.C. juniorzy (Walia)

24871 Aberystwyth Town FC juniorzy (Walia)

24872 Aberystwyth Town FC kobiety (Walia)

24873 Penybont FC (Walia)

24874 Penybont FC oldboje (Walia)

24875 Penybont United Ladies Football Club kobiety (Walia)

24876 Penybont FC młodzicy (Walia)

24877 Carmarthen Town A.F.C. młodzicy (Walia)

24878 Carmarthen Town A.F.C. trampkarze (Walia)

24879 Flint Town United FC orlicy (Walia)

24880 Flint Town United FC młodzicy (Walia)

24881 Flint Town United FC trampkarze (Walia)

24882 Flint Town United FC żacy (Walia)

24883 Flint Town United FC juniorzy (Walia)

24884 Northop Hall kobiety (Walia)

24885 Flint Town United FC kobiety (Walia)

24886 Haverfordwest County A.F.C. (Walia)

24887 Haverfordwest County A.F.C. juniorzy (Walia)

24888 Haverfordwest County A.F.C. trampkarze (Walia)

24889 Haverfordwest County A.F.C. orlicy (Walia)

24890 Haverfordwest County A.F.C. kobiety (Walia)

24891 Borough United FC (Walia)

24892 Port Talbot Town Ladies FC kobiety (Walia)

24893 Port Talbot Town FC juniorzy (Walia)

24894 Port Talbot Town FC orlicy (Walia)

24895 Port Talbot Town FC juniorki (Walia)

24896 Abergavenny Town FC (Walia)

24897 A.F.C. Llwydcoed orlicy (Walia)

24898 A.F.C. Llwydcoed (Walia)

24899 A.F.C. Llwydcoed oldboje (Walia)

24900 A.F.C. Llwydcoed skrzaty (Walia)

24901 Newport City FC juniorki (Walia)

24902 Newport City FC kobiety (Walia)

24903 Pontardawe Town FC (Walia)

24904 Pontardawe Town FC II (Walia)

24905 Pontardawe Town FC juniorzy (Walia)

24906 Pontardawe Town FC trampkarze (Walia)

24907 Pontardawe Town FC młodziczki (Walia)

24908 New Generations kobiety (Zanzibar)

24909 Jumbi Women's Fighters kobiety (Zanzibar)

24910 Hard Rock FC (Zanzibar)

24911 Monmouth Town FC (Walia)

24912 Monmouth Town FC II (Walia)

24913 Monmouth Town FC orlicy (Walia)

24914 Monmouth Town FC młodzicy (Walia)

24915 Monmouth Town FC trampkarze (Walia)

24916 Monmouth Town FC orliczki (Walia)

24917 Monmouth Town FC juniorzy (Walia)

24918 Monmouth Town FC żacy (Walia)

24919 Cwmbran Celtic FC II (Walia)

24920 Cwmbran Celtic FC kobiety (Walia)

24921 Cwmbran Celtic FC (Walia)

24922 Cwmbran Celtic FC oldboje (Walia)

24923 Goytre A.F.C. (Walia)

24924 Penydarren B.G.C. juniorzy (Walia)

24925 Penydarren B.G.C. oldboje (Walia)

24926 Penydarren B.G.C. (Walia)

24927 Risca United F.C. (Walia)

24928 Risca United F.C. juniorzy (Walia)

24929 Risca United F.C. młodzicy (Walia)

24930 Risca United F.C. trampkarze (Walia)

24931 Asociación Deportiva Unión Magdalena (Kolumbia)

24932 FC Abazg (Abhazja)

24933 FK Afon orlicy (Abhazja)

24934 UD Ibiza-Eivissa (Hiszpania)

24935 UD Ibiza (Hiszpania)

24936 Buckley Town FC (Walia)

24937 Buckley Town FC oldboje (Walia)

24938 Buckley Town FC młodziczki (Walia)

24939 Buckley Town FC żacy (Walia)

24940 Buckley Town FC młodzicy (Walia)

24941 Buckley Town FC orlicy (Walia)

24942 Buckley Town FC orliczki (Walia)

24943 Grimsby Town FC kobiety (Anglia)

24944 Thurston FC juniorki (Anglia)

24945 Thurston FC trampkarze starsi (Anglia)

24946 Thurston FC (Anglia)

24947 Thurston FC juniorzy młodsi (Anglia)

24948 Thurston FC młodzicy (Anglia)

24949 Taunton Town FC (Anglia)

24950 Thurston FC juniorzy (Anglia)

24951 Thurston FC orlicy (Anglia)

24952 Taunton Town FC oldboje (Anglia)

24953 Taunton Town FC młodzicy (Anglia)

24954 Fleming Estates FC (Isle of Wight) 

24955 Taunton Town FC trampkarze (Anglia)

24956 Cribbs FC juniorzy (Anglia)

24957 Cribbs FC oldboje (Anglia)

24958 Cribbs FC II (Anglia)

24959 Cribbs FC (Anglia)

24960 Brading Town FC (Isle of Wight)

24961 East Cowes Vics Ath (Isle of Wight)

24962 Cribbs FC III (Anglia)

24963 Cribbs FC IV (Anglia)

24964 Woking FC kobiety (Anglia)

24965 Nunsthorpe Tavern FC (Anglia)

24966 The Spiders Web FC (Anglia)

24967 Waby Roofing FC (Anglia)

24968 Blow Abbott Strollers FC (Anglia)

24969 The Carr Lane 2nds Football Team (Anglia)

24970 Gunners Sports FC (Anglia)

24971 BarRacuda Football Team (Anglia)

24972 Wilson Co FC (Anglia)

24973 CGB Humbertherm (Anglia)

24974 S.W. Steelers (Anglia)

24975 Keelby United (Anglia)

24976 PH Supplies FC (Anglia)

24977 HLC Royal Oak (Anglia)

24978 Humberside Chinese Association (Anglia)

24979 Timberley United (Anglia)

24980 Lucarly's FC (Anglia)

24981 Seven Seas FC (Anglia)

24982 Scartho FC (Anglia)

24983 Mitchells FC (Anglia)

24984 Brocklesby Hunt FC (Anglia)

24985 Cottees FC (Anglia)

24986 Fabrenco FC (Anglia)

24987 Old Coach House Team (Anglia)

24988 Clee Working Mens Club FC (Anglia)

24989 Laceby LBL (Anglia)

24990 Pelham FC (Anglia)

24991 Marine FC trampkarze (Rwanda)

24992 Marine FC młodzicy (Rwanda)

24993 Gunners Watch FC (Anglia)

24994 Glens FC (Anglia)

24995 East Coast FC (Anglia)

24996 FC Rosengård żacy (Szwecja)

24997 Lindsey Oil Refinery FC (Anglia)

24998 OHA Grimsby Hydraulic Football Team (Anglia)

24999 Imperial FC (Anglia)

25000 Kirkstead Krusaders trampkarze młodsi (Anglia)

25001 Old Clee 2nds FC (Anglia)

25002 Keelby II United (Anglia)

25003 KMC Raiders FC (Anglia)

25004 Haiths Heating FC (Anglia)

25005 The Ship Inn FC (Anglia)

25006 Brentwood Estates FC (Anglia)

25007 Pepys Bar Football Team (Anglia)

25008 Tyson's Riggers FC (Anglia)

25009 Gleniffer Thistle Ladies juniorki (Szkocja)

25010 Gleniffer Thistle Ladies kobiety (Szkocja)

25011 Annan Athletic FC (Szkocja)

25012 Annan Athletic FC młodziczki (Szkocja)

25013 Annan Athletic FC kobiety (Szkocja)

25014 Heston FC młodziczki (Szkocja)

25015 Border Ladies kobiety (Szkocja)

25016 Hutchison Vale Community Sports Football Club młodzicy (Szkocja)

25017 Hutchison Vale Community Sports Football Club orlicy (Szkocja)

25018 Hutchison Vale Community Sports Football Club kobiety (Szkocja)

25019 Hutchison Vale Community Sports Football Club juniorzy (Szkocja)

25020 Hutchison Vale Community Sports Football Club trampkarze (Szkocja)

25021 Hutchison Vale Community Sports Football Club żacy (Szkocja)

25022 Hutchison Vale Community Sports Football Club (Szkocja)

25023 Hutchison Vale Community Sports Football Club juniorki (Szkocja)

25024 Glasgow City FC juniorki (Szkocja)

25025 Murieston United Ladies kobiety (Szkocja)

25026 Murieston United Ladies trampkarki (Szkocja)

25027 Murieston United Ladies juniorki (Szkocja)

25028 Murieston United FC żacy (Szkocja)

25029 Murieston United FC trampkarze (Szkocja)

25030 Murieston United FC juniorzy młodsi (Szkocja)

25031 Murieston United FC młodzicy (Szkocja)

25032 Murieston United FC II (Szkocja)

25033 West Lothian Youth Foundation oldboje (Szkocja)

25034 Murieston United FC juniorzy starsi (Szkocja)

25035 Barranquilla Real Soccer (Kolumbia)

25036 Barranquilla Real Soccer juniorzy (Kolumbia)

25037 Barranquilla Real Soccer kobiety (Kolumbia)

25038 FK Naftagas Elemir (Serbia)

25039 FK Naftagas Elemir juniorzy (Serbia)

25040 FK Naftagas Elemir młodzicy (Serbia)

25041 MGS Panserraikos (Grecja)

25042 AEP Kozani FC (Grecja)

25043 Aetos Orfano FC (Grecja)

25044 AE Evosmou (Grecja)

25045 AE Evosmou skrzaty (Grecja)

25046 AE Evosmou juniorzy starsi (Grecja)

25047 AE Evosmou juniorzy młodsi (Grecja)

25048 AE Evosmou trampkarze starsi (Grecja)

25049 AE Evosmou trampkarze młodsi (Grecja)

25050 AE Evosmou młodzicy starsi (Grecja)

25051 AE Evosmou młodzicy młodsi (Grecja)

25052 AE Evosmou orlicy starsi (Grecja)

25053 AE Evosmou orlicy młodsi (Grecja)

25054 AE Evosmou żaki starsze (Grecja)

25055 AE Evosmou żaki młodsze (Grecja)

25056 Serrekunda United (Gambia)

25057 Union United FC (Gambia)

25058 Brikama United (Gambia)

25059 Lare Oiborr Football Club (Kenia)

25060 Tchanga SC kobiety (Mayotte)

25061 Tchanga SC (Mayotte)

25062 Immigration FC kobiety (Gambia)

25063 Abuko Utd kobiety (Gambia)

25064 Interior FC kobiety (Gambia)

25065 Red Scorpions FC kobiety (Gambia)

25066 Armed Forces FC Women (Gambia)

25067 City Girls FC kobiety (Gambia)

25068 Brikama United Women kobiety (Gambia)

25069 Berewuleng FC kobiety (Gambia)

25070 Jeshwang United Football Club kobiety (Gambia)

25071 Zoltek Se Női Csapata kobiety (Węgry)

25072 Greater Tomorrow FC (Gambia)

25073 Berewuleng FC (Gambia)

25074 Lower Nuimi FC kobiety (Gambia)

25075 Koita Eagles Women FC kobiety (Gambia)

25076 Raptim FC Academy trampkarze (Gambia)

25077 Raptim FC Academy juniorzy (Gambia)

25078 Club Deportivo Defensor Trujillo (Peru)

25079 Club Deportivo Defensor Jaguey (Peru)

25080 Club Deportivo Defensor Verdun (Peru)

25081 Yanga (Zanzibar)

25082 Club Deportivo Unia Cultambo (Peru)

25083 Club Deportivo Colegio San Jose (Peru)

25084 Club Deportivo Mariscal Castilla (Peru)

25085 Club Deportivo Juventud Terrones (Peru)

25086 Club Deportivo Aguerridos (Peru)

25087 Club Deportivo Cruzeiro FBC (Peru)

25088 Hart Academy FC trampkarze (Gambia)

25089 Hart Academy FC juniorzy (Gambia)

25090 Hart Academy FC (Gambia)

25091 Hart Academy FC kobiety (Gambia)

25092 Prison FC kobiety (Gambia)

25093 Kintehs FC kobiety (Gambia)

25094 2nd Infantry Battalion (Gambia)

25095 B4U Kiang West (Gambia)

25096 LoneStar Kashmir FC (Jammu & Kashmir)

25097 Bombada FC (Gambia)

25098 Immigration FC (Gambia)

25099 Jam City FC kobiety (Gambia)

25100 Grenades FC (Antiqua & Barbuda)

25101 Pigotts Bullets FC (Antiqua & Barbuda)

25102 Old Road FC (Antiqua & Barbuda)

25103 Five Islands FC (Antiqua & Barbuda)

25104 Swetes Football Club kobiety (Antiqua & Barbuda)

25105 Swetes Football Club juniorzy (Antiqua & Barbuda)

25106 Swetes Football Club trampkarze (Antiqua & Barbuda)

25107 NNL Distributors Swetes FC (Antiqua & Barbuda)

25108 Tryum Football Club (Antique & Barbuda)

25109 Glanvilles FC (Antiqua & Barbuda)

25110 Freeman's Village Scorpions (Antiqua & Barbuda)

25111 Jennings United FC juniorzy (Antiqua & Barbuda)

25112 Jennings United FC (Antiqua & Barbuda)

25113 All Saints United (Antiqua & Barbuda)

25114 FC Master Ballers (Antiqua & Barbuda)

25115 Urlings Golden Stars FC (Antiqua & Barbuda)

25116 FC Ekwendeni Hammers (Malawi)

25117 TN Stars juniorzy (Malawi)

25118 Entente FC (Nigeria)

25119 Ntopwa FC (Malawi)

25120 Karonga United Football Club (Malawi)

25121 Blue Eagles FC (Malawi)

25122 Mzuni FC (Malawi)

25123 Mighty Tigers FC (Malawi)

25124 Chitipa United FC (Malawi)

25125 Nyasa Big Bullets Football Club (Malawi)

25126 Hangover United FC (Malawi)

25127 Nchalo United Football Club (Malawi)

25128 Põhja-Tallinna FC (Estonia)

25129 Sable Farming FC (Malawi)

25130 Nyasa Big Bullets II (Malawi)

25131 Zaria Prison United FC (Nigeria)

25132 Changalume Barracks FC (Malawi)

25133 Floresta Cambuci (Brazylia)

25134 Floresta Cambuci orlicy (Brazylia)

25135 Floresta Cambuci młodzicy (Brazylia)

25136 FOMO Sports (Malawi)

25137 FOMO Sports juniorzy (Malawi)

25138 Steffords Football Club (Malawi)

25139 Neno Medicals FC (Malawi)

25140 Chinamwali Stars FC (Malawi)

25141 Nyasa United FC (Malawi)

25142 Nsanama Chalkmen FC (Malawi)

25143 Dedza Dynamos FC (Malawi)

25144 Luanar FC (Malawi)

25145 Airborne Rangers FC (Malawi)

25146 Drenovets FK (Bułgaria)

25147 Club Franciscain Féminin kobiety (Francja)

25148 Togsool (Somaliland)

25149 C.Asluubta (Somaliland)

25150 Maanshalaah (Somaliland)

25151 Lafoole (Somaliland)

25152 Mitundu Strikers Football Club (Malawi)

25153 Dedza Soccer Saints Football Club (Malawi)

25154 Dedza Soccer Saints Football Club juniorzy (Malawi)

25155 Dedza Soccer Saints Football Club kobiety (Malawi)

25156 Holy Cross Ambassadors FC (Malawi)

25157 ASV Damen Hornstein kobiety (Austria)

25158 Chitedze Strikers FC (Malawi)

25159 Ngolowindo FC (Malawi)

25160 Mlatho Mponela United FC (Malawi)

25161 Mponda United FC (Malawi)

25162 FC Githima (Kenia)

25163 Mache FC (Kenia)

25164 Naivasha United FC (Kenia)

25165 Black Eagles FC (Malawi)

25166 Mayenje Santos FC (Kenia)

25167 Kibera Celtic FC (Kenia)

25168 Kasungu Police FC (Malawi)

25169 Jidi Football Club juniorzy (Malawi)

25170 Jidi Football Club (Malawi)

25171 Wimbe United FC (Malawi)

25172 Obings Pirates FC (Malawi)

25173 Imvani FC (Malawi)

25174 S.L. Benfica de Macau (Makau)

25175 Rising Stars FC (Pakistan)

25176 Rising Stars FC (Republika Południowej Afryki)

25177 Kolenya Rising Stars FC (Kenia)

25178 Rising Stars FC trampkarze (Republika Południowej Afryki)

25179 Future Stars Football Club (Nigeria)

25180 Mighty Reds Football Club (Republika Południowej Afryki)

25181 Zim Stars FC (Republika Południowej Afryki)

25182 Kalawa United FC (Republika Południowej Afryki)

25183 Soft Killers Football Club (Malawi)

25184 Zimstars FC (Malawi)

25185 Thabiso Mpame Academy (Malawi)

25186 Walsall Football Foundation (Sierra Leone)

25187 Walsall Football Foundation trampkarze (Sierra Leone)

25188 Lufita FC (Malawi)

25189 Blantyre United (Malawi)

25190 Zolozolo FC (Malawi)

25191 Hero Football Club (Pakistan)

25192 Makerere University kobiety (Uganda)

25193 Lady Doves FC kobiety (Uganda)

25194 Olila High School Women kobiety (Uganda)

25195 Kampala Queens Women kobiety (Uganda)

25196 Uganda Martyrs High School Lubaga kobiety (Uganda)

25197 Ajax Queens Bulenga kobiety (Uganda)

25198 Tooro Queens FC kobiety (Uganda)

25199 Ansan Hallelujah Football Club Seul (Korea Południowa)

25200 The Strong Football Club (Boliwia)

25201 Mobile Joe (Trynidad & Tobago)

25202 Blue Eyes Team (Finlandia)

25203 Lusaka Dynamos Football Club kobiety (Zambia)

25204 Yacha Queens FC kobiety (Zambia)

25205 Red Arrows Women Football Club kobiety (Zambia)

25206 Nkwazi Women Football Club kobiety (Zambia)

25207 Bauleni United Sports Academy kobiety (Zambia)

25208 Bauleni United Sports Academy orlicy (Zambia)

25209 Bauleni United Sports Academy młodziczki (Zambia)

25210 Bauleni United Sports Academy (Zambia)

25211 Chiparamba Breakthrough Sports Academy (Zambia)

25212 Chiparamba Breakthrough Sports Academy młodzicy (Zambia)

25213 Chiparamba Breakthrough Sports Academy kobiety (Zambia)

25214 Chawama Lusaka United Girls Football Club kobiety (Zambia)

25215 Parmalat Girls FC kobiety (Zambia)

25216 Luyando Youth Foundation FC kobiety (Zambia)

25217 Vector Girls FC kobiety (Zambia)

25218 Pepsi Queens FC kobiety (Zambia)

25219 Kitwe Girls FC kobiety (Zambia)

25220 Kitwe United Footbal Club (Zambia) 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [45]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv