KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 65, wczoraj: 82
ogółem: 113 073

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 26000!!!

  • autor: Jack74K, 2020-04-08 22:12

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 26000!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 26000!!!

Today to the collection, in the category of foreign teams, I added 1000 pictures of football teams from: Nagorno Karabah, Albania, Algeria, Colombia, Argentina, Tasmania, Rodrigues Island, Brazil, Portugal, Honduras, Spain, Costa Rica, Malaysia, Chile, France, El Salvador, Mexico, Equatorial Guinea, Laos, Congo, Indonesia, Ecuador, Panama, North Korea, Guatemala, Nicaragua, Jordan, Namibia, Pakistan, India, Djibouti, Mongolia, Cameroon, Uruguay Venezuela!!! Thank You Adrian Belloni, Nikolaj Nenchev & Zoltan Nagy!!!

Dziś do kolekcji, w kategorii zagraniczne drużyny, dodałem 1000 zdjęć drużyn piłkarskich z: Nagorno Karabah, Albania, Algieria, Kolumbia, Argentyna, Tasmania, Rodrigues Island, Brazylia, Portugalia, Honduras, Hiszpania, Kostaryka, Malezja, Chile, Francja, Salwador, Meksyk, Gwinea Równikowa, Laos, Kongo, Indonezja, Ekwador, Panama, Korea Północna, Gwatemala, Nikaragua, Jordania, Namibia, Pakistan, Indie, Dżibuti, Mongolia, Kamerun, Urugwaj i Wenezuela!!! Dziękuję Adrian Belloni, Nikolaj Nenchev & Zoltan Nagy!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 23720 (drużyny z 288 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1303!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 977!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 26000!!!

Na zdjęciu drużyna: Al-Faisaly Amman (Jordania).

Do kolekcji dodałem:

22721 FC ARTSAKH U21 (Nagorno Karabah)

22722 Chartar (Nagorno Karabah)

22723 KFF Vllaznia kobiety (Albania)

22724 FC Ben Boulaid (Algieria)

22725 Deporcauca FC młodzicy (Kolumbia)

22726 Deporcauca FC juniorzy (Kolumbia)

22727 Deporcauca FC orlicy (Kolumbia)

22728 Aatedyc Tierra del Fuego (Argentyna)

22729 CLARENCE ZEBRAS FC kobiety (Tasmania)

22730 BALADIROU SC (Rodrigues Island)

22731 VAUTOURS CITRONELLE kobiety (Rodrigues Island)

22732 Atlas Lauro Megale (Brazylia)

22733 Atlas Lauro Megale juniorzy (Brazylia)

22734 Atlas Lauro Megale młodzicy (Brazylia)

22735 Atlas Lauro Megale oldboje (Brazylia)

22736 Atlas Lauro Megale trampkarze (Brazylia)

22737 Aaembu Ense (Brazylia)

22738 AAR juniorzy (Brazylia)

22739 Abcec Parnamirim (Brazylia)

22740 Acabalogo Maita FC (Brazylia)

22741 A A Facavi (Brazylia)

22742 A A Vila Cristina (Brazylia)

22743 A.A Vargeana Gde Sul (Brazylia)

22744 AA Sem Brincadeira (Brazylia)

22745 Acácia EC (Brazylia)

22746 Acará City Futsal Clube (Brazylia)

22747 Acers Escolinha (Brazylia)

22748 Acers Escolinha juniorzy (Brazylia)

22749 Acers Escolinha młodzicy (Brazylia)

22750 Acers Escolinha trampkarze (Brazylia)

22751 AD Canhamo (Brazylia)

22752 Adefmg Barbacena juniorzy futsal (Brazylia)

22753 Adefmg Barbacena młodzicy futsal (Brazylia)

22754 Adefmg Barbacena trampkarze futsal (Brazylia)

22755 Adv Leopoldina (Brazylia)

22756 AE Flor Do Morro (Brazylia)

22757 AE Flor Do Morro młodzicy (Brazylia)

22758 AE River młodzicy (Brazylia)

22759 Aesa Gravatai (Brazylia)

22760 Agnus Esportes trampkarze (Brazylia)

22761 Agro Vila (Brazylia)

22762 Água Fria Vila Gomes (Brazylia)

22763 Aguias DO Bosque (Brazylia)

22764 Aguias DO Bosque oldboje (Brazylia)

22765 Ajax FC Vgde do Sul (Brazylia)

22766 Ajax Remigense (Brazylia)

22767 Ajax Varjota (Brazylia)

22768 ALIANÇA FC (Brazylia)

22769 Alvorada (Brazylia)

22770 Alvorada oldboje (Brazylia)

22771 AFC Realiza Michael (Brazylia)

22772 AMAZONAS SPORTING CLUBE (Brasil)

22773 América Maria Helena (Brazylia)

22774 Amigos Do Neim futsal (Brazylia)

22775 Amigos do Redentor (Brazylia)

22776 Amigos FC (Brazylia)

22777 Amigos Guaxupe (Brazylia)

22778 Andorinha FC (Brazylia)

22779 Aningal FC (Brazylia)

22780 Aningal AC oldboje (Brazylia)

22781 Aquidabã Futebol Clube (Brazylia)

22782 Araçatuba Araça (Brazylia)

22783 Aracruz Futebol Clube kobiety (Brazylia)

22784 Areiao (Brazylia)

22785 Arizona Fut Várzea (Brazylia)

22786 Aroldo Veterano Sist (Brazylia)

22787 Arsenal Aec kobiety futsal (Brazylia)

22788 Arsenal Ipiranga futsal (Brazylia)

22789 Atletico So Fumaca futsal (Brazylia)

22790 Asp Água Fria (Brazylia)

22791 Asp Boa Esperança (Brazylia)

22792 Asp Brasão (Brazylia)

22793 Asp Campestrinho (Brazylia)

22794 Asp Guarani (Brazylia)

22795 Asp Novo Horizonte (Brazylia)

22796 Asp São José Sport Botafogo (Brazylia)

22797 Asp Sitio Novo (Brazylia)

22798 Asp Três Barras (Brazylia)

22799 Aspirante Brasão FC (Brazylia)

22800 Aspirante da Prefeitura (Brazylia)

22801 Aspirante do Unidos da Vila (Brazylia)

22802 Associação Atlética Batel (Brazylia)

22803 Associação Atlética Guapira (Brazylia)

22804 Associação Desportiva Coração Da Vila trampkarze (Brazylia)

22805 Associação Esportiva Jalles Machado (Brazylia)

22806 Atalanta Icoaraci FP (Brazylia)

22807 Audax Gravataí (Brazylia)

22808 Atletas Trairiense (Brazylia)

22809 Atletico Mineiro kobiety (Brazylia)

22810 ATLÉTICO SHOW CAMPISTA FC (Brazylia)

22811 Augusto Montenegro Fc Belem (Brazylia)

22812 Azulao (Brazylia)

22813 Azulão Da Bomba FC (Brazylia)

22814 Babilonia Penha futsal (Brazylia)

22815 Bahia Curado (Brazylia)

22816 Bahia Do Marina (Brazylia)

22817 Bahia Pontable (Brazylia)

22818 Balzan EC (Brazylia)

22819 Banzae FC (Brazylia)

22820 Barão Macuco Encruzilhada (Brazylia)

22821 Barbara FC (Brazylia)

22822 Barca Furada FC (Brazylia)

22823 Barca Japeri (Brazylia)

22824 Barcelona Carapicuiba (Brazylia)

22825 Barcelona De Baixa Do Meio (Brazylia)

22826 Barcelona Do Pedregal (Brazylia)

22827 Barcelona FootClub Ubajara (Brazylia)

22828 Barcelona Morra Gudo (Brazylia)

22829 Barrania (Brazylia)

22830 Barranquilla FC (Brazylia)

22831 Barreiro (Brazylia)

22832 Barsemlona Fut Palhoça FC (Brazylia)

22833 Bayer da Floresta (Brazylia)

22834 Bayer Gravataí (Brazylia)

22835 Bayern Do Moinho (Brazylia)

22836 Benedito Goitacazes juniorzy (Brazylia)

22837 Better Cell FC (Brazylia)

22838 Boa Esperança (Brazylia)

22839 Boa Esperança SS Grama (Brazylia)

22840 Boavista Guararapes (Brazylia)

22841 Boavista Sport Club (Brazylia)

22842 Boituva FC (Brazylia)

22843 Bons Amigos Futebol Clube (Brazylia)

22844 Borussia Dortmund Fortaleza (Brazylia)

22845 Borussia Jd Irene (Brazylia)

22846 Botafogo Campeão Invicto (Brazylia)

22847 Botafogo Do Atalaia (Brazylia)

22848 Buraco Do Sapo (Brazylia)

22849 Butiá Futebol Clube (Brazylia)

22850 C.A DER Galo SJB Vista (Brazylia)

22851 CA Los Borrachos (Brazylia)

22852 Cachoeira (Brazylia)

22853 Cachoeirinha FC (Brazylia)

22854 Caixa Il Sapucaia (Brazylia)

22855 Camarões (Brazylia)

22856 Campestrinho (Brazylia)

22857 Campo Verde juniorzy (Brazylia)

22858 Campo Grandense EC (Brazylia)

22859 Canarinho Lagoa Queimada (Brazylia)

22860 Cantagalo FC Santa Luzia (Brazylia)

22861 Cantoia Columbia Sta c.Palm (Brazylia)

22862 Cap Piabetá (Brazylia)

22863 CARCARÁ FC (Brazylia)

22864 Carlos e Edgard (Brazylia)

22865 Carneirão da Pitombeira (Brazylia)

22866 Casabranquense (Brazylia)

22867 Caxeta Futsal (Brazylia)

22868 CD Barranca La Peña (Brazylia)

22869 Cearazinho Da Barra Do Corrego (Brazylia)

22870 CEILANDENSE (Brazylia)

22871 Celta FS futsal (Brazylia)

22872 Celtic Goitacazes FC (Brazylia)

22873 Cemarca FC oldboje (Brazylia)

22874 Centro Desportivo Gravataense (Brazylia)

22875 Centro S.B. Areias (Brazylia)

22876 Cerro Porteño EV Feminino kobiety (Brazylia)

22877 Cevada Esporte Clube (Brazylia)

22878 Chacara FC Mesquita (Brazylia)

22879 Chakara FC (Brazylia)

22880 Chãnova Maceio (Brazylia)

22881 Chatuba FC (Brazylia)

22882 Chelsea Caxias Do Sul (Brazylia)

22883 Chelsea CT młodzicy (Brazylia)

22884 Chelsea CT trampkarze (Brazylia)

22885 Chelsea Nova Odessa (Brazylia)

22886 Chivas F C Taquara - Parobé (Brazylia)

22887 Cruzeiro EC (Brazylia)

22888 Cruzeiro Do Salla (Brazylia)

22889 Cruzeiro de Macaíba (Brazylia)

22890 Cruzeiro De Jatoba (Brazylia)

22891 Cruzeiro Da Ramada (Brazylia)

22892 Cruzeiro Caturité (Brazylia)

22893 Cruzeiro Cambuci (Brazylia)

22894 Cruzeirinho (Brazylia)

22895 Cruz-Azul Serrinha Nete Gonçalves (Brazylia)

22896 Cruz de Malta Esporte Clube (Brazylia)

22897 Cruz Azul (Brazylia)

22898 Criciuma (Brazylia)

22899 Cotinguiba EC juniorzy (Brazylia)

22900 Cosmos Marambaia (Brazylia)

22901 Coritiba Murici (Brazylia)

22902 Coleta FC (Brazylia)

22903 Colatina Master oldboje (Brazylia)

22904 Cobra Verde FC (Brazylia)

22905 Clube Atletico Barra da Tijuca (Brazylia)

22906 Cyty Futset Canoas (Brazylia)

22907 D. S. United kobiety (Brazylia)

22908 Das Antigas Sao Paulo (Brazylia)

22909 Deivid Paranaense Fut (Brazylia)

22910 Departamento Sênior Aimoré (Brazylia)

22911 Deportivo El Bosque juniorzy (Brazylia)

22912 Deportivo Lahti oldboje (Brazylia)

22913 Deportivo Ouroeste (Brazylia)

22914 Deportivo Real (Brazylia)

22915 Deportivo Xavante futsal (Brazylia)

22916 Descubra (Brazylia)

22917 Desportivo Caburaí (Brazylia)

22918 Desportivo Piracyti (Brazylia)

22919 Divino FC (Brazylia)

22920 Dom Bosco (Brazylia)

22921 Dom Bosco Colatina (Brazylia)

22922 Duque Caxiense F C Vianna (Brazylia)

22923 Duque de Caxias Futebol Clube kobiety (Brazylia)

22924 E. C. Santa Rita (Brazylia)

22925 E.C Palmeirense Stc Pal (Brazylia)

22926 E.C Vila Mercedes (Brazylia)

22927 E.C. Bujuru (Brazylia)

22928 E.C. Flamingo (Brazylia)

22929 E.C. Juventus Maua (Brazylia)

22930 E.C. Juventus Maua juniorzy (Brazylia)

22931 E.C. Palmeirinhas (Brazylia)

22932 E.C. Rio Do Poço (Brazylia)

22933 E.C. Rio Pardo (Brazylia)

22934 E.C. Sajoa (Brazylia)

22935 EC Bola (Brazylia)

22936 EC Cometa (Brazylia)

22937 EC Luiz Gama (Brazylia)

22938 EC Penhense (Brazylia)

22939 EC Rio Negro (Brazylia)

22940 EC Triunfo (Brazylia)

22941 EC Viel (Brazylia)

22942 EC Vila Mercedes orlicy (Brazylia)

22943 EC Vila Mercedes trampkarze (Brazylia)

22944 Engenho (Brazylia)

22945 Equipe dos Veteranos de Arceburgo (Brazylia)

22946 Escolinha Afic juniorzy (Brazylia)

22947 Escolinha Afic trampkarze (Brazylia)

22948 Escolinha de Futebol młodzicy (Brazylia)

22949 Esporte Clube Bahia Santarritense (Brazylia)

22950 Esporte Clube Bonfim (Brazylia)

22951 Esporte Clube Corinthians Santarritense (Brazylia)

22952 Esporte Clube Leão Do Morro (Brazylia)

22953 Esporte Clube Muvuca (Brazylia)

22954 Estrela Nova Iguaçu (Brazylia)

22955 Estrela Osasco (Brazylia)

22956 FC Estrela Viamão (Brazylia)

22957 Falcões Vila Prudente (Brazylia)

22958 Familia FC (Brazylia)

22959 FC Vera Cruz (Brazylia)

22960 FC 2D (Brazylia)

22961 FC Foz (Brazylia)

22962 FC Boleiro (Brazylia)

22963 FC Rancho Alegre (Brazylia)

22964 FC Real Forte (Brazylia)

22965 FC Soberanos (Brazylia)

22966 Feminino Guaiuba futsal kobiety (Brazylia)

22967 Ferrari FC (Brazylia)

22968 Ferroviário do Horto oldboje (Brazylia)

22969 Figueira F C Alvorada (Brazylia)

22970 Flac Hopp FP (Brazylia)

22971 Flafut Sideral (Brazylia)

22972 Flamengo De Capricho (Brazylia)

22973 Flamenguinho (Brazylia)

22974 Floresta Master oldboje (Brazylia)

22975 Fluminense Campos Dos Goytacazes (Brazylia)

22976 Fominhas FSC (Brazylia)

22977 Furac Martins (Brazylia)

22978 Furia AC DA Pedreira (Brazylia)

22979 Fúria Aruja (Brazylia)

22980 Fut Isa Mil Graus (Brazylia)

22981 FutBeck FC (Brazylia)

22982 Futbolistas C Uracoa (Brazylia)

22983 FEMININO LIVRE futsal kobiety (Brazylia)

22984 Futvida juniorzy (Brazylia)

22985 GA Feminino kobiety (Brazylia)

22986 Galáctico Guamá (Brazylia)

22987 Galaticos De Belford Roxo (Brazylia)

22988 Galo Master (Brazylia)

22989 GAMA MAria Antonina (Brazylia)

22990 Garra FC Time Feminino kobiety (Brazylia)

22991 GDN (Brazylia)

22992 Geribá Armação Dos Búzios (Brazylia)

22993 GR Esperança (Brazylia)

22994 Grajatasaray (Brazylia)

22995 Gremio (Brazylia)

22996 Guara FC C.Branca (Brazylia)

22997 Guarajuba Paracambi (Brazylia)

22998 Guaranésia (Brazylia)

22999 Guarani Sumareense (Brazylia)

23000 Guarany de Curitiba oldboje (Brazylia)

23001 Guarany FC (Brazylia)

23002 Guardiinha (Brazylia)

23003 Guardinha (Brazylia)

23004 Guaru Pq Estrela (Brazylia)

23005 Guerreiros Xavante (Brazylia)

23006 Hawai Feminino Igarapé-açu kobiety (Brazylia)

23007 Ibes Joaquim Nabuco (Brazylia)

23008 Ibis Sport (Brazylia)

23009 Império Futebol Clube (Brazylia)

23010 Independente Futebol Clube (Brazylia)

23011 Independente Futebol Clube trampkarze (Brazylia)

23012 Inter Feminino kobiety (Brazylia)

23013 Inter Futsal Gravataí (Brazylia)

23014 Internacional Cabaceiras Pb futsal (Brazylia)

23015 Ipatinga Futebol Clube Feminino kobiety (Brazylia)

23016 Japiim Castanhal (Brazylia)

23017 Jardim Real FC (Brazylia)

23018 Jardim Vitoria Icui (Brazylia)

23019 JCN (Brazylia)

23020 JD. Lucélia (Brazylia)

23021 José Sport Botafogo (Brazylia)

23022 Jua FC Vgde do Sul (Brazylia)

23023 Juventude (Brazylia)

23024 Juventude da Ilha (Brazylia)

23025 Juventus Canoas (Brazylia)

23026 Juventus da Vila Verde (Brazylia)

23027 Juventus FC kobiety (Brazylia)

23028 Juventus JC Jacarei (Brazylia)

23029 Juventus Santa Luzia (Brazylia)

23030 Juventus Sao Paulo (Brazylia)

23031 Kalipao Caieiras (Brazylia)

23032 Lagoinha Japeri (Brazylia)

23033 Laranjal (Brazylia)

23034 Laranjeiras Veterano AD oldboje (Brazylia)

23035 Ldu De Estivas (Brazylia)

23036 Ldu Ldu (Brazylia)

23037 LECC FC (Brazylia)

23038 Lemense kobiety (Brazylia)

23039 Limoeiro Pocinhense (Brazylia)

23040 Leões Do Rink Fc (Brazylia)

23041 Liverpool oldboje (Brazylia)

23042 Liverpool Rio De Janeiro (Brazylia)

23043 Liverpooll De Itararé (Brazylia)

23044 Lobo Guara (Brazylia)

23045 Los Granados FC Femenino kobiety (Brazylia)

23046 Losartana FC (Brazylia)

23047 Lyon Santos (Brazylia)

23048 Madre Celeste Tuc (Brazylia)

23049 Madrid Atletico Clube Guajará (Brazylia)

23050 Madrugada Veterano oldboje (Brazylia)

23051 Máfia-Azul Perus (Brazylia)

23052 Manchester Alvorada (Brazylia)

23053 Manchester Carapicuiba (Brazylia)

23054 Manchester Ouropreto (Brazylia)

23055 Manchester Tapanã (Brazylia)

23056 Manchester trampkarze (Brazylia)

23057 Mapara FC (Brazylia)

23058 Marco Divisorio (Brazylia)

23059 Marechal Apura (Brazylia)

23060 Matonense (Brazylia)

23061 MB Esportes Tapiratiba (Brazylia)

23062 Mensageiros da Paz FC (Brazylia)

23063 Milagre FC (Brazylia)

23064 Milan Itapevi (Brazylia)

23065 Milan Itapevi trampkarze (Brazylia)

23066 Milkimoni Mococa (Brazylia)

23067 Mococa (Brazylia)

23068 Mocoquinha (Brazylia)

23069 Mônaco MV (Brazylia)

23070 Mônaco Sapucaia du Sul (Brazylia)

23071 Monte Azul Taipas FC (Brazylia)

23072 Monte Golo FC (Brazylia)

23073 Monte Mor FC (Brazylia)

23074 Muleky's da Vila (Brazylia)

23075 Nacional G (Brazylia)

23076 Nacional AC (Brazylia)

23077 Nako Vgde do Sul (Brazylia)

23078 Nao Interessa Futsal (Brazylia)

23079 Nilopolis AC (Brazylia)

23080 Ninio Real (Brazylia)

23081 Niterói FC (Brazylia)

23082 Niterói FC juniorzy (Brazylia)

23083 Noguerense Futsal (Brazylia)

23084 Noisdakebrada Guarulhos (Brazylia)

23085 Nova A Gonçalves (Brazylia)

23086 Nova Caçapava (Brazylia)

23087 Novo Horizonte F.C. (Brazylia)

23088 Novorizontino (Brazylia)

23089 Ohana FC kobiety (Brazylia)

23090 Ohana FC kobiety futsal (Brazylia)

23091 Olaria Futebol Clube Uruaçu juniorzy (Brazylia)

23092 Ole Brasil FC (Brazylia)

23093 Olhos d'Agua (Brazylia)

23094 Olimpikos DomPedroll (Brazylia)

23095 Olivense FC (Brazylia)

23096 Os Calangos FC (Brazylia)

23097 Os Loucos FC do Ibura (Brazylia)

23098 OsBagé Igrejinha (Brazylia)

23099 Ouro Verde Veterano oldboje (Brazylia)

23100 Ousadia Fut (Brazylia)

23101 Oz Peladeiros (Brazylia)

23102 Paarque Pinheiro (Brazylia)

23103 Palestrinha FC (Brazylia)

23104 Palestrinha FC juniorzy (Brazylia)

23105 Palestrinha FC trampkarze (Brazylia)

23106 Panela FC (Brazylia)

23107 Panela FC San Leopoldo (Brazylia)

23108 Paraiso (Brazylia)

23109 Paranaense Paranaense (Brazylia)

23110 Os Parças FP Araujo (Brazylia)

23111 Parma Gilmar Dinei (Brazylia)

23112 Passarinho FC de Dois Unidos (Brazylia)

23113 Paulino FTC (Brazylia)

23114 Paulista do Maria Boaro (Brazylia)

23115 Peñarol Sapucaia (Brazylia)

23116 Pierim-Supermercados (Brazylia)

23117 PINHEIRENSE ESPORTE CLUBE kobiety (Brazylia)

23118 PIRES FERREIRA (Brazylia)

23119 Ponte Nova Do Acarape (Brazylia)

23120 Pontificio Collegio Pio Brasiliano (Brazylia)

23121 Portuguesa Aguas Belas (Brazylia)

23122 PQ Saraiva (Brazylia)

23123 Pratinha FC SJB Vista (Brazylia)

23124 Primavera N.E.F.C. (Brazylia)

23125 Primos FC (Brazylia)

23126 Progresso Futebol Clube (Brazylia)

23127 Psg Carmolândia (Brazylia)

23128 Psg Guagirú (Brazylia)

23129 Quatorze Panorama EC (Brazylia)

23130 Quebrada Prainha (Brazylia)

23131 Radiante trampkarze (Brazylia)

23132 Rancho do Vale (Brazylia)

23133 Real Apolo (Brazylia)

23134 Real Apolo juniorzy (Brazylia)

23135 Real Babilônia - Várzea (Brazylia)

23136 REAL BRASIL FC (Brazylia)

23137 Real Cangaíba futsal (Brazylia)

23138 Real Cangaíba futsal kobiety (Brazylia)

23139 Real Carapicuíba (Brazylia)

23140 Real Cruz Da Mooca (Brazylia)

23141 Real da Mooca (Brazylia)

23142 Real Da Torre (Brazylia)

23143 Real Dificil FC (Brazylia)

23144 Real Fortino (Brazylia)

23145 Real Fut Votorantim (Brazylia)

23146 Real Goitaca (Brazylia)

23147 Real Madri Cabo (Brazylia)

23148 Real Madri młodzicy (Brazylia)

23149 Real Madri młodziczki (Brazylia)

23150 Real Madri trampkarze (Brazylia)

23151 Real Madrid (Brazylia)

23152 Real Mandi FC (Brazylia)

23153 Real Marília (Brazylia)

23154 Real Moreira Monte Mor (Brazylia)

23155 Real Ressaca Canoas (Brazylia)

23156 Real Robru (Brazylia)

23157 Real Santa Cruz (Brazylia)

23158 Real Santana (Brazylia)

23159 Real SãoMateus futsal (Brazylia)

23160 Real Sapucaia (Brazylia)

23161 Real Sgp (Brazylia)

23162 Real Tenoné (Brazylia)

23163 Real Tupi FC Recife (Brazylia)

23164 Real Umbu FC (Brazylia)

23165 Real Una F P (Brazylia)

23166 Real União Vila Soma (Brazylia)

23167 Recanto Dos Eucaliptos (Brazylia)

23168 Regenerados Magu (Brazylia)

23169 Renasce S Faustino (Brazylia)

23170 Renascer De Santa Rita (Brazylia)

23171 Renascer FC (Brazylia)

23172 Renilton Unibol (Brazylia)

23173 Resenha Ct (Brazylia)

23174 Resenha FC (Brazylia)

23175 Ressaca FC Maceió (Brazylia)

23176 RIO BRANCO BH trampkarze (Brazylia)

23177 Rio Branco EC (Brazylia)

23178 Rio Branco Football Club (Brazylia)

23179 Rio Das Garças FC (Brazylia)

23180 Rio Liverpool juniorzy (Brazylia)

23181 Rio Liverpool młodzicy (Brazylia)

23182 Rio Liverpool trampkarze (Brazylia)

23183 Riviera juniorzy (Brazylia)

23184 S.C Ressaca Vgde do S (Brazylia)

23185 Sabe La FC (Brazylia)

23186 Sagrada Soccer (Brazylia)

23187 Santa Alina (Brazylia)

23188 Santa Cecilia FC (Brazylia)

23189 Santa Emilia FC (Brazylia)

23190 SANTA CRUZ RERIUTABENSE (Brazylia)

23191 Santa Rosa FC (Brazylia)

23192 Santa Terezinha (Brazylia)

23193 Santana E.C. (Brazylia)

23194 Santa-Rosa (Brazylia)

23195 Santos Fc De Anil (Brazylia)

23196 Santos Zonasul FC (Brazylia)

23197 São Benedito das Areas (Brazylia)

23198 Sao Benedito FC kobiety (Brazylia)

23199 São Caetano (Brazylia)

23200 Sao Jose de Amanaiara (Brazylia)

23201 São José Sport Botafogo (Brazylia)

23202 São Paulo Athletic Club (Brazylia)

23203 São Pedro da União (Brazylia)

23204 São Sebastião FC (Brazylia)

23205 SC Teixeira Brasil (Brazylia)

23206 Seasul Veteranos oldboje (Brazylia)

23207 Sema Gravataí (Brazylia)

23208 Serra do Ouro (Brazylia)

23209 Serra Nova FC (Brazylia)

23210 Serrano Football Club (Brazylia)

23211 Serraria FC (Brazylia)

23212 Serrote Esporte Clube (Brazylia)

23213 Sete de Setembro (Brazylia)

23214 Shakhtar F C Sábadeira (Brazylia)

23215 Shakhtar Niterói (Brazylia)

23216 Shakhtar Penhense futsal (Brazylia)

23217 Shakhtar Sorocaba (Brazylia)

23218 Sid FC (Brazylia)

23219 Sociedade Esportiva A Lusitana (Brazylia)

23220 Sociedade Esportiva River Plate (Brazylia)

23221 Sópankada Stc (Brazylia)

23222 SónaBrisa Pirituba (Brazylia)

23223 Sport Club Firma (Brazylia)

23224 Sport Clube Vera Cruz (Brazylia)

23225 Sqbm Forquilha oldboje (Brazylia)

23226 Tabajara FC (Brazylia)

23227 Tabapuazinho EC beach soccer (Brazylia)

23228 Tabapuazinho EC juniorzy (Brazylia)

23229 Tabapuazinho EC młodzicy (Brazylia)

23230 Taquara Branca (Brazylia)

23231 Tiaraju Viamão FC futsal (Brazylia)

23232 Tigres Itapevi FC (Brazylia)

23233 Tijolim FC (Brazylia)

23234 TisForça Leal (Brazylia)

23235 Tit Boa Espeança (Brazylia)

23236 Tit Campestrinho (Brazylia)

23237 Tit Guarani (Brazylia)

23238 Tit Paraná (Brazylia)

23239 Tit Sitio Novo (Brazylia)

23240 Tit Três Barras (Brazylia)

23241 Titular Água Fria (Brazylia)

23242 Titular Brasão (Brazylia)

23243 Titular do Unidos da Vila (Brazylia)

23244 Titular Novo Horizonte (Brazylia)

23245 Toa Tafs TF (Brazylia)

23246 Tok De Bola (Brazylia)

23247 Tourossal Ferraz juniorzy (Brazylia)

23248 Trecho VK (Brazylia)

23249 Trem Bala Feminino kobiety (Brazylia)

23250 Tres Barras (Brazylia)

23251 Tubarão Da Vila (Brazylia)

23252 Tubarao Futsal kobiety (Brazylia)

23253 Tuna Luso kobiety (Brazylia)

23254 Tupi PraiaGrande (Brazylia)

23255 Turim FC (Brazylia)

23256 U.D. Comporta (Brazylia)

23257 União (Brazylia)

23258 União Amizade (Brazylia)

23259 União EC (Brazylia)

23260 União FC (Brazylia)

23261 União Ipuense (Brazylia)

23262 União Ipuense oldboje (Brazylia)

23263 União Mococa (Brazylia)

23264 Uniao Octavio Rasi (Brazylia)

23265 União Serrana kobiety (Brazylia)

23266 Unidos Conceição B (Brazylia)

23267 Unidos Conceiçao FC (Brazylia)

23268 Upff Pedra Branca kobiety (Brazylia)

23269 Urucubarca Marambaia (Brazylia)

23270 Vasco de Jaqueira (Brazylia)

23271 Vasco FC (Brazylia)

23272 Vasco FC SJR Pardo oldboje (Brazylia)

23273 Vasquinho EC (Brazylia)

23274 Velois De Santana juniorzy (Brazylia)

23275 Ventania EC (Brazylia)

23276 Versatt Santo Antônio (Brazylia)

23277 Vet. Bonsucesso (Brazylia)

23278 Veterano Biboca oldboje (Brazylia)

23279 Veterano Boaventura oldboje (Brazylia)

23280 Veterano Da Guarda oldboje (Brazylia)

23281 Veterano Santa Helena oldboje (Brazylia)

23282 Veteranos Arsenal oldboje (Brazylia)

23283 Veteranos Da Bola oldboje (Brazylia)

23284 Veteranos Real Pedregal oldboje (Brazylia)

23285 Veteranos Rio Tuna oldboje (Brazylia)

23286 Vila Carvalho (Brazylia)

23287 Vila Nova Itanhaem oldboje (Brazylia)

23288 VILA UNIÃO DO QUANDU (Brazylia)

23289 Vilinha FC (Brazylia)

23290 Villabaixada Gti (Brazylia)

23291 Villarreal Cmf Recife (Brazylia)

23292 Vintem EC (Brazylia)

23293 W N Alves Santos (Brazylia)

23294 Xavantina FC (Brazylia)

23295 Zairopolis Maua Zaira (Brazylia)

23296 Associação Atlética Anapolina (Brazylia)

23297 ADESG Senador Guiomard (Brazylia)

23298 Águia de Marabá Futebol Clube (Brazylia)

23299 América de Natal FC (Brazylia)

23300 América FC Belo Horizonte (Brazylia)

23301 Americano FC (Brazylia)

23302 Bangu Atlético Clube (Brazylia)

23303 Cabofriense AD (Brazylia)

23304 Friburguense Atlético Clube (Brazylia)

23305 Macaé Esporte Futebol Clube (Brazylia)

23306 Portuguesa Rio de Janerio (Brazylia)

23307 América Futebol Clube Três Rios (Brazylia)

23308 Andarahy Athletico Club (Brazylia)

23309 Audax Rio de Janeiro Esporte Clube (Brazylia)

23310 Campo Grande Atlético Clube (Brazylia)

23311 Campos Atlético Associação (Brazylia)

23312 Canto do Rio Foot-Ball Club (Brazylia)

23313 Associação Atlética Carapebus (Brazylia)

23314 Carioca Football Club (Brazylia)

23315 Esporte Clube Cocotá (Brazylia)

23316 Confiança Atlético Clube Rio de Janeiro (Brazylia)

23317 Duque de Caxias Futebol Clube (Brazylia)

23318 Engenho de Dentro Atlético Clube (Brazylia)

23319 Entrerriense Futebol Clube juniorzy (Brazylia)

23320 Entrerriense Futebol Clube (Brazylia)

23321 Itaperuna Esporte Clube (Brazylia)

23322 Sport Club Mangueira (Brazylia)

23323 Mavílis Futebol Clube (Brazylia)

23324 Mesquita Futebol Clube (Brazylia)

23325 Esporte Clube Miguel Couto juniorzy (Brazylia)

23326 Esporte Clube Miguel Couto trampkarze (Brazylia)

23327 Esporte Clube Miguel Couto (Brazylia)

23328 Neves Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

23329 Neves Futebol Clube (Portugalia)

23330 Neves Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

23331 Neves Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

23332 ASS Nevogilde juniorzy (Portugalia)

23333 ASS Nevogilde (Portugalia)

23334 Sport Nisa e Benfica młodzicy (Portugalia)

23335 Atletico Bijao Fc Jr. młodzicy (Honduras)

23336 Aguilas Azules Agua Blanquita (Honduras)

23337 Associação Desportiva Nogueira da Regedoura (Portugalia)

23338 União Nogueirense Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

23339 União Nogueirense Futebol Clube (Portugalia)

23340 União Nogueirense Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

23341 União Nogueirense Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

23342 Clube Desportivo Santo António Nordestinho (Portugalia)

23343 Clube de Desportos e Educação Física do Norte e Soure (Portugalia)

23344 Universidade Nova School of Business & Economics (Portugalia)

23345 Universidade Nova School of Business & Economics juniorzy (Portugalia)

23346 Núcleo Sportinguista da Ilha Terceira oldboje (Portugalia)

23347 Núcleo Sportinguista da Ilha Terceira (Portugalia)

23348 Núcleo Sportinguista de Rio Maior oldboje (Portugalia)

23349 Núcleo Sportinguista de Rio Maior juniorzy (Portugalia)

23350 Núcleo Sportinguista de Rio Maior trampkarze (Portugalia)

23351 Núcleo Sportinguista de Rio Maior młodzicy (Portugalia)

23352 Associação Espeológica de Óbidos (Portugalia)

23353 Associação Espeológica de Óbidos I młodzicy (Portugalia)

23354 Associação Espeológica de Óbidos II młodzicy (Portugalia)

23355 Associação Espeológica de Óbidos trampkarze (Portugalia)

23356 Associação Espeológica de Óbidos juniorzy (Portugalia)

23357 Academia Cultural e Recreativa do Concelho de Castro Daire orlicy (Portugalia)

23358 Academia Cultural e Recreativa do Concelho de Castro Daire juniorzy (Portugalia)

23359 Grupo Desportivo Odeceixense futsal (Portugalia)

23360 Grupo Desportivo Odeceixense orlicy (Portugalia)

23361 Grupo Desportivo Odeceixense młodzicy (Portugalia)

23362 Grupo Desportivo Odeceixense rodzice zawodników (Portugalia)

23363 Grupo Desportivo Odeceixense kobiety (Portugalia)

23364 Sport Clube Odemirense młodzicy (Portugalia)

23365 AF Beja juniorki (Portugalia)

23366 Sport Clube Odemirense (Portugalia)

23367 Sport Clube Odemirense kobiety (Portugalia)

23368 Sport Clube Odemirense juniorzy (Portugalia)

23369 Sport Clube Odemirense orlicy (Portugalia)

23370 Sport Clube Odemirense trampkarze (Portugalia)

23371 Veterans Essalem Boumerdes oldboje (Algieria)

23372 Veteranos del Unión Isora oldboje (Hiszpania)

23373 Veteranos U. D. Tanque oldboje (Hiszpania)

23374 Veteranos del Juventud Silense oldboje (Hiszpania)

23375 Veteranos C. F. Las Majoreras oldboje (Hiszpania)

23376 Veteranos U. D. Realejos oldboje (Hiszpania)

23377 Veteranos de Santiago del Teide oldboje (Hiszpania)

23378 Veteranos del Raqui San Isidro oldboje (Hiszpania)

23379 Veteranos C. D. Igara oldboje (Hiszpania)

23380 Veteranos Las Zocas - San Miguel oldboje (Hiszpania)

23381 C.D. Gara juniorzy (Hiszpania)

23382 C.D. Gara (Hiszpania)

23383 Veteranos del P. D. Esperanza Loja oldboje (Hiszpania)

23384 Veteranos Unión Tejina oldboje (Hiszpania)

23385 Veteranos de Otura oldboje (Hiszpania)

23386 Veteranos Garachico oldboje (Hiszpania)

23387 Veteranos Fañabé C. F. oldboje (Hiszpania)

23388 Veteranos Viejas Glorias Adeje oldboje (Hiszpania)

23389 Veterans Araba oldboje (Algieria)

23390 Veterans EL Achir oldboje (Algieria)

23391 Veteranos San Vicente de Nicoya oldboje (Kostaryka)

23392 Veteranos San Vicente de Nicoya młodzicy (Kostaryka)

23393 Sayfc Veteran oldboje (Malezja)

23394 Veteranos Arenal oldboje (Kostaryka)

23395 Veteranos Palmira Guanacaste FC oldboje (Kostaryka)

23396 Veteranos Distrito Siete oldboje (Kostaryka)

23397 Veteranos De Santiago oldboje (Kostaryka)

23398 Veteranos Río Segundo oldboje (Kostaryka)

23399 Veteranos Kilómetro Diesiseis Golfito oldboje (Kostaryka)

23400 Veteranos Santa Tereza oldboje (Kostaryka)

23401 Cazados Veterano oldboje (Brazylia)

23402 As Roma (Honduras)

23403 Milan Ipiranga (Brazylia)

23404 Renascer FC Feminino kobiety (Brazylia)

23405 Orgullo Zuliano Club oldboje (Kolumbia)

23406 Orgullo Zuliano Club kobiety (Kolumbia)

23407 Orgullo Zuliano Club młodzicy (Kolumbia)

23408 Orgullo Zuliano Club orlicy (Kolumbia)

23409 Orgullo Zuliano Club trampkarze (Kolumbia)

23410 Ángeles De Apalta FC kobiety (Chile)

23411 Buena Clase Fc La Pincoya młodzicy (Chile)

23412 FC Chambly Oise (Francja)

23413 Atletico Barrios Elpilón (Salwador)

23414 Las Palmas Palmira juniorzy (Kolumbia)

23415 Las Palmas Palmira (Kolumbia)

23416 Real Champions FC juniorzy (Kolumbia)

23417 Real Champions FC orlicy (Kolumbia)

23418 Real Champions FC młodzicy (Kolumbia)

23419 Atletico Milenio juniorzy (Kolumbia)

23420 Atletico Milenio (Kolumbia)

23421 Segue O Baile FC (Brazylia)

23422 Veterano Canjiquinha oldboje (Brazylia)

23423 Veteranos Cosmul FC oldboje (Meksyk)

23424 Atletico FC Sanisidro (Salwador)

23425 Veteranos Siderurgico oldboje (Brazylia)

23426 Veteranos Ordem Progresso oldboje (Brazylia)

23427 Veterano Capao DA Canoa oldboje (Brazylia)

23428 Veterano S. Cristovão oldboje (Brazylia)

23429 Veterano S. Caetano oldboje (Brazylia)

23430 Veterano Do Tamandaré oldboje (Brazylia)

23431 Cruzeiro De Oiticica (Brazylia)

23432 Brasa Mil Grau FC (Brazylia)

23433 Outeiro Futebol Pelada (Brazylia)

23434 EC Italva (Brazylia)

23435 Gladiadores Boleiros FC (Brazylia)

23436 Macabuense Footbol (Brazylia)

23437 Santos De Varjota Santos (Brazylia)

23438 Instituição Juventus (Brazylia)

23439 Explosão FC (Brazylia)

23440 Deflay Pelotas FC (Brazylia)

23441 Real Caravela (Brazylia)

23442 Clube Desportivo de Odiáxere (Portugalia)

23443 Clube Desportivo de Odiáxere orlicy (Portugalia)

23444 Odivelas Futebol Clube (Portugalia)

23445 Odivelas Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

23446 Odivelas Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

23447 Odivelas Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

23448 Associação Desportiva Oeiras juniorzy (Portugalia)

23449 Associação Desportiva Oeiras (Portugalia)

23450 Elvas Clube Alentejano de Desportos juniorzy (Portugalia)

23451 Elvas Clube Alentejano de Desportos trampkarze (Portugalia)

23452 Elvas Clube Alentejano de Desportos (Portugalia)

23453 Associação Desportiva de Oiã żacy (Portugalia)

23454 Associação Desportiva de Oiã trampkarze (Portugalia)

23455 Associação Desportiva de Oiã juniorzy (Portugalia)

23456 Associação Desportiva de Oiã (Portugalia)

23457 Associação Recreativa Cultural de Oleiros (Portugalia)

23458 Associação Recreativa Cultural de Oleiros żacy (Portugalia)

23459 Sporting Club Olhanense (Portugalia)

23460 Sporting Club Olhanense trampkarze (Portugalia)

23461 Sporting Club Olhanense juniorzy (Portugalia)

23462 Sporting Club Olhanense oldboje (Portugalia)

23463 Clube Olímpico do Montijo (Portugalia)

23464 Clube Olímpico do Montijo II młodzicy (Portugalia)

23465 Clube Olímpico do Montijo juniorzy (Portugalia)

23466 Centro Cultura e Desporto Olivais Sul młodzicy (Portugalia)

23467 Centro Cultura e Desporto Olivais Sul juniorzy (Portugalia)

23468 Centro Cultura e Desporto Olivais Sul orlicy (Portugalia)

23469 Atlético Andaluz (Hiszpania)

23470 Real Madryt Legends oldboje (Hiszpania)

23471 Veteranos C. D. Arenas de Vega oldboje (Hiszpania)

23472 Club Unia Vesper (Gwinea Równikowa)

23473 Guerreiros Ipava (Brazylia)

23474 Heriberto Velandia FC juniorzy (Kolumbia)

23475 Oliveira do Bairro Sport Clube (Portugalia)

23476 Oliveira do Bairro Sport Clube młodzicy (Portugalia)

23477 Oliveira do Bairro Sport Clube I orlicy (Portugalia)

23478 Oliveira do Bairro Sport Clube II orlicy (Portugalia)

23479 Oliveira do Bairro Sport Clube trampkarze (Portugalia)

23480 Clube de Futebol de Oliveira do Douro kobiety (Portugalia)

23481 Clube de Futebol de Oliveira do Douro juniorzy (Portugalia)

23482 Clube de Futebol de Oliveira do Douro żacy (Portugalia)

23483 Clube de Futebol de Oliveira do Douro skrzaty (Portugalia)

23484 Clube de Futebol de Oliveira do Douro żacy starsi (Portugalia)

23485 Clube de Futebol de Oliveira do Douro juniorki (Portugalia)

23486 Clube de Futebol de Oliveira do Douro młodzicy (Portugalia)

23487 Clube de Futebol de Oliveira do Douro juniorzy młodsi (Portugalia)

23488 Clube de Futebol de Oliveira do Douro trampkarze (Portugalia)

23489 Clube de Futebol de Oliveira do Douro młodzieżowa (Portugalia)

23490 Clube de Futebol de Oliveira do Douro (Portugalia)

23491 União Desportiva Oliveirense (Portugalia)

23492 Associação Recreativa e Cultural da Freguesia de Oliverinha żacy (Portugalia)

23493 Associação Recreativa e Cultural da Freguesia de Oliverinha juniorzy (Portugalia)

23494 Associação Recreativa e Cultural da Freguesia de Oliverinha młodzicy (Portugalia)

23495 Associação Recreativa e Cultural da Freguesia de Oliverinha trampkarze (Portugalia)

23496 Grupo Desportivo de Oliveira de Frades oldboje (Portugalia)

23497 Grupo Desportivo de Oliveira de Frades młodzicy (Portugalia)

23498 Grupo Desportivo de Oliveira de Frades żacy (Portugalia)

23499 Grupo Desportivo de Oliveira de Frades trampkarze (Portugalia)

23500 Grupo Desportivo de Oliveira de Frades juniorzy (Portugalia)

23501 Grupo Desportivo de Oliveira de Frades (Portugalia)

23502 Futebol Clube Oliveira do Hospital (Portugalia)

23503 Clube Desportivo Olivais Moscavide orlicy (Portugalia)

23504 Clube Desportivo Olivais Moscavide juniorzy (Portugalia)

23505 Clube Desportivo Olivais Moscavide (Portugalia)

23506 Evo United Vientan (Laos)

23507 Lao Polis Vientian (Laos)

23508 Master7 Vientian (Laos)

23509 Young Elephants FC (Laos)

23510 Tongo Jambon FC Brazaville (Kongo)

23511 Pumas Bta FC Bogota (Kolumbia)

23512 Lerma FC trampkarze (Kolumbia)

23513 Lerma FC juniorzy (Kolumbia)

23514 Lerma FC młodzicy (Kolumbia)

23515 Lerma FC żacy (Kolumbia)

23516 Lerma FC (Kolumbia)

23517 Beterus Footballclub (Indonezja)

23518 Ashtra FC (Indonezja)

23519 Salfa FC Samarinda (Indonezja)

23520 Pulau Atas FC (Indonezja)

23521 Sujufc Lampihong (Indonezja)

23522 Putra Cempaka FC (Indonezja)

23523 Lsc Lambung (Indonezja)

23524 Futsal Ball Ski (Indonezja)

23525 Psbh Hantakan (Indonezja)

23526 Benges Abang FC (Indonezja)

23527 Daffa KC młodzicy (Indonezja)

23528 Club Manao (Chile)

23529 Club Manao orlicy (Chile)

23530 Club Deportivo Baquedano (Chile)

23531 Deportivo Independiente San Jose (Chile)

23532 Deportivo Independiente San Jose oldboje (Chile)

23533 Deportivo Independiente San Jose kobiety (Chile)

23534 Deportivo Independiente San Jose młodzicy (Chile)

23535 Demboski Quarentão kobiety (Brazylia)

23536 Demboski Quarentão oldboje (Brazylia)

23537 Santiago FC Guayaquil (Ekwador)

23538 Depotivo Tamarugal de la Tirana kobiety (Chile)

23539 Depotivo Tamarugal de la Tirana (Chile)

23540 Fcd Vhc Visionhaitianadechile (Chile)

23541 Furias Girardot FC kobiety (Kolumbia)

23542 Furias Girardot FC (Kolumbia)

23543 Atletico Cuarenta oldboje (Ekwador)

23544 Helvético FC (Ekwador)

23545 As Oveng FC (Kamerun)

23546 Borussia JD Iporanga (Brazylia)

23547 FC Sporting Taparcal młodzicy (Kolumbia)

23548 Wounaan FC (Panama)

23549 Wounaan FC kobiety (Panama)

23550 Arsenal Sapopemba (Brazylia)

23551 Athletico Paulinia (Brazylia)

23552 Chama Mlks Mooca futsal (Brazylia)

23553 Canário FC (Brazylia)

23554 Atalanta EC (Brazylia)

23555 Barcelona Curado (Brazylia)

23556 Kigwancha Sports Club (Korea Północna)

23557 Sonbong Sports Club (Korea Północna)

23558 Juvenil Atlas (Gwatemala)

23559 Deportivo Las Sabanas (Nikaragua)

23560 Municipal Yalapa FC (Nikaragua)

23561 Shabab Al-Ordon Club kobiety (Jordania)

23562 Sahab Irbid (Jordania)

23563 Al-Bukaa Aman (Jordania)

23564 Al-Ahli Aman (Jordania)

23565 African Stars FC (Namibia)

23566 UNAM Windhoeck (Namibia)

23567 Citizens Football Club (Namibia)

23568 Migety FC Gunners (Namibia)

23569 Life Fighters Ochivarongo (Namibia)

23570 Eleven Arrows FC Walvis Bay (Namibia)

23571 Young African Football Club (Namibia)

23572 Okahandja United FC (Namibia)

23573 Young Brazilians FC (Namibia)

23574 Julinho Sporting FC (Namibia)

23575 Pakistan Civille Aville Aviation Autoriti Karaczi (Pakistan)

23576 National Bank Pakistan Football Club (Pakistan)

23577 Muslim Football Club (Pakistan)

23578 Sui North Gas (Pakistan)

23579 Ashraf Sugar Mills Lahore (Pakistan)

23580 Baloch FC Nushki (Pakistan)

23581 Hyderabad FC (Indie)

23582 Chennauyin FC (Indie)

23583 Kerala Blasters Kochi (Indie)

23584 Norteast United FC (Indie)

23585 Jamshedpur FC (Indie)

23586 Atletico Kalkuta (Indie)

23587 Arta Solar 7 (Dżibuti)

23588 Khaan Khuns Crown Club (Mongolia)

23589 Anduud City FC Ułanbator (Mongolia)

23590 Athletic 220 (Mongolia)

23591 Ulaanbaatar City FC (Mongolia)

23592 Racing Club Brazaville (Kongo)

23593 Patronage Sainte Anne (Kongo)

23594 Jeunesse Sportive de Talangai (Kongo)

23595 AS Otoho (Kongo)

23596 Dragon FC (Gwinea Równikowa)

23597 Deportivo de Ela Nguema Malabo (Gwinea Równikowa)

23598 UD Estrella Roja (Gwinea Równikowa)

23599 Avion Academy FC (Kamerun)

23600 La Academia FC (Urugwaj)

23601 Chapis FC (Urugwaj)

23602 Los Forosos FC (Urugwaj)

23603 Vizcaya City (Urugwaj)

23604 Sportivo Purasangre (Urugwaj)

23605 CHesterman FC (Urugwaj)

23606 Inter Capra FC (Urugwaj)

23607 Boston River Dosmildoce żacy (Urugwaj)

23608 Boston River Dosmildoce orlicy (Urugwaj)

23609 Depor FC (Urugwaj)

23610 Vikingas FC kobiety (Urugwaj)

23611 Olaria FC Embu (Brazylia)

23612 Real Madrug Alvorad futsal (Brazylia)

23613 Vem Q Tem FC futsal (Brazylia)

23614 Vem Q Tem FC (Brazylia)

23615 Palmeirinha Aldeia de Carapicuiba (Brazylia)

23616 Cometa FC Carapicuíba (Brazylia)

23617 Ecj Planalto (Brazylia)

23618 Benfica Suzano (Brazylia)

23619 Botafogo RioPequeno (Brazylia)

23620 Danone F. C Venceslau (Brazylia)

23621 Funçao Do Morro (Brazylia)

23622 Veteranos Do Tijuco oldboje (Brazylia)

23623 Babilonia Vila Aricanduva futsal (Brazylia)

23624 Milan Porto Alegrers juniorzy (Brazylia)

23625 Milan Porto Alegrers trampkarze (Brazylia)

23626 Espada de Ouro (Brazylia)

23627 Espada de Ouro oldboje (Brazylia)

23628 Amigos do Morro FC (Brazylia)

23629 Familia Buscape FC (Brazylia)

23630 Angustura FP (Brazylia)

23631 Santa Martinha FC (Brazylia)

23632 Juventus Mirim (Brazylia)

23633 Barcelona De Proteção (Brazylia)

23634 Havai Cachoeira Do Sul (Brazylia)

23635 Deportivo Lyon FC (Brazylia)

23636 Juventus JD Cláudia (Brazylia)

23637 Esporte Clube Laone LG (Brazylia)

23638 Joga Fácil FC futsal (Brazylia)

23639 União Da Vila (Brazylia)

23640 Esporte Clube Vila Ferreira (Brazylia)

23641 Izote FC (Salwador)

23642 Atletico Las Vegas Pitbulls (Honduras)

23643 AD Real Adonay (Wenezuela)

23644 CD Santa Berta Del Delirio (Chile)

23645 CD Santa Berta Del Delirio orlicy (Chile)

23646 CD Santa Berta Del Delirio młodzicy (Chile)

23647 CD Santa Berta Del Delirio kobiety (Chile)

23648 Atlético Lo Miranda (Chile)

23649 Atlético Lo Miranda orlicy (Chile)

23650 Atlético Lo Miranda juniorzy młodsi (Chile)

23651 Atlético Lo Miranda II (Chile)

23652 Atlético Lo Miranda juniorzy (Chile)

23653 Atlético Lo Miranda kobiety (Chile)

23654 Club Dep La Dehesa (Chile)

23655 Central Idahue (Chile)

23656 Club Deportivo Parral Coltauco (Chile)

23657 Club Deportivo Parral Coltauco oldboje (Chile)

23658 Recreo Lo Mas Grande (Chile)

23659 CD Cabaña Blanca (Chile)

23660 FC Caracol (Chile)

23661 FC Caracol żacy (Chile)

23662 FC Caracol młodzicy (Chile)

23663 Alianza Coltauco oldboje (Chile)

23664 Alianza Coltauco (Chile)

23665 Alianza Coltauco młodzicy (Chile)

23666 Deportivo Villa Los Rios oldboje (Chile)

23667 Deportivo Villa Los Rios juniorzy (Chile)

23668 Deportivo Villa Los Rios (Chile)

23669 Deportivo Villa Los Rios trampkarze (Chile)

23670 Club Saturnina Soto (Chile)

23671 Club Saturnina Soto oldboje (Chile)

23672 Club Saturnina Soto orlicy (Chile)

23673 Asfuco Coltauco (Chile)

23674 Asfuco Coltauco młodzicy (Chile)

23675 Asfuco Coltauco trampkarze (Chile)

23676 CD Cea Martinez (Chile)

23677 CD Cea Martinez orlicy (Chile)

23678 CD Cea Martinez oldboje (Chile)

23679 CD Cea Martinez juniorzy (Chile)

23680 CD Cea Martinez młodzicy (Chile)

23681 CD Cea Martinez trampkarze (Chile)

23682 FC Boldal (Chile)

23683 FC Boldal żacy (Chile)

23684 FC Boldal oldboje (Chile)

23685 CD San Luis de Quinta-Chile (Chile)

23686 CD Independiente Riesco (Chile)

23687 CD Independiente Riesco młodzicy (Chile)

23688 CD Independiente Riesco oldboje (Chile)

23689 CD Independiente Riesco juniorzy (Chile)

23690 CD Independiente Riesco żacy (Chile)

23691 CD Ramon Lecaros Coltauco (Chile)

23692 CD Ramon Lecaros Coltauco oldboje (Chile)

23693 CD Tricolor Plazuela (Chile)

23694 CD Tricolor Plazuela III (Chile)

23695 CD Tricolor Plazuela oldboje (Chile)

23696 CD U.Campesina (Chile)

23697 CD U.Campesina II (Chile)

23698 CD U.Campesina III (Chile)

23699 CD Atlético lo Miranda oldboje (Chile)

23700 CD Atlético lo Miranda III (Chile)

23701 CD Recreo (Chile)

23702 CD Recreo oldboje (Chile)

23703 CD Recreo II (Chile)

23704 CD Recreo III (Chile)

23705 Juventud Coltauco (Chile)

23706 Juventud Coltauco oldboje (Chile)

23707 Juventud Coltauco II (Chile)

23708 Juventud Coltauco III (Chile)

23709 Ohiggins de Puren (Chile)

23710 Molino Campeon FC (Chile)

23711 Molino Campeon FC młodzicy (Chile)

23712 Molino Campeon FC oldboje (Chile)

23713 Artesanos Juniors (Chile)

23714 Artesanos Juniors oldboje (Chile)

23715 CD Lo Ulloa (Chile)

23716 CD Lo Ulloa młodzicy (Chile)

23717 CD Lo Ulloa oldboje (Chile)

23718 Juventud Latorre (Chile)

23719 CD Concha Garmendia oldboje (Chile)

23720 Al-Faisaly Amman (Jordania)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [0]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv