KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 44, wczoraj: 65
ogółem: 87 568

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 24423!!!

  • autor: Jack74K, 2019-08-05 09:04

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 24423!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 24423!!!

Today to the collection, in the category of foreign teams, I added 423 pictures of football teams from: Chile, Belarus, Algeria, Moldova, Honduras, Cuba, Mexico, Vanuatu, Portugal, Italy, Indonesia, Rodrigues Island, South Sudan, Senegal, San Marino, Estonia, Norway, Crimea, Uzbekistan, Easter Island, Spain, Argentina, Guatemala Malaysia!!! Thank You Adrian Belloni!!!

Dziś do kolekcji, w kategorii zagraniczne drużyny, dodałem 423 zdjęcia drużyn piłkarskich z: Chile, Białorusi, Algierii, Mołdawii, Hondurasu, Kuby, Meksyku, Vanuatu, Portugalii, Włoch, Indonezji, Rodrigues Island, Sudanu Południowego, Senegalu, San Marino, Estonii, Norwegii, Krymu, Uzbekistanu, Wyspy Wielkanocnej, Hiszpanii, Argentyny, Gwatemali i Malezji!!! Dziękuję Adrian Belloni!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 22153 (drużyny z 288 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1293!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 977!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 24423!!!

Na zdjęciu drużyna: Futsal Florentia kobiety (Włochy).

Do kolekcji dodałem: 

21731 Club Deportivo Royal (Chile)

21732 Valle Mallarauco młodzicy (Chile)

21733 Valle Mallarauco młodziczki (Chile)

21734 Valle Mallarauco kobiety (Chile)

21735 Valle Mallarauco trampkarze (Chile)

21736 Valle Mallarauco juniorzy (Chile)

21737 Veterans Douera oldboje (Algieria)

21738 Victoria Bardar (Mołdawia)

21739 CD National Paujiles (Honduras)

21740 Seleccion Femenina de los bajos de Baracoa kobiety (Kuba)

21741 Jaliscofc FC (Meksyk)

21742 Port Vila FA (Vanuatu)

21743 SHEFA FA (Vanuatu)

21744 LUGANVILLE FA (Vanuatu)

21745 Port Vila FA kobiety (Vanuatu)

21746 Namba FA kobiety (Vanuatu)

21747 TAFEA FA (Vanuatu)

21748 TAFEA FA kobiety (Vanuatu)

21749 União Desportiva de Mansores (Portugalia)

21750 Futebol Clube do Marco oldboje (Portugalia)

21751 Futebol Clube do Marco juniorzy (Portugalia)

21752 Futebol Clube do Marco (Portugalia)

21753 Futebol Clube do Marco młodzicy (Portugalia)

21754 Futebol Clube do Marco żacy (Portugalia)

21755 Futebol Clube do Marco orlicy (Portugalia)

21756 Futebol Clube do Marco trampkarze (Portugalia)

21757 AC Audace Cerignola (Włochy)

21758 AC Audace Cerignola juniorzy (Włochy)

21759 Clube Futebol Os Marialvas juniorzy (Portugalia)

21760 Clube Futebol Os Marialvas (Portugalia)

21761 Futebol Clube de Marinhas orlicy (Portugalia)

21762 Futebol Clube de Marinhas żacy (Portugalia)

21763 Futebol Clube de Marinhas młodzicy (Portugalia)

21764 Futebol Clube de Marinhas trampokarze (Portugalia)

21765 Futebol Clube de Marinhas II trampkarze (Portugalia)

21766 Futebol Clube de Marinhas (Portugalia)

21767 Futebol Clube de Marinhas juniorzy (Portugalia)

21768 Futebol Clube de Marinhas oldboje (Portugalia)

21769 Clube Desportivo Marítimo Olhanense (Portugalia)

21770 Futebol Clube Marítimo Velense II juniorzy (Portugalia)

21771 União Desportiva Recreativa Mata Mourisquense (Portugalia)

21772 União Desportiva Recreativa Mata Mourisquense trampkarze (Portugalia)

21773 CAFÉ MARRETA (Portugalia)

21774 União Desportiva Recreativa Mata Mourisquense orlicy (Portugalia)

21775 União Desportiva Recreativa Mata Mourisquense młodzicy (Portugalia)

21776 Grupo Desportivo Mealhada żacy (Portugalia)

21777 Grupo Desportivo Mealhada trampkarze (Portugalia)

21778 Grupo Desportivo Mealhada orlicy (Portugalia)

21779 Grupo Desportivo Mealhada II żacy (Portugalia)

21780 Grupo Desportivo Mealhada juniorzy (Portugalia)

21781 Grupo Desportivo Mealhada młodzicy (Portugalia)

21782 Grupo Desportivo Mealhada (Portugalia)

21783 Associação Recreativa de Meirinhas kobiety (Portugalia)

21784 Associação Recreativa de Meirinhas juniorzy (Portugalia)

21785 Associação Recreativa de Meirinhas młodzicy (Portugalia)

21786 Associação Recreativa de Meirinhas orlicy (Portugalia)

21787 Sport Clube Melgacense żacy (Portugalia)

21788 Sport Clube Melgacense orlicy (Portugalia)

21789 Sport Clube Melgacense młodzicy (Portugalia)

21790 Sport Clube Melgacense kobiety futsal (Portugalia)

21791 Sport Clube Melgacense (Portugalia)

21792 Sport Clube Melgacense trampkarze (Portugalia)

21793 Sport Clube Melgacense juniorzy (Portugalia)

21794 Sport Clube Melgacense kobiety (Portugalia)

21795 Mem Martins Sport Clube młodzicy (Portugalia)

21796 Mem Martins Sport Clube juniorzy (Portugalia)

21797 Mem Martins Sport Clube żacy (Portugalia)

21798 Mem Martins Sport Clube oldboje (Portugalia)

21799 Mem Martins Sport Clube kobiety (Portugalia)

21800 Mem Martins Sport Clube (Portugalia)

21801 USD Bitonto Calcio (Włochy)

21802 Brindisi FC (Włochy)

21803 US Città di Fasano oldboje (Włochy)

21804 US Città di Fasano młodzicy (Włochy)

21805 US Città di Fasano juniorzy (Włochy)

21806 US Città di Fasano (Włochy)

21807 FBC Gravina (Włochy)

21808 FBC Gravina młodzicy (Włochy)

21809 FBC Gravina juniorzy (Włochy)

21810 FBC Gravina trampkarze (Włochy)

21811 ASD Grumentum Val D'agri (Włochy)

21812 ASD Grumentum Val D'agri juniorzy (Włochy)

21813 ASD Grumentum Val D'agri trampkarze (Włochy)

21814 S.S. Nola 1925 (Włochy)

21815 S.S. Nola 1925 żacy (Włochy)

21816 A.S.D. Sorrento 1945 (Włochy)

21817 A.S.D. Sorrento 1945 juniorzy (Włochy)

21818 A.S.D. Sorrento 1945 trampkarze (Włochy)

21819 Taranto F.C. 1927 juniorzy (Włochy)

21820 A.S.D. Team Altamura (Włochy)

21821 Trastevere Calcio kobiety (Włochy)

21822 Trastevere Calcio juniorzy (Włochy)

21823 Trastevere Calcio orlicy (Włochy)

21824 Trastevere Calcio trampkarze (Włochy)

21825 Calcio Biancavilla 1990 (Włochy)

21826 A.S.D. Calcio Cittanovese (Włochy)

21827 A.S.D. Calcio Cittanovese juniorzy (Włochy)

21828 A.S.D. Calcio Cittanovese orlicy (Włochy)

21829 A.S.D. Calcio Cittanovese trampkarze (Włochy)

21830 A.S.D. Calcio Cittanovese młodzicy (Włochy)

21831 US Castrovillari Calcio (Włochy)

21832 A.S.D. Città Di Acireale 1946 (Włochy)

21833 A.S.D. Corigliano Calcio (Włochy)

21834 S.S.D. FC Messina (Włochy)

21835 S.S.D. Gela Calcio (Włochy)

21836 S.S.D. Gela Calcio juniorzy (Włochy)

21837 FC Giugliano 1928 (Włochy)

21838 FC Giugliano 1928 juniorzy (Włochy)

21839 A.S.D. Licata Calcio (Włochy)

21840 A.S.D. Marina Di Ragusa (Włochy)

21841 A.S.D. Marina Di Ragusa żacy (Włochy)

21842 FC MARSALA 1912 Calcio (Włochy)

21843 FC MARSALA 1912 Calcio żacy (Włochy)

21844 FC MARSALA 1912 Calcio juniorzy (Włochy)

21845 U.S. Città di Palermo (Włochy)

21846 U.S. Città di Palermo kobiety (Włochy)

21847 U.S. Palmese (Włochy)

21848 U.S. Palmese juniorzy (Włochy)

21849 A.S.D. Portici 1906 (Włochy)

21850 A.S.D. Troina (Włochy)

21851 A.S.D. Anaune Val Di Non (Włochy)

21852 A.S.D. Anaune Val Di Non juniorzy (Włochy)

21853 A.S.D. Anaune Val Di Non trampkarze (Włochy)

21854 A.S.D. Anaune Val Di Non młodzicy (Włochy)

21855 A.S.D. Anaune Val Di Non II młodzicy (Włochy)

21856 A.S.D. Anaune Val Di Non orlicy (Włochy)

21857 A.S.D. Anaune Val Di Non II orlicy (Włochy)

21858 A.S.D. Anaune Val Di Non III orlicy (Włochy)

21859 A.S.D. Anaune Val Di Non IV orlicy (Włochy)

21860 A.S.D. Anaune Val Di Non żacy (Włochy)

21861 A.S.D. Anaune Val Di Non II żacy (Włochy)

21862 A.S.D. Anaune Val Di Non III żacy (Włochy)

21863 A.S.D. Anaune Val Di Non IV żacy (Włochy)

21864 A.S.D. Anaune Val Di Non skrzaty (Włochy)

21865 U.S.D. Arco (Włochy)

21866 U.S.D. Arco juniorzy młodsi (Włochy)

21867 U.S.D. Arco juniorzy starsi (Włochy)

21868 U.S.D. Arco trampkarze (Włochy)

21869 U.S.D. Arco II trampkarze (Włochy)

21870 U.S.D. Arco trampkarze młodsi (Włochy)

21871 U.S.D. Arco młodzicy (Włochy)

21872 U.S.D. Arco I orlicy (Włochy)

21873 U.S.D. Arco II orlicy (Włochy)

21874 U.S.D. Arco III orlicy (Włochy)

21875 U.S.D. Arco żacy (Włochy)

21876 U.S.D. Arco futsal (Włochy)

21877 Djangkar FA Batam (Indonezja)

21878 Djangkar FA Batam juniorzy (Indonezja)

21879 Djangkar FA Batam trampkarze (Indonezja)

21880 Rising SC (Rodrigues Island)

21881 I' Oiseau de Lest (Rodrigues Island)

21882 MT Malgache (Rodrigues Island)

21883 Lienhtong Football Club (Sudan Południowy)

21884 Avenir FC Ngor (Senegal)

21885 G.S. Arconatese 1926 juniorzy (Włochy)

21886 A.S.D. Borgosesia Calcio juniorzy (Włochy)

21887 A.S.D. Bra Calcio juniorzy (Włochy)

21888 A.S.D. Calcio Chieri 1955 juniorzy (Włochy)

21889 S.C. Caronnese juniorzy (Włochy)

21890 F.B.C. Casale juniorzy (Włochy)

21891 U.S.D. Castellanzese 1921 juniorzy (Włochy)

21892 S.S.D. Fossano Calcio juniorzy (Włochy)

21893 U.S. Inveruno juniorzy (Włochy)

21894 F.C. Milano City juniorzy (Włochy)

21895 A.S.D. Tritium Calcio 1908 (Włochy)

21896 ASDC VERBANIA Verbania juniorzy (Włochy)

21897 A.S.D. Brusaporto juniorzy (Włochy)

21898 A.C. Crema 1908 juniorzy (Włochy)

21899 A.S.D. Fanfulla (Włochy)

21900 ASD Fanfulla juniorzy (Włochy)

21901 ASD Fanfulla kobiety (Włochy)

21902 ASD Fanfulla młodzicy (Włochy)

21903 U.S. Folgore Caratese juniorzy (Włochy)

21904 A.S.D. NibionnOggiono juniorzy (Włochy)

21905 A.C. Pontisola Calcio juniorzy (Włochy)

21906 S.S.D. Pro Sesto juniorzy (Włochy)

21907 U.S. Scanzorosciate Calcio juniorzy (Włochy)

21908 U.S.D. Seregno Calcio juniorzy (Włochy)

21909 A.S.D. Sondrio Calcio juniorzy (Włochy)

21910 A.S.D. Villa D'Almè Valbrembana juniorzy (Włochy)

21911 A.S.D. Virtus Ciserano Bergamo 1909 juniorzy (Włochy)

21912 G.S.D. Ambrosiana juniorzy (Włochy)

21913 Calcio Caldiero Terme juniorzy (Włochy)

21914 A.C. Calvina Sport juniorzy (Włochy)

21915 U.S.D. Caravaggio juniorzy (Włochy)

21916 Ciliverghe Calcio juniorzy (Włochy)

21917 Dro Alto Garda Calcio juniorzy (Włochy)

21918 A.S.D. Franciacorta FC juniorzy (Włochy)

21919 A.S. Mantova 1911 juniorzy (Włochy)

21920 S.S.D. Vigasio juniorzy (Włochy)

21921 A.S.D. Villafranca Veronese juniorzy (Włochy)

21922 A.C. Virtus Bolzano juniorzy (Włochy)

21923 U.S.D. Adriese juniorzy (Włochy)

21924 A.C. Belluno 1905 juniorzy (Włochy)

21925 A.C.D. Campodarsego juniorzy (Włochy)

21926 A.S.D. Cartigliano młodzicy (Włochy)

21927 A.S.D. Cartigliano trampkarze (Włochy)

21928 A.S.D. Cartigliano juniorzy (Włochy)

21929 A.S.D. Cartigliano orlicy (Włochy)

21930 A.P.C. Chions juniorzy (Włochy)

21931 A.S.D. Cjarlins Muzane młodzicy (Włochy)

21932 A.S.D. Cjarlins Muzane trampkarze (Włochy)

21933 A.S.D. Cjarlins Muzane juniorzy (Włochy)

21934 A.S.D. Cjarlins Muzane (Włochy)

21935 A.C. Este juniorzy (Włochy)

21936 A.C. Este (Włochy)

21937 F.C. Luparense (Włochy)

21938 F.C. Luparense juniorzy (Włochy)

21939 A.S.D. Prodeco Calcio Montebelluna juniorzy (Włochy)

21940 A.S.D. San Luigi Calcio juniorzy (Włochy)

21941 S.S.D. Union Clodiense Chioggia Sottomarina (Włochy)

21942 S.S.D. Union Clodiense Chioggia Sottomarina juniorzy (Włochy)

21943 Padova Academy trampkarze (Włochy)

21944 Venezia FC trampkarze (Włochy)

21945 FC Union Pro Mogliano trampkarze (Włochy)

21946 ASD Pro Venezia trampkarze (Włochy)

21947 ASD Favaro trampkarze (Włochy)

21948 AC Mestre trampkarze (Włochy)

21949 A.S.D. Alfonsine F. C. 1921 juniorzy (Włochy)

21950 A.S.D. Alfonsine F. C. 1921 (Włochy)

21951 Cattolica Calcio S. M. (Włochy)

21952 S.S.D. Correggese Calcio 1948 juniorzy (Włochy)

21953 U.S. Fiorenzuola 1922 juniorzy (Włochy)

21954 A.S.D. Forli futsal (Włochy)

21955 A.S.D. Forli juniorzy futsal (Włochy)

21956 Atalanta Mozzanica kobiety (Włochy)

21957 Chievo Verona Valpo kobiety (Włochy)

21958 AC Fiorentina kobiety (Włochy)

21959 Hellas Verona Women kobiety (Włochy)

21960 UPC Tavagnacco Calcio juniorki (Włochy)

21961 UPC Tavagnacco Calcio kobiety (Włochy)

21962 Bologna Calcio Femminile kobiety (Włochy)

21963 Bologna Calcio Femminile trampkarki (Włochy)

21964 A.S.D. Lentigione Calcio (Włochy)

21965 Mezzolara Calcio juniorzy (Włochy)

21966 S.C.D. Progresso juniorzy (Włochy)

21967 A.C. Sammaurese juniorzy (Włochy)

21968 Sasso Marconi Zola juniorzy (Włochy)

21969 A.S.D. Savignanese (Włochy)

21970 A.S.D. Savignanese juniorzy (Włochy)

21971 A.S.D. Savignanese trampkarze (Włochy)

21972 A.S.D. Savignanese młodzicy (Włochy)

21973 A.S.D. Savignanese II młodzicy (Włochy)

21974 A.S.D. Savignanese orlicy (Włochy)

21975 A.S.D. Savignanese II orlicy (Włochy)

21976 A.S.D. Savignanese III orlicy (Włochy)

21977 A.S.D. Savignanese żacy (Włochy)

21978 U.S.D. Vigor Carpaneto 1922 juniorzy (Włochy)

21979 PCS Sanmichelese Sassuolo juniorzy (Włochy)

21980 Brescello juniorzy (Włochy)

21981 Genoa FC kobiety primavera (Włochy)

21982 F.C. Inter kobiety promavera (Włochy)

21983 S.S.D. Milan kobiety primavera (Włochy)

21984 A.S.D. Orobica Bergamo kobiety (Włochy)

21985 A.S.D. Orobica Bergamo kobiety promavera (Włochy)

21986 A.S.D. Orobica Bergamo trampkarki (Włochy)

21987 A.S.D. Orobica Bergamo młodziczki (Włochy)

21988 A.S.D. Orobica Bergamo juniorki (Włochy)

21989 A.S. Chievo Verona kobiety primavera (Włochy)

21990 A.S.D. Fortitudo Mozzecane kobiety primavera (Włochy)

21991 A.S. Hellas Verona kobiety primavera (Włochy)

21992 A.S.D. Lady Granata Cittadella kobiety primavera (Włochy)

21993 A.S.D. Lady Granata Cittadella kobiety (Włochy)

21994 A.S.D. Lady Granata Cittadella juniorki (Włochy)

21995 A.S.D. Lady Granata Cittadella trampkarki (Włochy)

21996 Castelvecchio Cesena kobiety primavera (Włochy)

21997 Castelvecchio Cesena kobiety (Włochy)

21998 Ravenna Women FC kobiety (Włochy)

21999 U.P.C. Tavagnacco kobiety primavera (Włochy)

22000 ACF AREZZO Arezzo kobiety promavera (Włochy)

22001 ACF AREZZO Arezzo kobiety (Włochy)

22002 EMPOLi FC kobiety primavera (Włochy)

22003 Fiorentina AC kobiety primavera (Włochy)

22004 Florentia kobiety primavera (Włochy)

22005 Pink Bari Calcio Femminile kobiety (Włochy)

22006 AS Roma Kobiety (Włochy)

22007 AS Roma Kobiety primavera (Włochy)

22008 Roma Decimoquarto kobiety primavera (Włochy)

22009 Florentia CF kobiety (Włochy)

22010 A.S.D. Sassuolo CF kobiety (Włochy)

22011 A.S.D. Fortitudo Mozzecane CF kobiety (Włochy)

22012 SSD Milan Ladies kobiety (Włochy)

22013 S.S.D. Napoli CF kobiety (Włochy)

22014 F.C.D. Novese CF kobiety (Włochy)

22015 S.S.D. Roma CF kobiety (Włochy)

22016 F.S.G.C. San Marino Academy kobiety (San Marino)

22017 CSR.D. Azalee kobiety (Włochy)

22018 U.S.D. Campomorone Lady kobiety (Włochy)

22019 A.S.D. Juventus Torino kobiety (Włochy)

22020 A.S. Luserna Cf kobiety (Włochy)

22021 FCD Pinerolo kobiety (Włochy)

22022 A.S.D. Real Meda Cf kobiety (Włochy)

22023 A.S.D. Romagnano kobiety (Włochy)

22024 Torino Women kobiety (Włochy)

22025 S.S.V. Brixen Obi kobiety (Włochy)

22026 A.S.D. Como 2000 kobiety (Włochy)

22027 A.S.D. Fiammamonza 1970 kobiety (Włochy)

22028 A.S.D. Padova kobiety (Włochy)

22029 A.C.F. Permac Vittorio Veneto kobiety (Włochy)

22030 A.S.D. Riozzese kobiety (Włochy)

22031 A.S.D. Trento Clarentia kobiety (Włochy)

22032 A.F.C. Unterland Damen kobiety (Włochy)

22033 F.C. Venezia kobiety (Włochy)

22034 A.S.D. Vicenza kobiety (Włochy)

22035 Voluntas Osio kobiety (Włochy)

22036 Aprilia Racing Club kobiety (Włochy)

22037 A.S.D. Apulia Trani kobiety (Włochy)

22038 A.S.D. Calcio Pomigliano juniorzy (Włochy)

22039 A.S.D. Grifone Gialloverde kobiety (Włochy)

22040 A.S.D. New Team San Marco Argentano kobiety (Włochy)

22041 Pescara Calcio kobiety (Włochy)

22042 A.S.D. Potenza Calcio kobiety (Włochy)

22043 A.S.D. Salento kobiety (Włochy)

22044 A.S.D. Sant Egidio kobiety (Włochy)

22045 A.S.D. Bisceglie Femminile kobiety futsal (Włochy)

22046 A.S.D. Città di Falconara kobiety futsal (Włochy)

22047 A.S.D. Città Di Montesilvano kobiety futsal (Włochy)

22048 A.S.D. Flaminia kobiety futsal (Włochy)

22049 A.S.D. Futsal Breganze kobiety futsal (Włochy)

22050 Futsal Florentia kobiety futsal (Włochy)

22051 A.S.D. Futsal Futbol Cagliari kobiety futsal (Włochy)

22052 A.S.D. Futsal Salinis kobiety futsal (Włochy)

22053 A.S.D. Kick Off Femminile kobiety futsal (Włochy)

22054 S.S. Lazio kobiety futsal (Włochy)

22055 A.S.D. Olimpus Roma kobiety futsal (Włochy)

22056 A.S.D. Real Grisignano Calcio kobiety futsal (Włochy)

22057 A.S.D. Real Statte kobiety futsal (Włochy)

22058 A.S.D. Royal Team Lamezia kobiety futsal (Włochy)

22059 CD Union Salca (Chile)

22060 FC Tallinna Wolves (Estonia)

22061 CD Juventud Santa Ana oldboje (Chile)

22062 CD Juventud Santa Ana młodzicy (Chile)

22063 CD Juventud Santa Ana (Chile)

22064 Union Colbun FC oldboje (Chile)

22065 Union Colbun FC (Chile)

22066 Union Colbun FC młodzicy (Chile)

22067 U.S.D. Fezzanese juniorzy (Włochy)

22068 G.S.D. Ghivizzano Borgoamozzano juniorzy (Włochy)

22069 U.S.D. Real Forte Querceta (Włochy)

22070 U.S.D. Real Forte Querceta juniorzy (Włochy)

22071 S.S.D. Sanremese Calcio juniorzy (Włochy)

22072 Spjelkavik IL (Norwegia)

22073 Trogstad Bastad FK (Norwegia)

22074 Drøbak-Frogn IL trampkarki (Norwegia)

22075 Drøbak-Frogn IL juniorzy (Norwegia)

22076 Drøbak-Frogn IL żacy (Norwegia)

22077 Begby IL młodzicy (Norwegia)

22078 Trogstad Bastad FK młodziczki (Norwegia)

22079 Trogstad Bastad FK żacy (Norwegia)

22080 Trogstad Bastad FK trampkarki (Norwegia)

22081 Trogstad Bastad FK trampkarze (Norwegia)

22082 Trogstad Bastad FK juniorki (Norwegia)

22083 Trogstad Bastad FK juniorzy (Norwegia)

22084 Lyn FK trampkarze (Norwegia)

22085 Lyn FK juniorki (Norwegia)

22086 FC Sevastopol (Krym)

22087 FC Vastseliina Tannem (Estonia)

22088 FC Castovanni Eagles (Estonia)

22089 FK Tambow (Uzbekistan)

22090 NFK Krumkacze Mińsk (Białoruś)

22091 FK Haradzieje (Białoruś)

22092 FK Granit Mikashevicki (Białoruś)

22093 FC Birch 2010 (Białoruś)

22094 FC Vedrich 97 Rechista (Białoruś)

22095 FK Lida (Białoruś)

22096 FK Słonim (Białoruś)

22097 Isloch RGUOR kobiety (Białoruś)

22098 FK Chemik Svetlogorsk (Białoruś)

22099 FC Rukh Brest (Białoruś)

22100 FK NFK Mińsk (Białoruś)

22101 Panadería Hitu (Wyspa Wielkanocna)

22102 Tekarera (Wyspa Wielkanocna)

22103 Manchester (Wyspa Wielkanocna)

22104 DGAC (Wyspa Wielkanocna)

22105 CD Tacon juniorki (Hiszpania)

22106 CD Tacon kobiety (Hiszpania)

22107 Umanga Ngavi'e Piroto kobiety (Wyspa Wielkanocna)

22108 Juventud Urdinarrain kobiety (Argentyna)

22109 Las Leonas Villaguay kobiety (Argentyna)

22110 Las Panteras Basavilaso kobiety (Argentyna)

22111 Las Queen Villaguay kobiety (Argentyna)

22112 Panda Villaguay kobiety (Argentyna)

22113 Penarol Rosario del Tala kobiety (Argentyna)

22114 Sportiva Gualeguay kobiety (Argentyna)

22115 Tricolor Rosario del Tala kobiety (Argentyna)

22116 Villa Paranacito kobiety (Argentyna)

22117 Xeneises Nogoya kobiety (Argentyna)

22118 Zaragoza CFF kobiety (Hiszpania)

22119 Club Chimaltecas kobiety (Gwatemala)

22120 CD Tacon orliczki (Hiszpania)

22121 CD Tacon trampkarze (Hiszpania)

22122 Torrelodones CF (Hiszpania)

22123 Torrelodones CF kobiety (Hiszpania)

22124 Torrelodones CF II kobiety (Hiszpania)

22125 Torrelodones CF juniorki (Hiszpania)

22126 Torrelodones CF trampkarki (Hiszpania)

22127 Torrelodones CF młodziczki (Hiszpania)

22128 Torrelodones CF II młodziczki (Hiszpania)

22129 Torrelodones CF II (Hiszpania)

22130 Torrelodones CF juniorzy (Hiszpania)

22131 Torrelodones CF II juniorzy (Hiszpania)

22132 Torrelodones CF trampkarze (Hiszpania)

22133 Torrelodones CF II trampkarze (Hiszpania)

22134 Torrelodones CF młodzicy (Hiszpania)

22135 Torrelodones CF II młodzicy (Hiszpania)

22136 Torrelodones CF III młodzicy (Hiszpania)

22137 Torrelodones CF orlicy (Hiszpania)

22138 Torrelodones CF II orlicy (Hiszpania)

22139 Torrelodones CF III orlicy (Hiszpania)

22140 Torrelodones CF żacy (Hiszpania)

22141 Torrelodones CF II żacy (Hiszpania)

22142 Torrelodones CF III żacy (Hiszpania)

22143 FC Osipovichi (Białoruś)

22144 FC Polotsk (Białoruś)

22145 FC Skvich Mińsk (Białoruś)

22146 Kurdistán FC (Norwegia)

22147 SSB Pato Jimenez FC juniorzy (Indonezja)

22148 SSB Pato Jimenez FC orlicy (Indonezja)

22149 SSB Pato Jimenez FC młodzicy (Indonezja)

22150 A.S.D. Calcio Biancavilla 1990 (Włochy)

22151 U.S. Castrovillari Calcio (Włochy)

22152 S.S.D. FC Messina (Włochy)

22153 Real Bobak FC oldboje (Malezja)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [20]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv