KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 10 gości

dzisiaj: 36, wczoraj: 55
ogółem: 139 501

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 27000!!!

  • autor: Jack74K, 2020-06-04 15:24

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 27000!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 27000!!!

Today to the collection, in the category of foreign teams, I added 800 pictures of football teams from: Saudi Arabia, Iran, Egypt, Lebanon, Brazil, South Africa, Maldives, Pakistan, Yemen, St. Vincent the Grenadines, Malaysia, Nepal, Italy, Greenland, Czech Republic, Angola, Nauru, Portugal, Saint Helena, Venezuela, Indonesia, Mexico, El Salvador, Spain, Costa Rica, Juan Fernandez Islands, Comoros, Kiribati, Abhazia, Armenia, Ivory Coast , Tuvalu, USA, Uganda, Puntland, Switzerland, England, Wales, Christmas Island Bophuthatswana (NEW)!!! Thank You Adrian Belloni, Nikolaj Nenchev & Zoltan Nagy!!!

Dziś do kolekcji, w kategorii zagraniczne drużyny, dodałem 800 zdjęć drużyn piłkarskich z: Arabia Saudyjska, Iran, Egipt, Liban, Brazylia, Republika Południowej Afryki, Malediwy, Pakistan, Jemen, St. Vincent & Grenadyny, Malezja, Nepal, Włochy, Grenlandia, Czechy, Angola, Nauru, Portugalia, Wyspa Świętej Heleny, Wenezuela, Indonezja, Meksyk, Salwador, Hiszpania, Kostaryka, Wyspy Juan Fernandez, Komory, Kiribati, Abhazja, Armenia, Wybrzeże Kości Słoniowej, Tuvalu, USA, Uganda, Puntland, Szwajcaria, Anglia, Walia, Wyspa Bożego Narodzenia i Bophuthatswana (NOWE)!!! Dziękuję Adrian Belloni, Nikolaj Nenchev & Zoltan Nagy!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 24720 (drużyny z 290 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1303!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 977!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 27000!!!

Na zdjęciu drużyna: Boston United FC (Anglia).

Do kolekcji dodałem:

23921 Al-Washm Club (Arabia Saudyjska)

23922 Afif Football Club (Arabia Saudyjska)

23923 FC Pars Jonoubi Jam (Iran)

23924 Al-Jubail Club (Arabia Saudyjska)

23925 Al Shaban Al Muslimin Club (Egipt)

23926 Fayoum SC (Egipt)

23927 Bourj FC (Liban)

23928 Sohag SC juniorzy (Egipt)

23929 Sohag SC (Egipt)

23930 Telephonat Bani Suef SC (Egipt)

23931 El Minya SC juniorzy (Egipt)

23932 El Minya SC (Egipt)

23933 Beni Suef SC (Egipt)

23934 El-Makkasa SC (Egipt)

23935 El-Makkasa SC juniorzy (Egipt)

23936 El-Makkasa SC orlicy (Egipt)

23937 El-Makkasa SC młodzicy (Egipt)

23938 El-Makkasa SC trampkarze (Egipt)

23939 Al-Ittihad Aleksandria (Egipt)

23940 Aswan SC (Egipt)

23941 Wadi Degla FC (Egipt)

23942 El Mokawloon SC (Egipt)

23943 Maadi Ladies FC kobiety (Egipt)

23944 AIMZ Tagamoa trampkarki (Egipt)

23945 AIMZ Tagamoa kobiety (Egipt)

23946 AIMZ Tagamoa juniorki (Egipt)

23947 AIMZ Tagamoa młodziczki (Egipt)

23948 El Alsson’s Girls U13 młodziczki (Egipt)

23949 Maadi Ladies FC juniorki (Egipt)

23950 El Mokawloon El Arab Sporting Club juniorzy (Egipt)

23951 Pyramids FC (Egipt)

23952 Smouha SC juniorzy starsi (Egipt)

23953 Smouha SC (Egipt)

23954 Smouha SC juniorzy młodsi (Egipt)

23955 Tala’ea El-Gaish SC (Egipt)

23956 Tanta SC juniorzy (Egipt)

23957 Tanta SC (Egipt)

23958 Tanta SC trampkarze (Egipt)

23959 Dayrot SC (Egipt)

23960 Bairro 13 FC (Brazylia)

23961 Benoni Police Soccer Team (RPA)

23962 Foakaidhoo FC Qoutes (Malediwy)

23963 Al-Orobah FC (Arabia Saudyjska)

23964 Al Jinnah FC Jhelum (Pakistan)

23965 Al-Sharq (Arabia Saudyjska)

23966 Al-Sharq Sport (Jemen)

23967 Hajer FC (Arabia Saudyjska)

23968 Wej SC (Arabia Saudyjska)

23969 AL AHLI SAN'A (Jemen)

23970 AL SHA'AB IBB (Jemen)

23971 AL ORUBA ZABID (Jemen)

23972 AL ITTIHAD IBB (Jemen)

23973 FHMAN (Jemen)

23974 AL SHA'AB HADRAMAWT MUKALLA (Jemen)

23975 Al Wahda Sana'a (Jemen)

23976 Al Hilal Al Sahili (Jemen)

23977 Al Tilal Aden (Jemen)

23978 Al Shoala Aden (Jemen)

23979 Al Wahda Aden (Jemen)

23980 Al Shabab Baida (Jemen)

23981 Al Ahli Taizz (Jemen)

23982 Salam Al-Garfa (Jemen)

23983 Hope International FC kobiety (St. Vincent & Grenadyny)

23984 Hope International FC (St. Vincent & Grenadyny)

23985 Jebelle FC (St. Vincent & Grenadyny)

23986 East Kingstown młodzicy (St. Vincent & Grenadyny)

23987 Victoria Park młodzicy (St. Vincent & Grenadyny)

23988 SYSTEM 3 FC (St. Vincent & Grenadyny)

23989 BESCO PASTURES FC (St. Vincent & Grenadyny)

23990 Camdonia Chelsea trampkarze (St. Vincent & Grenadyny)

23991 Camdonia Chelsea młodzicy (St. Vincent & Grenadyny)

23992 Camdonia Chelsea kobiety (St. Vincent & Grenadyny)

23993 Camdonia Chelsea juniorzy (St. Vincent & Grenadyny)

23994 Camdonia Chelsea juniorki (St. Vincent & Grenadyny)

23995 Sion Hill FC (St. Vincent & Grenadyny)

23996 S.V United Sports Club juniorzy (St. Vincent & Grenadyny)

23997 S.V United Sports Club (St. Vincent & Grenadyny)

23998 S.V United Sports Club młodzicy (St. Vincent & Grenadyny)

23999 GTM Bequia United FC (St. Vincent & Grenadyny)

24000 GTM Bequia United FC juniorzy (St. Vincent & Grenadyny)

24001 Richland Park Pride & Joy FC kobiety (St. Vincent & Grenadyny)

24002 Richland Park Pride & Joy FC (St. Vincent & Grenadyny)

24003 Greggs FC juniorzy (St. Vincent & Grenadyny)

24004 Greggs FC (St. Vincent & Grenadyny)

24005 Volcano FC kobiety (RPA)

24006 Young Aces FC młodzicy (RPA)

24007 Young Star FC (Malezja)

24008 Sporting FC Yalambar Kirat (Nepal)

24009 SS Vallassinese kobiety (Włochy)

24010 Reggiana Femminile kobiety (Włochy)

24011 F.C. Vigor Senigallia (Włochy)

24012 F.C. Vigor Senigallia młodzicy (Włochy)

24013 Atalanta Bergamasca Calcio kobiety (Włochy)

24014 Atalanta Bergamasca Calcio młodziczki (Włochy)

24015 Atalanta Bergamasca Calcio trampkarki (Włochy)

24016 Atalanta Bergamasca Calcio juniorki (Włochy)

24017 UCF Sezze kobiety (Włochy)

24018 Acf Alessandria kobiety (Włochy)

24019 Acf Alessandria juniorki (Włochy)

24020 ACF Firenze kobiety (Włochy)

24021 ACFD Venezia 1984 kobiety (Włochy)

24022 ASD Mozzanica kobiety (Włochy)

24023 ASD Mozzanica juniorki (Włochy)

24024 ASD Mozzanica trampkarki (Włochy)

24025 Upea Orlandia 97 kobiety (Włochy)

24026 ASD Riviera di Romagna kobiety (Włochy)

24027 Grifo Perugia Femminile kobiety futsal (Włochy)

24028 Graphistudio Pordenone kobiety (Włochy)

24029 Robur Siena Women kobiety (Włochy)

24030 Calcio Femminile Scalese kobiety (Włochy)

24031 ASD Alba Femminile kobiety (Włochy)

24032 Musiello Saluzzo kobiety (Włochy)

24033 Molassana Boero kobiety (Włochy)

24034 GSS Angutit Utoqqasaat oldboje (Grenlandia)

24035 Amicizia Lagaccio kobiety (Włochy)

24036 Castelfranco kobiety (Włochy)

24037 FC Villacidro kobiety (Włochy)

24038 Real Aglianese kobiety (Włochy)

24039 SCD Ligorna kobiety (Włochy)

24040 Sudtirol Damen kobiety (Włochy)

24041 Fimauto Valpolicella kobiety (Włochy)

24042 Bocconi Milano kobiety (Włochy)

24043 Tradate Abbiate kobiety (Włochy)

24044 Franciacorta kobiety (Włochy)

24045 Pro Lissone kobiety (Włochy)

24046 Asdfcf Marcon kobiety (Włochy)

24047 Grifo Perugia kobiety (Włochy)

24048 Jesina Calcio kobiety (Włochy)

24049 A.S.D Bearzi kobiety (Włochy)

24050 Zensky Padova kobiety (Włochy)

24051 Trevignano Calcio kobiety (Włochy)

24052 SSD New Team Ferrara kobiety (Włochy)

24053 Gordige Femminile kobiety (Włochy)

24054 A.C.D. Due Monti kobiety (Włochy)

24055 Net. Uno Venezia Lido kobiety (Włochy)

24056 Acese Femminile kobiety (Włochy)

24057 Domina Neapolis kobiety (Włochy)

24058 ASD Catania kobiety (Włochy)

24059 A.S.D. Nebrodi kobiety (Włochy)

24060 Audax Femminile kobiety (Włochy)

24061 SK HS KROMĚŘÍŽ młodzicy (Czechy)

24062 MSK BŘECLAV II (Czechy)

24063 FK Onves oldboje (Czechy)

24064 TJ Sokół Temice (Czechy)

24065 TJ Sokół Temice oldboje (Czechy)

24066 TJ Sokół Temice młodzicy (Czechy)

24067 TJ Sokół Temice trampkarze (Czechy)

24068 TJ Sokół Temice juniorzy (Czechy)

24069 Al Mamlaka Football Club kobiety (Arabia Saudyjska)

24070 Saudi Greens Team kobiety (Arabia Saudyjska)

24071 Isakhel FC (Pakistan)

24072 Al.Sheikh FC (Pakistan)

24073 Real Marsico kobiety (Włochy)

24074 P.O.M. Olimpia Mosciano (Włochy)

24075 Lokomotiv Ripa (Włochy)

24076 A.S.D.Teramvm Tosti (Włochy)

24077 Real Umbricchio (Włochy)

24078 Solidarieta Aprutina (Włochy)

24079 AC Boceto Tofo (Włochy)

24080 A.S.D. Amatori Cona (Włochy)

24081 Real Mosciano (Włochy)

24082 Iskra Teramo (Włochy)

24083 I Moscianesi (Włochy)

24084 Omnia Sport (Włochy)

24085 Omnia Sport młodzicy (Włochy)

24086 Real Bellante kobiety (Włochy)

24087 Real Bellante (Włochy)

24088 Amatori Alpini Teramo (Włochy)

24089 A.S.D. Muppet (Włochy)

24090 Planet Café Giulianova (Włochy)

24091 New Team Villa Fiore (Włochy)

24092 Virtus Roseto Viro Carni (Włochy)

24093 Atletico Poggio Morello (Włochy)

24094 Miller Voltarrosto (Włochy)

24095 Gunners Torre San Rocco (Włochy)

24096 Corropoli (Włochy)

24097 A.S.D. Leoni Sant'omero (Włochy)

24098 Amatori A. Felicioni (Włochy)

24099 S.A.N. Stella Azzurra Nereto (Włochy)

24100 B. Vannucci-Mojito (Włochy)

24101 Real Montone (Włochy)

24102 A.S.D. Brimar Roseto (Włochy)

24103 Amatori Piane 90 (Włochy)

24104 Amatori Taurus 04 (Włochy)

24105 Castelli Aa (Włochy)

24106 Rosetana Calcio (Włochy)

24107 A.S.D. Colombia FC (Włochy)

24108 Nova Cartotecnica Roberto Selva (Włochy)

24109 A.S.D. American Barosmarino (Włochy)

24110 Lido La Vela (Włochy)

24111 Rapid Giulianova (Włochy)

24112 I Compari Del Barone (Włochy)

24113 Escolastica Negril (Włochy)

24114 Lisciani Teramo futsal (Włochy)

24115 Sportmania Calcio (Włochy)

24116 Sporting Braga Calcio (Włochy)

24117 A.S.D Poggio Morello futsal (Włochy)

24118 Asd Alba Torto. New Team (Włochy)

24119 Amatori Real Sangro oldboje (Włochy)

24120 Dinamo Castelfrentano oldboje (Włochy)

24121 C.D. Ferroviário do Huambo (Angola)

24122 Wiliete Sport Clube de Benguela (Angola)

24123 Jakson Garcia FC (Angola)

24124 Paulo Fc (Angola)

24125 Sporting Clube de Benguela juniorzy (Angola)

24126 Atlético Sport Aviação juniorzy (Angola)

24127 ASK Dragão (Angola)

24128 Saurimo FC (Angola)

24129 Sporting Clube Petróleos do Bié (Angola)

24130 Audax-SP kobiety (Brazylia)

24131 F.C Ajuda Social (Angola)

24132 Capelle & Partner (Nauru)

24133 A.S.D. Prodeco Calcio Montebelluna juniorzy (Włochy)

24134 A.S.D. Cartigliano juniorzy (Włochy)

24135 Polisportiva Tamai juniorzy (Włochy)

24136 Palmelense Futebol Clube orlicy (Portugalia)

24137 Palmelense Futebol Clube żacy (Portugalia)

24138 Palmelense Futebol Clube kobiety (Portugalia)

24139 Palmelense Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

24140 Palmelense Futebol Clube (Portugalia)

24141 Palmelense Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

24142 Sport Futebol Palmense młodzicy (Portugalia)

24143 Sport Futebol Palmense orlicy (Portugalia)

24144 Sport Futebol Palmense (Portugalia)

24145 Sport Futebol Palmense juniorzy (Portugalia)

24146 Sport Futebol Palmense oldboje (Portugalia)

24147 Sport Futebol Palmense trampkarze (Portugalia)

24148 Futebol Clube da Pampilhosa orlicy (Portugalia)

24149 Futebol Clube da Pampilhosa żacy (Portugalia)

24150 Futebol Clube da Pampilhosa juniorzy (Portugalia)

24151 Grupo Desportivo Pampilhosense żacy (Portugalia)

24152 Grupo Desportivo Pampilhosense oldboje (Portugalia)

24153 Grupo Desportivo Pampilhosense młodzicy (Portugalia)

24154 Grupo Desportivo Pampilhosense (Portugalia)

24155 Grupo Desportivo Pampilhosense futsal (Portugalia)

24156 Grupo Desportivo Pampilhosense kobiety (Portugalia)

24157 Grupo Desportivo Pampilhosense trampkarze (Portugalia)

24158 Clube Desportivo Cultural de Panóias trampkarze (Portugalia)

24159 Clube Desportivo Cultural de Panóias (Portugalia)

24160 Panoiense Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

24161 Panoiense Futebol Clube (Portugalia)

24162 Grupo Desportivo Parada (Portugalia)

24163 Prince Andrew School Football Team 1990 (Wyspa Świętej Heleny)

24164 EC Camela (Brazylia)

24165 K-1933 QAQORTOQ (Grenlandia)

24166 Real Nazareno (Wenezuela)

24167 Princess Wijaya Saputra młodzicy (Indonezja)

24168 Princess Wijaya Saputra trampkarki (Indonezja)

24169 Princess Wijaya Saputra młodziczki (Indonezja)

24170 Princess Wijaya Saputra (Indonezja)

24171 Princess Wijaya Saputra juniorzy (Indonezja)

24172 Locomotiva Lasc (Brazylia)

24173 Pasfour FootballClub (Indonezja)

24174 Irc Mania (Indonezja)

24175 Leones Negros (Meksyk)

24176 AE Araguaia (Brazylia)

24177 E.C.VILA APARECIDA (Brazylia)

24178 C D Cantón Las Cruces (Salwador)

24179 FC Barcelona oldboje (Hiszpania)

24180 Dragones FC (Kostaryka)

24181 Sporting Sarapiquí juniorzy (Kostaryka)

24182 Real Tierra Blanca (Salwador)

24183 Associação Desportiva Recreativa e Cultural de Parada de Gonta żacy (Portugalia)

24184 Associação Desportiva Recreativa e Cultural de Parada de Gonta orlicy (Portugalia)

24185 Associação Desportiva Recreativa e Cultural de Parada de Gonta (Portugalia)

24186 Associação Cultural Desportiva Parada Tibães (Portugalia)

24187 Associação Cultural Desportiva Parada Tibães orlicy (Portugalia)

24188 Associação Cultural Desportiva Parada Tibães juniorzy (Portugalia)

24189 Sociedade Recreativa Boa União Parchalense (Portugalia)

24190 Sociedade Recreativa Boa União Parchalense kobiety futsal (Portugalia)

24191 União Sport Clube de Paredes trampkarze futsal (Portugalia)

24192 União Sport Clube de Paredes juniorzy futsal (Portugalia)

24193 União Sport Clube de Paredes seniorzy futsal (Portugalia)

24194 União Sport Clube de Paredes (Portugalia)

24195 União Sport Clube de Paredes juniorzy (Portugalia)

24196 União Sport Clube de Paredes trampkarze (Portugalia)

24197 União Sport Clube de Paredes I młodzicy (Portugalia)

24198 União Sport Clube de Paredes II młodzicy (Portugalia)

24199 União Sport Clube de Paredes orlicy (Portugalia)

24200 União Sport Clube de Paredes żacy (Portugalia)

24201 União Sport Clube de Paredes orlicy młodsi (Portugalia)

24202 Associação Desportiva de Paredes do Bairro oldboje (Portugalia)

24203 Associação Desportiva de Paredes do Bairro (Portugalia)

24204 Associação Desportiva de Paredes do Bairro orlicy (Portugalia)

24205 Clube de Futebol Passarinhos Ribeira (Portugalia)

24206 CD Juan Fernández (Juan Fernandez Islands)

24207 Isla de Los Cedros (Meksyk)

24208 Gran Comora Ndazidja (Komory)

24209 Canouan Island (St. Vincent & Grenadyny)

24210 Radfan Sports Cultural Social Club Qalancia Socotra (Jemen)

24211 Al-Jazira Sports Cultural Social Club Socotra (Jemen)

24212 Al Ahli juniorzy Socotra (Jemen)

24213 Associação Desportiva Recreativa Pasteleira (Portugalia)

24214 Associação Desportiva Recreativa Pasteleira juniorzy młodsi (Portugalia)

24215 Associação Desportiva Recreativa Pasteleira młodzicy (Portugalia)

24216 Associação Desportiva Recreativa Pasteleira orlicy (Portugalia)

24217 Associação Desportiva Recreativa Pasteleira juniorzy (Portugalia)

24218 Clube Desportivo Pataiense orlicy (Portugalia)

24219 Clube Desportivo Pataiense (Portugalia)

24220 Patrimonense Futebol Clube orlicy (Portugalia)

24221 Patrimonense Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

24222 Clube Oriental de Pechão (Portugalia)

24223 Centro Social Desportivo e Cultural da Pedra (Portugalia)

24224 Grupo Desportivo de Pedralva (Portugalia)

24225 Futebol Clube Pedras Rubras trampkarze (Portugalia)

24226 Futebol Clube Pedras Rubras młodziczki (Portugalia)

24227 Futebol Clube Pedras Rubras (Portugalia)

24228 Juventude de Pedras Salgadas juniorzy (Portugalia)

24229 Juventude de Pedras Salgadas orlicy (Portugalia)

24230 Juventude de Pedras Salgadas żacy (Portugalia)

24231 Juventude de Pedras Salgadas (Portugalia)

24232 Juventude de Pedras Salgadas młodzicy (Portugalia)

24233 Juventude de Pedras Salgadas trampkarze (Portugalia)

24234 Pedreles Beira Dão Clube juniorzy futsal (Portugalia)

24235 Pedreles Beira Dão Clube (Portugalia)

24236 Associação Desportiva Cultural Pedrogão (Portugalia)

24237 Recreio Pedroguense kobiety (Portugalia)

24238 Recreio Pedroguense (Portugalia)

24239 Pedrouços Atlético Clube juniorzy (Portugalia)

24240 Pedrouços Atlético Clube (Portugalia)

24241 Pedrouços Atlético Clube trampkarze (Portugalia)

24242 Pedrouços Atlético Clube młodzicy (Portugalia)

24243 Pedrouços Atlético Clube orlicy (Portugalia)

24244 Clube Desportivo Pedrulhense juniorzy (Portugalia)

24245 Clube Desportivo Pedrulhense młodzicy (Portugalia)

24246 Clube Desportivo Pedrulhense (Portugalia)

24247 Clube Desportivo Pedrulhense oldboje (Portugalia)

24248 Associação Desportiva e Cultural de Pegarinhos (POrtugalia)

24249 Grupo Desportivo da Casa do Povo de Pego kobiety (Portugalia)

24250 Grupo Desportivo da Casa do Povo de Pego (Portugalia)

24251 Sport Clube Peladeiros (Portugalia)

24252 Clube Desportivo Os Pelezinhos orlicy (Portugalia)

24253 Clube Desportivo Os Pelezinhos juniorzy (Portugalia)

24254 Clube Desportivo Os Pelezinhos żacy (Portugalia)

24255 Clube Desportivo Os Pelezinhos (Portugalia)

24256 Sport Clube Penalva do Castelo (Portugalia)

24257 Sport Clube Penalva do Castelo młodzicy (Portugalia)

24258 Sport Clube Penalva do Castelo juniorzy (Portugalia)

24259 Associação Desportiva Penamacorense orlicy (Portugalia)

24260 Associação Desportiva Penamacorense trampkarze futsal (Portugalia)

24261 Associação Desportiva Cultural Penamaior (Portugalia)

24262 Associação Desportiva Recreativa e Cultural Penaverdense juniorki (Portugalia)

24263 Associação Desportiva Recreativa e Cultural Penaverdense futsal (Portugalia)

24264 Associação Desportiva Recreativa e Cultural Penaverdense kobiety futsal (Portugalia)

24265 Associação Desportiva Recreativa e Cultural Penaverdense kobiety (Portugalia)

24266 Associação Desportiva Recreativa e Cultural Penaverdense (Portugalia)

24267 Associação Cultural e Desportiva do Penedo Gordo (Portugalia)

24268 Clube Desportivo Recreativo Penelense trampkarze (Portugalia)

24269 Clube Desportivo Recreativo Penelense (Portugalia)

24270 Clube Desportivo Recreativo Penelense młodzicy (Portugalia)

24271 Clube Desportivo Recreativo Penelense juniorzy (Portugalia)

24272 Grupo Desportivo Peniche juniorzy (Portugalia)

24273 Grupo Desportivo Peniche trampkarze (Portugalia)

24274 Futebol Clube de Perafita (Portugalia)

24275 Futebol Clube de Perafita orlicy (Portugalia)

24276 Futebol Clube de Perafita juniorzy (Portugalia)

24277 Futebol Clube de Perafita młodzicy (Portugalia)

24278 Futebol Clube de Perafita trampkarze (Portugalia)

24279 Futebol Clube de Perafita oldboje (Portugalia)

24280 TABAKEA Womens (Kiribati)

24281 TABAKEA (Kiribati)

24282 FIRE FOX Banana (Kiribati)

24283 Futebol Clube Pereirense (Portugalia)

24284 Sociedade União Perolivense (Portugalia)

24285 Sociedade União Perolivense juniorzy (Portugalia)

24286 Clube Atlético Pêro Pinheiro (Portugalia)

24287 Clube Atlético Pêro Pinheiro juniorzy (Portugalia)

24288 Clube Atlético Pêro Pinheiro trampkarze (Portugalia)

24289 Clube Atlético Pêro Pinheiro młodzicy (Portugalia)

24290 Clube Atlético Pêro Pinheiro I orlicy (Portugalia)

24291 Clube Atlético Pêro Pinheiro II orlicy (Portugalia)

24292 Clube Atlético Pêro Pinheiro żacy (Portugalia)

24293 Clube Atlético Pêro Pinheiro oldboje (Portugalia)

24294 Clube Futebol de Perosinho (Portugalia)

24295 Clube Futebol de Perosinho młodzicy (Portugalia)

24296 Clube Futebol de Perosinho juniorzy (Portugalia)

24297 Clube Futebol de Perosinho żacy (Portugalia)

24298 Associação Desportiva e Cultural de Perre trampkarze (Portugalia)

24299 Associação Desportiva e Cultural de Perre żacy (Portugalia)

24300 Grupo Desportivo dos Pescadores da Costa de Caparica beach soccer (Portugalia)

24301 Grupo Desportivo dos Pescadores da Costa de Caparica (Portugalia)

24302 Grupo Desportivo dos Pescadores da Costa de Caparica młodzicy (Portugalia)

24303 Grupo Desportivo dos Pescadores da Costa de Caparica kobiety (Portugalia)

24304 Grupo Desportivo dos Pescadores da Costa de Caparica juniorzy młodsi (Portugalia)

24305 Grupo Desportivo dos Pescadores da Costa de Caparica oldboje (Portugalia)

24306 Grupo Desportivo dos Pescadores da Costa de Caparica trampkarze (Portugalia)

24307 Grupo Desportivo dos Pescadores da Costa de Caparica orlicy (Portugalia)

24308 Grupo Desportivo São João Pesqueira młodzicy (Portugalia)

24309 Juventude Académica Pessegueirense trampkarze (Portugalia)

24310 Juventude Académica Pessegueirense orlicy (Portugalia)

24311 Juventude Académica Pessegueirense juniorki (Portugalia)

24312 Juventude Académica Pessegueirense młodzicy (Portugalia)

24313 Juventude Académica Pessegueirense żacy (Portugalia)

24314 Juventude Académica Pessegueirense (Portugalia)

24315 Juventude Académica Pessegueirense juniorzy (Portugalia)

24316 Pevidém Sport Club orlicy (Portugalia)

24317 Pevidém Sport Club (Portugalia)

24318 Associação Desportiva e Recreativa de Pico de Regalados trampkarze (Portugalia)

24319 Associação Desportiva e Recreativa de Pico de Regalados juniorzy (Portugalia)

24320 Associação Desportiva e Recreativa de Pico de Regalados kobiety (Portugalia)

24321 Piense Sport Clube (Portugalia)

24322 Sociedade Desportiva e Recreativa Pilado e Escoura (Portugalia)

24323 Associação de Formação Desportiva O Pinguinzinho orlicy (Portugalia)

24324 Associação de Formação Desportiva O Pinguinzinho młodzicy (Portugalia)

24325 Associação de Formação Desportiva O Pinguinzinho trampkarze (Portugalia)

24326 FC Jraberd (Abhazja)

24327 FC Gandzasar Kapan trampkarze (Armenia)

24328 FC Avo-Martuni (Abhazja)

24329 FC Avo-Martuni oldboje (Abhazja)

24330 Sevan Football Club (Armenia)

24331 Agoua Football Club oldboje (Wybrzeże Kości Słoniowej)

24332 Association Ancien Football Yopougon oldboje (Wybrzeże Kości Słoniowej)

24333 VAOLOA (Tuvalu)

24334 NAUTI 2 (Tuvalu)

24335 NTO (Tuvalu)

24336 St. Louis Lions (USA)

24337 Uganda Prisons Football Club Tororo (Uganda)

24338 Manchester United Luzira Prison Kampala (Uganda)

24339 Arsenal Luzira Prison Kampala (Uganda)

24340 Clube Desportivo Pinhalnovense trampkarze (Portugalia)

24341 Clube Desportivo Pinhalnovense orlicy (Portugalia)

24342 Clube Desportivo Pinhalnovense młodzicy (Portugalia)

24343 Clube Desportivo Pinhalnovense żacy (Portugalia)

24344 Clube Desportivo Pinhalnovense juniorzy młodsi (Portugalia)

24345 Clube Desportivo Pinhalnovense (Portugalia)

24346 Futebol Clube Pinheirense (Portugalia)

24347 Futebol Clube Pinheirense kobiety (Portugalia)

24348 Futebol Clube Pinheirense orlicy (Portugalia)

24349 Sporting Clube Pinheiro de Loures trampkarze (Portugalia)

24350 Sporting Clube Pinheiro de Loures żacy (Portugalia)

24351 Sporting Clube Pinheiro de Loures juniorzy (Portugalia)

24352 Sporting Clube Pinheiro de Loures (Portugalia)

24353 Sporting Clube Pinheiro de Loures młodzicy (Portugalia)

24354 União Desportiva Os Pinhelenses (Portugalia)

24355 União Desportiva Os Pinhelenses juniorzy (Portugalia)

24356 União Desportiva Polvoreira kobiety (Portugalia)

24357 União Desportiva Polvoreira młodzicy (Portugalia)

24358 União Desportiva Polvoreira (Portugalia)

24359 União Desportiva Polvoreira żacy (Portugalia)

24360 Sporting Clube de Pombal (Portugalia)

24361 Sporting Clube de Pombal juniorzy (Portugalia)

24362 Sporting Clube de Pombal trampkarze (Portugalia)

24363 Sporting Clube de Pombal młodzicy (Portugalia)

24364 Sporting Clube de Pombal orlicy (Portugalia)

24365 Sporting Clube de Pombal oldboje (Portugalia)

24366 Associação Desportiva Pontassolense (Portugalia)

24367 Associação Desportiva Pontassolense trampkarze (Portugalia)

24368 Associação Desportiva Pontassolense młodzicy (Portugalia)

24369 Clube Desportivo de Ponte (Portugalia)

24370 LIVERPOOL FC Prison Kampala (Uganda)

24371 Associação Desportiva Ponte da Barca żacy (Portugalia)

24372 Associação Desportiva Ponte da Barca (Portugalia)

24373 Associação Desportiva Ponte da Barca orlicy (Portugalia)

24374 Associação Desportiva Ponte da Barca młodzicy (Portugalia)

24375 Associação Desportiva Ponte da Barca kobiety (Portugalia)

24376 União Desportiva da Ponte de Frielas juniorzy (Portugalia)

24377 União Desportiva da Ponte de Frielas (Portugalia)

24378 União Desportiva da Ponte de Frielas orlicy (Portugalia)

24379 União Desportiva da Ponte de Frielas trampkarze (Portugalia)

24380 União Desportiva da Ponte de Frielas młodzicy (Portugalia)

24381 União Desportiva da Ponte de Frielas kobiety (Portugalia)

24382 Grupo Desportivo Recreativo e Cultural Ponterrolense (Portugalia)

24383 Grupo Desportivo Recreativo e Cultural Ponterrolense juniorzy (Portugalia)

24384 Grupo Desportivo Recreativo e Cultural Ponterrolense oldboje (Portugalia)

24385 Grupo Desportivo Pontevel (Portugalia)

24386 Grupo Desportivo Pontevel orlicy (Portugalia)

24387 Grupo Desportivo Pontevel oldboje (Portugalia)

24388 Grupo Desportivo Pontevel młodzicy (Portugalia)

24389 Grupo Desportivo Pontevel żacy (Portugalia)

24390 Grupo Desportivo Pontevel juniorzy (Portugalia)

24391 Grupo Desportivo Pontevel trampkarze (Portugalia)

24392 Grupo Desportivo Portalegrense (Portugalia)

24393 Grupo Desportivo Portalegrense juniorzy (Portugalia)

24394 Grupo Desportivo Portalegrense orlicy (Portugalia)

24395 Grupo Desportivo Portalegrense młodzicy (Portugalia)

24396 Grupo Desportivo Portalegrense trampkarze (Portugalia)

24397 Grupo Desportivo Portalegrense żacy (Portugalia)

24398 Grupo Desportivo Portalegrense kobiety futsal (Portugalia)

24399 Grupo Desportivo Portalegrense kobiety (Portugalia)

24400 Grupo Desportivo de Portel (Portugalia)

24401 Grupo Desportivo de Portel juniorzy (Portugalia)

24402 Grupo Desportivo de Portel orlicy (Portugalia)

24403 Grupo Desportivo de Portel młodzicy (Portugalia)

24404 Portimonense Sporting Clube juniorzy (Portugalia)

24405 Portimonense Sporting Clube trampkarze (Portugalia)

24406 Associação Recreativa de Porto Alto futsal (Portugalia)

24407 Bosaso FC (Puntland)

24408 SBC (Puntland)

24409 FC Qardho (Puntland)

24410 Homboboro FC (Puntland)

24411 Garoowe City (Puntland)

24412 Bari FC (Puntland)

24413 SV Seebach Zürich kobiety (Szwajcaria)

24414 Abbey Hulton Utd FC (Anglia)

24415 Abbey Hulton Utd FC kobiety (Anglia)

24416 Abbey Rangers Football Club (Anglia)

24417 Abbey Rangers Football Club kobiety (Anglia)

24418 Abingdon Town FC (Anglia)

24419 Abingdon Town FC młodzicy (Anglia)

24420 Accrington Stanley Football Club (Anglia)

24421 Accrington Stanley Football Club kobiety (Anglia)

24422 Associated Equipment Company kobiety (Anglia)

24423 Barnet Football Club (Anglia)

24424 Barnstaple Town FC (Anglia)

24425 Bedford Albion FC (Anglia)

24426 Bishopton FC (Anglia)

24427 Bishopton FC Ladies kobiety (Anglia)

24428 Boston United FC (kobiety)

24429 Brentford Football Club (Anglia)

24430 Bristol City kobiety (Anglia)

24431 CE JUPITER (Anglia)

24432 CFC CLAPTON (Anglia)

24433 Blyth Spartan Munitionettes kobiety (Anglia)

24434 Cheltenham Town Football Club (Anglia)

24435 Cheltenham Town Football Club kobiety (Anglia)

24436 Colwyn Bay F.C. kobiety (Walia)

24437 Civil Service FC (Anglia)

24438 CORINTHIANS FOOTBALL CLUB (Anglia)

24439 Cray Wanderers FC (Anglia)

24440 Darlinghton kobiety (Anglia)

24441 Dick Kerr's Ladies FC 1921 kobiety (Anglia)

24442 Downham Town Football Club juniorzy (Anglia)

24443 Elmore FC (Anglia)

24444 Elmore FC juniorzy (Anglia)

24445 Exeter City FC juniorzy (Anglia)

24446 Exeter City Ladies (Anglia)

24447 Fair Isle Primary School młodzicy (Anglia)

24448 Farsley Celtic FC (Anglia)

24449 Hallam FC (Anglia)

24450 Hampstead Women FC kobiety (Anglia)

24451 Hull City kobiety (Anglia)

24452 Ilford Football Club (Anglia)

24453 Ilford Football Club juniorzy (Anglia)

24454 Ilford Football Club trampkarze (Anglia)

24455 Itchen College's ladies football team kobiety (Anglia)

24456 London Titans (Anglia)

24457 Maltby Main FC (Anglia)

24458 Manchester City orlicy (Anglia)

24459 Associação Recreativa de Porto Alto (Portugalia)

24460 Associação Recreativa de Porto Alto futsal juniorki (Portugalia)

24461 Associação Recreativa de Porto Alto futsal młodziczki (Portugalia)

24462 Grupo Desportivo de Porto D’Ave (Portugalia)

24463 Associação Desportiva Porto Cruz (Portugalia)

24464 Associação Desportiva Porto Cruz trampkarze (Portugalia)

24465 Associação Desportiva Porto Cruz juniorzy (Portugalia)

24466 Clube Desportivo e Cultural do Porto Moniz żacy (Portugalia)

24467 Clube Desportivo e Cultural do Porto Moniz juniorzy (Portugalia)

24468 Clube Desportivo e Cultural do Porto Moniz futsal (Portugalia)

24469 Clube Desportivo e Cultural do Porto Moniz młodzicy (Portugalia)

24470 Clube Desportivo e Cultural do Porto Moniz kobiety futsal (Portugalia)

24471 Clube Desportivo e Cultural do Porto Moniz orlicy (Portugalia)

24472 Associação Desportiva Portomosense orlicy (Portugalia)

24473 Associação Desportiva Portomosense juniorzy (Portugalia)

24474 Associação Desportiva Portomosense żacy (Portugalia)

24475 Associação Desportiva Portomosense młodzicy (Portugalia)

24476 Associação Desportiva Portomosense (Portugalia)

24477 Associação Desportiva Portomosense trampkarze (Portugalia)

24478 Atlético Clube de Porto Salvo oldboje (Portugalia)

24479 Atlético Clube de Porto Salvo trampkarze (Portugalia)

24480 Atlético Clube de Porto Salvo juniorzy (Portugalia)

24481 Atlético Clube de Porto Salvo młodzicy (Portugalia)

24482 Atlético Clube de Porto Salvo żacy (Portugalia)

24483 Atlético Clube de Porto Salvo (Portugalia)

24484 Clube Desportivo Portosantense (Portugalia)

24485 Clube Desportivo Portosantense trampkarze (Portugalia)

24486 Clube Desportivo Portosantense młodzicy (Portugalia)

24487 Island Rovers (Wyspa Bożego Narodzenia)

24488 Marden FC (Anglia)

24489 Market Rasen Football Club (Anglia)

24490 Middlesbrough FC kobiety (Anglia)

24491 Nelson FC (Anglia)

24492 Nuneaton Town FC (Anglia)

24493 Padiham FC (Anglia)

24494 Padiham FC kobiety (Anglia)

24495 Panshanger FC juniorzy (Anglia)

24496 Panshanger FC kobiety (Anglia)

24497 Panshanger FC młodzicy (Anglia)

24498 Panshanger FC orlicy (Anglia)

24499 Panshanger FC trampkarze (Anglia)

24500 Preston North End Football Club kobiety (Anglia)

24501 Railway Rangers FC (Anglia)

24502 ROTHERHAM UNITED FC oldboje (Anglia)

24503 ROTHERHAM UNITED WHITEHILL GIRLS U18 juniorki (Anglia)

24504 ROTHERHAM UNITED WOMEN FOOTBALL CLUB kobiety (Anglia)

24505 Royal Engineers AFC (Anglia)

24506 RYHOPE COLLIERY WELFARE FC (Anglia)

24507 Sandhurst Town FC kobiety (Anglia)

24508 SHOLING FC (Anglia)

24509 Soho FC (Anglia)

24510 Tavistock Association FC (Anglia)

24511 Skelmersdale United (Anglia)

24512 Sporting Zion FC (Anglia)

24513 Southampton Women's FC kobiety (Anglia)

24514 Tottenham Hotspur oldboje (Anglia)

24515 Uplyme FC (Anglia)

24516 Uplyme FC młodzicy (Anglia)

24517 Uplyme FC II (Anglia)

24518 Urmston Meadowside kobiety (Anglia)

24519 Tuffley Rovers FC (Anglia)

24520 TC Juniors FC juniorzy (Anglia)

24521 Modiri Hight School GA Rankuwa (Bophuthatswana)

24522 Westport Utd młodzicy (Anglia)

24523 Widness FC trampkarki (Anglia)

24524 Widness FC orlicy (Anglia)

24525 Widness FC młodzicy (Anglia)

24526 Widness FC żacy (Anglia)

24527 Widness FC (Anglia)

24528 Workington AFC (Anglia)

24529 Workington AFC orlicy (Anglia)

24530 Workington AFC żacy (Anglia)

24531 Workington AFC kobiety (Anglia)

24532 Workington AFC juniorzy (Anglia)

24533 Workington AFC trampkarze (Anglia)

24534 Workington AFC młodzicy (Anglia)

24535 Rothley Imperial FC (Anglia)

24536 Poole Town Football Club (Anglia)

24537 Liverpool FC U23 (Anglia)

24538 Liverpool FC juniorzy (Anglia)

24539 Liverpool FC trampkarze (Anglia)

24540 Liverpool FC orlicy (Anglia)

24541 Liverpool FC młodzicy (Anglia)

24542 Liverpool FC żacy (Anglia)

24543 Leicester U23 (Anglia)

24544 Leicester juniorzy (Anglia)

24545 Leicester kobiety (Anglia)

24546 Leicester orliczki (Anglia)

24547 Queens Park Rangers juniorki młodsze (Anglia)

24548 Leicester juniorzy młodsi (Anglia)

24549 Leicester młodziczki (Anglia)

24550 Atlético Clube Portus Alacer (Portugalia)

24551 Grupo Futebol Clube Pousa (Portugalia)

24552 Grupo Futebol Clube Pousa juniorzy (Portugalia)

24553 Grupo Futebol Clube Pousa młodzicy (Portugalia)

24554 Grupo Futebol Clube Pousa trampkarze (Portugalia)

24555 Centro Popular Trabalhadores de Pousadela (Portugalia)

24556 Grupo Desportivo Recreativo Pousaflores (Portugalia)

24557 Associação Cultural e Desportiva de Póvoa e Meadas futsal (Portugalia)

24558 Póvoa Futsal Clube kobiety (Portugalia)

24559 Póvoa Futsal Clube (Portugalia)

24560 Póvoa Futsal Clube juniorzy (Portugalia)

24561 Póvoa Futsal Clube juniorki (Portugalia)

24562 Póvoa Futsal Clube trampkarze (Portugalia)

24563 Póvoa Futsal Clube młodzicy (Portugalia)

24564 Póvoa Futsal Clube orlicy (Portugalia)

24565 Póvoa Futsal Clube żacy (Portugalia)

24566 Clube Desportivo de Póvoa de Rio de Moinhos (Portugalia)

24567 Grupo Desportivo de Prado (Portugalia)

24568 Grupo Desportivo de Prado juniorzy (Portugalia)

24569 Clube Recreativo da Praia da Leirosa trampkarze (Portugalia)

24570 Clube Recreativo da Praia da Leirosa juniorki (Portugalia)

24571 Clube Recreativo da Praia da Leirosa żacy (Portugalia)

24572 Clube Recreativo da Praia da Leirosa młodzicy (Portugalia)

24573 Clube Recreativo da Praia da Leirosa (Portugalia)

24574 Clube Recreativo da Praia da Leirosa kobiety (Portugalia)

24575 Grupo Desportivo Praia da Vieira (Portugalia)

24576 ARCD Praia Santa Cruz futsal (Portugalia)

24577 Sport Clube Praiense (Portugalia)

24578 Sport Clube Praiense oldboje (Portugalia)

24579 Prainha Futebol Clube (Portugalia)

24580 Prainha Futebol Clube orlicy (Portugalia)

24581 Prainha Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

24582 FC Madalena młodzicy (Portugalia)

24583 AtlanticFut młodzicy (Portugalia)

24584 Vitória FC młodzicy (Portugalia)

24585 CD São João młodzicy (Portugalia)

24586 Futebol Clube Prazins e Corvite (Portugalia)

24587 Associação Desportiva e Cultural Proença-a-Nova (Portugalia)

24588 Associação Desportiva e Cultural Proença-a-Nova orlicy (Portugalia)

24589 Prozis Football Academy (Portugalia)

24590 Quarteira Sport Clube (Portugalia)

24591 Quarteira Sport Clube oldboje (Portugalia)

24592 Clube Desportivo Recreativo Quarteirense orlicy (Portugalia)

24593 Clube Desportivo Recreativo Quarteirense oldboje (Portugalia)

24594 Clube Desportivo Recreativo Quarteirense trampkarze (Portugalia)

24595 Clube Desportivo Recreativo Quarteirense żacy (Portugalia)

24596 Clube Desportivo Recreativo Quarteirense młodzicy (Portugalia)

24597 Clube Desportivo Recreativo Quarteirense (Portugalia)

24598 Clube Desportivo Recreativo Quarteirense juniorzy (Portugalia)

24599 Associação Desportiva Quarteirense 1937 (Portugalia)

24600 Associação Desportiva Quinta de Paramos (Portugalia)

24601 Associação Desenvolvimento da Quinta do Conde trampkarze (Portugalia)

24602 Associação Desenvolvimento da Quinta do Conde młodzicy (Portugalia)

24603 Associação Desenvolvimento da Quinta do Conde beach soccer (Portugalia)

24604 Quintajense Futebol Clube orlicy (Portugalia)

24605 Quintajense Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

24606 Quintajense Futebol Clube (Portugalia)

24607 Quintajense Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

24608 Quintajense Futebol Clube II młodzicy (Portugalia)

24609 Quintajense Futebol Clube kobiety (Portugalia)

24610 Quintajense Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

24611 Clube Desportivo Rabo de Peixe (Portugalia)

24612 Clube Desportivo Rabo de Peixe żacy (Portugalia)

24613 Clube Desportivo Rabo de Peixe orlicy (Portugalia)

24614 Clube Desportivo Rabo de Peixe juniorzy (Portugalia)

24615 Clube Desportivo Rabo de Peixe młodzicy (Portugalia)

24616 Clube Desportivo Rabo de Peixe trampkarze (Portugalia)

24617 União Desportiva Os Raianos żacy (Portugalia)

24618 União Desportiva Os Raianos orlicy (Portugalia)

24619 União Desportiva Os Raianos młodzicy (Portugalia)

24620 União Desportiva Os Raianos (Portugalia)

24621 Clube Cultural Recreativo Raimonda (Portugalia)

24622 Clube Cultural Recreativo Raimonda trampkarze (Portugalia)

24623 Ramaldense Futebol Clube (Portugalia)

24624 Ramaldense Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

24625 Ramaldense Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

24626 Ramaldense Futebol Clube juniorki (Portugalia)

24627 Boavista FC Porto juniorki (Portugalia)

24628 Real Sport Clube juniorzy (Portugalia)

24629 Real Sport Clube juniorzy młodsi (Portugalia)

24630 Chelsea FC Londyn juniorzy (Anglia)

24631 Chelsea FC Londyn juniorki (Anglia)

24632 Napoli Beach Soccer kobiety (Włochy)

24633 Napoli Beach Soccer (Włochy)

24634 Chelsea FC Londyn orlicy (Anglia)

24635 Chelsea FC Londyn młodzicy (Anglia)

24636 Chelsea FC Londyn trampkarze (Anglia)

24637 Chelsea FC Londyn młodziczki (Anglia)

24638 Manchester City juniorzy (Anglia)

24639 Manchester City trampkarze (Anglia)

24640 Manchester City juniorzy młodsi (Anglia)

24641 Manchester City orlicy (Anglia)

24642 Manchester City żacy (Anglia)

24643 Tottenham Hotspur juniorzy (Anglia)

24644 Tottenham Hotspur juniorki (Anglia)

24645 Tottenham Hotspur juniorki młodsze (Anglia)

24646 Tottenham Hotspur juniorzy młodsi (Anglia)

24647 Tottenham Hotspur trampkarze (Anglia)

24648 Tottenham Hotspur trampkarki (Anglia)

24649 Tottenham Hotspur młodziczki (Anglia)

24650 Tottenham Hotspur młodzicy (Anglia)

24651 Tottenham Hotspur orliczki (Anglia)

24652 Tottenham Hotspur orlicy (Anglia)

24653 Arsenal Londyn juniorzy (Anglia)

24654 Arsenal Londyn juniorki (Anglia)

24655 Arsenal Londyn młodziczki (Anglia)

24656 Arsenal Londyn trampkarze (Anglia)

24657 Arsenal Londyn młodzicy (Anglia)

24658 Arsenal Londyn żacy (Anglia)

24659 Arsenal Londyn trampkarki (Anglia)

24660 Manchester United oldboje (Anglia)

24661 Arsenal Londyn oldboje (Anglia)

24662 Manchester United juniorzy (Anglia)

24663 Manchester United trampkarze (Anglia)

24664 Manchester United trampkarki (Anglia)

24665 Manchester United młodzicy (Anglia)

24666 Manchester United żacy (Anglia)

24667 Wolverhampton Wanderers kobiety (Anglia)

24668 Wolverhampton Wanderers juniorzy (Anglia)

24669 Wolverhampton Wanderers orlicy (Anglia)

24670 Wolverhampton Wanderers młodzicy (Anglia)

24671 Everton juniorzy (Anglia)

24672 Everton orliczki (Anglia)

24673 Everton trampkarki (Anglia)

24674 Everton trampkarze (Anglia)

24675 Everton młodzicy (Anglia)

24676 Everton młodziczki (Anglia)

24677 Everton orlicy (Anglia)

24678 Everton żacy (Anglia)

24679 West Ham United kobiety (Anglia)

24680 West Ham United trampkarze (Anglia)

24681 West Ham United juniorzy (Anglia)

24682 West Ham United trampkarki (Anglia)

24683 West Ham United młodzicy (Anglia)

24684 West Ham United młodziczki (Anglia)

24685 Stevenage Ladies kobiety (Anglia)

24686 Watford kobiety (Anglia)

24687 Watford juniorki (Anglia)

24688 Watford trampkarki (Anglia)

24689 Watford juniorzy (Anglia)

24690 Watford młodziczki (Anglia)

24691 Watford trampkarze (Anglia)

24692 Watford orliczki (Anglia)

24693 Crystal Palace kobiety (Anglia)

24694 Crystal Palace juniorzy (Anglia)

24695 Crystal Palace juniorki (Anglia)

24696 Crystal Palace młodzicy (Anglia)

24697 Crystal Palace młodziczki (Anglia)

24698 Crystal Palace trampkarki (Anglia)

24699 Crystal Palace trampkarze (Anglia)

24700 Newcastle United juniorzy (Anglia)

24701 Chorley FC juniorzy (Anglia)

24702 Chorley FC (Anglia)

24703 Chorley FC kobiety (Anglia)

24704 Chorley FC oldboje (Anglia)

24705 Chorley FC juniorki (Anglia)

24706 Chorley FC młodzicy (Anglia)

24707 Chorley FC trampkarze (Anglia)

24708 Newcastle United orliczki (Anglia)

24709 Newcastle United orlicy (Anglia)

24710 Newcastle United trampkarze (Anglia)

24711 Newcastle United młodzicy (Anglia)

24712 Newcastle United trampkarki (Anglia)

24713 AFC Bournemouth juniorki (Anglia)

24714 AFC Bournemouth młodziczki (Anglia)

24715 AFC Bournemouth kobiety (Anglia)

24716 AFC Bournemouth młodzicy (Anglia)

24717 AFC Bournemouth juniorzy (Anglia)

24718 AFC Bournemouth trampkarze (Anglia)

24719 AFC Bournemouth trampkarki (Anglia)

24720 Boston United FC (Anglia)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [109]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv