KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 48
ogółem: 82 879

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 22405!!!

  • autor: Jack74K, 2019-04-01 08:34

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 22405!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 22405!!!

Today I added 395 pictures of football teams from: Serbia, Portugal, Chile, Estonia, Mayotte, Western Sahara, Switzerland, Rodrigues Island, Uganda, Réunion, India, Vatican City, Pakistan, Israel, Côte d'Ivoire, Cook Islands, Australia, Kashmir, Afghanistan, Honduras, Norway, Algeria , Senegal, Tasmania, Zanzibar, USA, Bulgaria, Saint Pierre & Miquelon, Burkina Faso, Guinea, Mali, Morocco, Colombia, Isle of Man, Tajikistan, Czech Republic Turkey!!! Thank You Adrian Belloni!!!

Dziś do kolekcji dodałem 395 zdjęć drużyn piłkarskich z: Serbii, Portugalii, Chile, Estonii, Mayotte, Sahary Zachodniej, Szwajcarii, Rodrigues Island, Ugandy, Reunionu, Indii, Watykanu, Pakistanu, Izraela, Wybrzeża Kości Słoniowej, Wyspy Cooka, Australii, Kashmiru, Afganistanu, Hondurasu, Norwegii, Algierii, Senegalu, Tasmanii, Zanzibaru, USA, Bułgarii, Saint Pierre&Miquelon, Burkina Faso, Gwineii, Mali, Maroko, Kolumbii, Isle of Man, Tadżykistanu, Czech i Turcji !!! Dziękuję: Adrian Belloni!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 20141 (drużyny z 287 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1293!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 971!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 22405!!!

Na zdjęciu: Infonet Tallinn kobiety (Estonia).

Do kolekcji dodałem:

19747 FK Moravac Orion Mrštane juniorzy (Serbia)

19748 FK Jablanica (Serbia)

19749 FK Moravac Orion Mrštane młodzicy (Serbia)

19750 Forjães Sport Club (Portugalia)

19751 Forjães Sport Club trampkarze (Portugalia)

19752 Forjães Sport Club orlicy (Portugalia)

19753 Forjães Sport Club kobiety (Portugalia)

19754 Forjães Sport Club juniorzy (Portugalia)

19755 Forum Airão São João (Portugalia)

19756 Sport Clube de Freamunde (Portugalia)

19757 Sport Clube de Freamunde kobiety (Portugalia)

19758 Sport Clube de Freamunde trampkarze (Portugalia)

19759 Sport Clube de Freamunde futsal (Portugalia)

19760 Paso Hondo Quilpué (Chile)

19761 Paso Hondo Quilpué młodzicy (Chile)

19762 FC Kuressaare juniorzy (Estonia)

19763 FC Kuressaare żacy (Estonia)

19764 FC Kuressaare kobiety (Estonia)

19765 FC Kuressaare orlicy (Estonia)

19766 FC Kuressaare trampkarze (Estonia)

19767 Rakvere JK Tarvas orlicy (Estonia)

19768 Rakvere JK Tarvas młodzicy (Estonia)

19769 Rakvere JK Tarvas trampkarki (Estonia)

19770 Rakvere JK Tarvas (Estonia)

19771 Rakvere JK Tarvas juniorzy (Estonia)

19772 Rakvere JK Tarvas żacy (Estonia)

19773 Rakvere JK Tarvas trampkarze (Estonia)

19774 Tartu Welco (Estonia)

19775 Tartu Jalgpallikool Tammeka trampkarze (Estonia)

19776 Tartu Jalgpallikool Tammeka orlicy (Estonia)

19777 Tartu Jalgpallikool Tammeka juniorzy (Estonia)

19778 Tartu Jalgpallikool Tammeka futsal (Estonia)

19779 Infonet Tallinn (Estonia)

19780 Infonet Tallinn kobiety (Estonia)

19781 Infonet Tallinn juniorzy (Estonia)

19782 Infonet Tallinn orlicy (Estonia)

19783 Infonet Tallinn juniorki (Estonia)

19784 Viljandi Tulevik juniorzy (Estonia)

19785 Viljandi Tulevik żacy (Estonia)

19786 Viljandi Tulevik trampkarze (Estonia)

19787 Viljandi Tulevik kobiety (Estonia)

19788 Viljandi Tulevik młodzicy (Estonia)

19789 Viljandi Tulevik (Estonia)

19790 Olimpia FC juniorzy (Tasmania)

19791 Associaçao Desportiva de Freixo de Cima juniorzy (Portugalia)

19792 Futebol Clube de Frende oldboje (Portugalia)

19793 Fuerza y Garra FC kobiety (Chile)

19794 Las Divinas De Huelquen kobiety (Chile)

19795 Mahabou SC Mamoudzou orlicy (Mayotte)

19796 Mahabou SC Mamoudzou juniorzy (Mayotte)

19797 Black Eyes Team młodzicy (Sahara Zachodnia)

19798 Juventude Desportiva e Cultural de Gache (Portugalia)

19799 Grupo Desportivo Gafanha Daquém (Portugalia)

19800 Grupo Desportivo Gafanha Daquém juniorzy (Portugalia)

19801 Grupo Desportivo Gafanha Daquém trampkarze (Portugalia)

19802 Grupo Desportivo Gafanha Daquém młodzicy (Portugalia)

19803 Grupo Desportivo Gafanha Daquém żacy (Portugalia)

19804 União Desportiva da Gândara juniorzy (Portugalia)

19805 União Desportiva da Gândara (Portugalia)

19806 União Desportiva e Recreativa da Formiga (Portugalia)

19807 União Desportiva e Recreativa da Formiga oldboje (Portugalia)

19808 União Desportiva e Recreativa da Formiga juniorzy (Portugalia)

19809 Grupo Desportivo Vila Nova de Foz Côa (Portugalia)

19810 Grupo Desportivo Vila Nova de Foz Côa oldboje (Portugalia)

19811 Associação Desportiva e Cultural da Freguesia de Santo André de Vagos (Portugalia)

19812 Associação Cultural Desportiva e Recreativa de Freixo de Numão (Portugalia)

19813 Associação Cultural Desportiva e Recreativa de Freixo de Numão oldboje (Portugalia)

19814 Sport Clube Frielas trampkarze (Portugalia)

19815 Sport Clube Frielas żacy (Portugalia)

19816 Sport Clube Frielas orlicy (Portugalia)

19817 Sport Clube Frielas (Portugalia)

19818 Sport Clube Frielas młodzicy (Portugalia)

19819 Sport Clube Frielas juniorzy (Portugalia)

19820 Sport Clube Frielas kobiety (Portugalia)

19821 Clube Desportivo Furadouro (Portugalia)

19822 Clube Desportivo Furadouro żacy (Portugalia)

19823 Clube Desportivo Furadouro orlicy (Portugalia)

19824 Sociedade Cultural e Recreativa Gaeirense żacy (Portugalia)

19825 Sociedade Cultural e Recreativa Gaeirense orlicy (Portugalia)

19826 Sociedade Cultural e Recreativa Gaeirense juniorzy (Portugalia)

19827 Sociedade Cultural e Recreativa Gaeirense seniorzy (Portugalia)

19828 Sociedade Cultural e Recreativa Gaeirense trampkarze (Portugalia)

19829 Sociedade Cultural e Recreativa Gaeirense młodzicy (Portugalia)

19830 Grupo Desportivo Recreativo Gafetense (Portugalia)

19831 Clube Académico Gândaras Recreativo Cultural Social młodzicy (Portugalia)

19832 Clube Académico Gândaras Recreativo Cultural Social orlicy (Portugalia)

19833 FC Stade Lausanne Ouchy (Szwajcaria)

19834 Dragon kobiety (Rodrigues Island)

19835 Naguru Select Football Organization (Uganda)

19836 Fc 17eme Km (Reunion)

19837 ES Etang Sale (Reunion)

19838 ASC Corbeil (Reunion)

19839 AS Aveche (Reunion)

19840 U Mumba FC (Indie)

19841 Iron Born młodzicy (Indie)

19842 Lemon Break młodzicy (Indie)

19843 Gokulan Kerela FC (Indie)

19844 AJS Bois d' Olives (Reunión)

19845 Vatican City (Watykan)

19846 Nazionale Prefettizi (Watykan)

19847 ANCRI (Watykan)

19848 ACF Piton Saint-Leu (Reunion)

19849 DK Pharma (Indie)

19850 Rudra FA (Indie)

19851 We Care (Indie)

19852 DFA Central (Pakistan)

19853 DFA West (Pakistan)

19854 Islamabad FA juniorki (Pakistan)

19855 Balochistan FA kobiety (Pakistan)

19856 Companeroes (Indie)

19857 RSF (Indie)

19858 Firestore de Riviere Banane (Rodrigues Island)

19859 Shimshon Megabike Tel Aviv (Izrael)

19860 Hapoel Nazareth Illit FC (Izrael)

19861 Hapoel Ashkelon (Izrael)

19862 Hapoel Kiryat Ata FC (Izrael)

19863 Grupo Desportivo Forense (Portugalia)

19864 Grupo Desportivo Forense młodzicy (Portugalia)

19865 Grupo Desportivo Forense żacy (Portugalia)

19866 Grupo Desportivo Forense kobiety (Portugalia)

19867 Grupo Desportivo Forense trampkarze (Portugalia)

19868 Grupo Desportivo Forense juniorzy (Portugalia)

19869 Grupo Desportivo Forense oldboje (Portugalia)

19870 Académico Desportivo de Fornelos (Portugalia)

19871 Associação Desportiva Cultural Frazão orlicy (Portugalia)

19872 Associação Desportiva Cultural Frazão trampkarze (Portugalia)

19873 Associação Desportiva Cultural Frazão młodzicy (Portugalia)

19874 Associação Desportiva Cultural Frazão (Portugalia)

19875 Freiria Sport Clube oldboje (Portugalia)

19876 Freiria Sport Clube żacy (Portugalia)

19877 Freiria Sport Clube (Portugalia)

19878 Freiria Sport Clube juniorzy (Portugalia)

19879 Freiria Sport Clube młodzicy (Portugalia)

19880 Associação Desportiva e Cultural de Freixo de Espada à Cinta (Portugalia)

19881 Associação Desportiva e Cultural de Freixo de Espada à Cinta futsal (Portugalia)

19882 Associação Desportiva e Cultural de Freixo de Espada à Cinta młodzicy (Portugalia)

19883 Associação Desportiva e Cultural de Freixo de Espada à Cinta orlicy (Portugalia)

19884 Atlético Clube Fronteirense juniorki (Portugalia)

19885 Atlético Clube Fronteirense żacy (Portugalia)

19886 Atlético Clube Fronteirense trampkarze (Portugalia)

19887 Atlético Clube Fronteirense (Portugalia)

19888 Atlético Clube Fronteirense oldboje (Portugalia)

19889 Atlético Clube Fronteirense trampkarki (Portugalia)

19890 Atlético Clube Fronteirense kobiety futsal (Portugalia)

19891 Atlético Clube Fronteirense futsal (Portugalia)

19892 Atlético Clube Fronteirense orlicy (Portugalia)

19893 Atlético Clube Fronteirense juniorzy (Portugalia)

19894 Atlético Clube Fronteirense młodzicy (Portugalia)

19895 Académie Tanoh młodzicy (Wybrzeże Kości Słoniowej)

19896 Académie Tanoh trampkarze (Wybrzeże Kości Słoniowej)

19897 Tupapa Maraerenga Football Club młodzicy (Wyspy Cooka)

19898 Central Coast Mariners juniorzy (Australia)

19899 Central Coast Mariners kobiety (Australia)

19900 Court Road FC (Kashmir)

19901 Mojahid FC (Afganistan)

19902 Clube Futebol Benfica kobiety (Portugalia)

19903 Clube Futebol Benfica (Portugalia)

19904 Clube Futebol Benfica beach soccer (Portugalia)

19905 Galitos Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

19906 Futebol Clube Gandarela (Portugalia)

19907 Clube de Futebol Gavionenses orlicy (Portugalia)

19908 Clube de Futebol Gavionenses (Portugalia)

19909 Grupo Desportivo da Beira kobiety (Portugalia)

19910 Grupo Desportivo da Beira (Portugalia)

19911 Grupo Desportivo da Beira oldboje (Portugalia)

19912 Grupo Desportivo e Cultural Ferreira juniorzy (Portugalia)

19913 Grupo Desportivo e Cultural Ferreira orlicy (Portugalia)

19914 Grupo Desportivo e Cultural Ferreira młodzicy (Portugalia)

19915 Grupo Desportivo e Cultural Ferreira żacy (Portugalia)

19916 Grupo Desportivo e Cultural Ferreira (Portugalia)

19917 Grupo Desportivo e Cultural de Rio de Moinhos kobiety (Portugalia)

19918 Grupo Desportivo de Figueiredo orlicy (Portugalia)

19919 Grupo Desportivo de Figueiredo młodzicy (Portugalia)

19920 Grupo Desportivo de Figueiredo juniorzy (Portugalia)

19921 Grupo Desportivo da Ilha młodzicy (Portugalia)

19922 Grupo Desportivo da Ilha kobiety (Portugalia)

19923 Grupo Desportivo da Ilha juniorki (Portugalia)

19924 Grupo Desportivo da Ilha orlicy (Portugalia)

19925 Grupo Desportivo da Ilha trampkarze (Portugalia)

19926 Grupo Desportivo do Peso kobiety (Portugalia)

19927 Grupo Desportivo do Peso młodzicy (Portugalia)

19928 Grupo Desportivo do Peso trampkarze (Portugalia)

19929 Grupo Desportivo do Peso żacy (Portugalia)

19930 Grupo Desportivo do Peso orlicy (Portugalia)

19931 Grupo Desportivo do Peso juniorzy (Portugalia)

19932 CD Subirana Santa Barbara (Honduras)

19933 CD Subirana Santa Barbara juniorzy młodsi (Honduras)

19934 CD Subirana Santa Barbara oldboje (Honduras)

19935 CD Subirana Santa Barbara juniorzy starsi (Honduras)

19936 CD Subirana Santa Barbara trampkarze (Honduras)

19937 LSK Kvinner juniorki (Norwegia)

19938 l'as BNI (Wybrzeże Kości Słoniowej)

19939 Kaba FC młodzicy (Wybrzeże Kości Słoniowej)

19940 Kaba FC juniorzy (Wybrzeże Kości Słoniowej)

19941 Kaba FC (Wybrzeże Kości Słoniowej)

19942 Hapoel Lod FC (Izreael)

19943 Hapoel Marmorek FC kobiety (Izrael)

19944 Hapoel Marmorek FC (Izrael)

19945 Alessandri Infantil młodzicy (Chile)

19946 Alessandri Infantil orlicy (Chile)

19947 Alessandri Infantil trampkarze (Chile)

19948 Atlético Gale (Honduras)

19949 Sergio Livingstone (Chile)

19950 FC Inter de Lican-ray (Chile)

19951 FC Union Sinai kobiety (Honduras)

19952 Union Panquehue (Chile)

19953 Yungay Santa Cecilia oldboje (Chile)

19954 Vétéran Chabet El Ameur oldboje (Algieria)

19955 Veterans Sabra oldboje (Algieria)

19956 Kohoul Sidi Moussa (Algieria)

19957 FC Billy Dakar (Senegal)

19958 Grupo Desportivo e Recreativo da Boavista (Portugalia)

19959 Grupo Desportivo e Recreativo da Boavista trampkarze (Portugalia)

19960 Grupo Desportivo e Recreativo da Boavista orlicy (Portugalia)

19961 Grupo Desportivo e Recreativo da Boavista żacy (Portugalia)

19962 Grupo Desportivo e Recreativo da Boavista młodzicy (Portugalia)

19963 Grupo Desportivo e Recreativo da Boavista kobiety (Portugalia)

19964 Grupo Desportivo e Recreativo de Esporões (Portugalia)

19965 Grupo Desportivo Santo Amaro (Portugalia)

19966 Grupo Desportivo Santo Amaro juniorzy (Portugalia)

19967 Grupo Desportivo Santo Amaro trampkarze (Portugalia)

19968 Grupo Cultural e Recreativo de Rossas (Portugalia)

19969 Grupo Desportivo Bravio de São Mateus da Calheta (Portugalia)

19970 Grupo Desportivo Bravio de São Mateus da Calheta oldboje (Portugalia)

19971 Beachside FC (Tasmania)

19972 C.S.M'ramadoudou trampkarze (Mayotte)

19973 Central Raillway (Indie)

19974 CFCI (Indie)

19975 Reliance Found Young (Indie)

19976 CFCI juniorzy (Indie)

19977 Juhu Sparks (Indie)

19978 Mlandege FC (Zanzibar)

19979 Kumbhar FC (Zanzibar)

19980 Los Angeles Galaxy II (USA)

19981 FC Juventus Malchika trampkarze (Bułgaria)

19982 FK Vihar Slavyanovo (Bułgaria)

19983 Tireurs de Litres (Saint Pierre & Miquelon)

19984 Yungay Santa Cecilia kobiety (Chile)

19985 Salitas FC (Burkina Faso)

19986 Wakryia AC (Gwinea)

19987 FC Feindou (Gwinea)

19988 Alu Star de FriA (Gwinea)

19989 FC Tin-Telout (Mali)

19990 AS Leré (Mali)

19991 FC Nahda juniorzy (Maroko)

19992 FC Nahda młodzicy (Maroko)

19993 Bata FC (Chile)

19994 F.C. Futuro Cartagena orlicy (Kolumbia)

19995 F.C. Futuro Cartagena młodzicy (Kolumbia)

19996 F.C. Futuro Cartagena trampkarze (Kolumbia)

19997 Gendarmerie FC (Gwinea)

19998 Etoile de Guinée (Gwinea)

19999 FC Sankaran (Gwinea)

20000 Espérance de Conakry (Gwinea)

20001 Wawa Athlétique Club de Kindia (Gwinea)

20002 Grupo Desportivo e Cultural de Mosteiro (Portugalia)

20003 Grupo Desportivo e Cultural de Roriz (Portugalia)

20004 Grupo Desportivo Fradelos (Portugalia)

20005 Grupo Desportivo de Mós (Portugalia)

20006 Grupo Desportivo de Poiares (Portugalia)

20007 Grupo Desportivo Recreativo e Cultural Unidos (Portugalia)

20008 Grupo Desportivo e Recreativo Portugal (Portugalia)

20009 Grupo Desportivo de Sendim żacy (Portugalia)

20010 Grupo Desportivo de Sendim orlicy (Portugalia)

20011 Grupo Desportivo de Sendim (Portugalia)

20012 Grupo Desportivo da Batalha żacy (Portugalia)

20013 Grupo Desportivo da Batalha orlicy (Portugalia)

20014 Grupo Desportivo da Batalha młodzicy (Portugalia)

20015 Grupo Desportivo da Batalha juniorzy (Portugalia)

20016 Grupo Desportivo da Batalha (Portugalia)

20017 Grupo Desportivo do Cachão orlicy (Portugalia)

20018 Grupo Desportivo do Cachão juniorzy (Portugalia)

20019 Grupo Desportivo do Cachão trampkarze (Portugalia)

20020 Grupo Desportivo do Cachão młodzicy (Portugalia)

20021 Grupo Desportivo do Cachão (Portugalia)

20022 Grupo Desportivo do Cachão żacy (Portugalia)

20023 Grupo Desportivo e Cultural das Neves (Portugalia)

20024 Grupo Desportivo de Guisande (Portugalia)

20025 Grupo Desportivo da Pelariga (Portugalia)

20026 Grupo Desportivo da Pelariga juniorzy (Portugalia)

20027 Grupo Desportivo da Pelariga trampkarze (Portugalia)

20028 Grupo Desportivo Recreativo de Agualva (Portugalia)

20029 Grupo Desportivo Resende żacy (Portugalia)

20030 Grupo Desportivo Resende trampkarze (Portugalia)

20031 Grupo Desportivo Resende juniorzy (Portugalia)

20032 Grupo Desportivo Resende młodzicy (Portugalia)

20033 Grupo Desportivo Resende (Portugalia)

20034 Grupo Desportivo Resende orlicy (Portugalia)

20035 Grupo Desportivo e Recreativo do Rosário beach soccer (Portugalia)

20036 Grupo Desportivo e Recreativo do Rosário (Portugalia)

20037 Grupo Desportivo e Recreativo do Rosário oldboje (Portugalia)

20038 Grupo Desportivo de Silvares (Portugalia)

20039 Grupo Desportivo de Silvares oldboje (Portugalia)

20040 Grupo Desportivo Vasco da Gama (Portugalia)

20041 Grupo Desportivo Vasco da Gama juniorzy (Portugalia)

20042 Grupo Desportivo Vasco da Gama orlicy (Portugalia)

20043 Geração Rui Dolores (Portugalia)

20044 Geração Rui Dolores orlicy (Portugalia)

20045 Geração Rui Dolores młodzicy (Portugalia)

20046 Geração Rui Dolores żacy (Portugalia)

20047 Geração Rui Dolores kobiety (Portugalia)

20048 Onchan (Isle of Man)

20049 Club Amigos de Cristo trampkarze (Kolumbia)

20050 FC Desertores młodzicy (Chile)

20051 FC Desertores orlicy (Chile)

20052 Atlético O'Higgins (Chile)

20053 Atlético O'Higgins juniorzy (Chile)

20054 CD Villa Disputada (Chile)

20055 CD Villa Disputada trampkarze (Chile)

20056 Minas Melon (Chile)

20057 O'Higgins FC młodzicy (Chile)

20058 O'Higgins FC trampkarze (Chile)

20059 O'Higgins FC juniorzy młodsi (Chile)

20060 O'Higgins FC juniorzy starsi (Chile)

20061 O'Higgins FC kobiety (Chile)

20062 O'Higgins FC (Chile)

20063 Santa Teresa de Nogales (Chile)

20064 Santa Teresa de Nogales oldboje (Chile)

20065 Santa Teresa de Nogales młodzicy (Chile)

20066 Santa Teresa de Nogales żacy (Chile)

20067 Asto Melon (Chile)

20068 Asto Melon juniorzy (Chile)

20069 Asto Melon trampkarze (Chile)

20070 Asto Melon młodzicy (Chile)

20071 Club Union Catolica (Chile)

20072 Poblacion Valdivia oldboje (Chile)

20073 Poblacion Valdivia (Chile)

20074 Poblacion Valdivia młodzicy (Chile)

20075 Asker oldboje (Norwegia)

20076 Brann oldboje (Norwegia)

20077 FRAM LARVIK oldboje (Norwegia)

20078 Fredrikstad oldboje (Norwegia)

20079 HamKam oldboje (Norwegia)

20080 JERV oldboje (Norwegia)

20081 Moss oldboje (Norwegia)

20082 Notodden oldboje (Norwegia)

20083 Odd oldboje (Norwegia)

20084 Sandefjord oldboje (Norwegia)

20085 Stabæk oldboje (Norwegia)

20086 Start oldboje (Norwegia)

20087 Strømsgodset oldboje (Norwegia)

20088 Ålesund oldboje (Norwegia)

20089 FC Kuktosh Rudaki (Tadżykistan)

20090 FC Gera Drnovice (Czechy)

20091 Toumast FC (Algieria)

20092 Toumast Fc trampkarze (Algieria)

20093 ESMK Kolea trampkarze (Algieria)

20094 Futsal Asg Guelma futsal (Algieria)

20095 Lüleburgaz (Turcja)

20096 Kasımpaşa Spor Kulübü (Turcja)

20097 Bucaspor Kulübü młodzicy (Turcja)

20098 Bucaspor Kulübü (Turcja)

20099 Fenerbahçe trampkarze (Turcja)

20100 Bayburt İl Özel İdare (Turcja)

20101 Bayburt İl Özel İdare trampkarze (Turcja)

20102 Bayburt İl Özel İdare juniorzy (Turcja)

20103 Erbaaspor (Turcja)

20104 Taşovaspor (Turcja)

20105 Taşovaspor juniorzy (Turcja)

20106 Taşovaspor trampkarze (Turcja)

20107 Amasyaspor (Turcja)

20108 Karşıyaka Spor Kulübü (Turcja)

20109 Karşıyaka Spor Kulübü juniorzy (Turcja)

20110 Büyükşehir Belediyespor juniorzy (Turcja)

20111 Büyükşehir Belediyespor (Turcja)

20112 Karşıyaka Spor Kulübü orlicy (Turcja)

20113 Düzcespor (Turcja)

20114 Konyaspor II (Turcja)

20115 Konyaspor (Turcja)

20116 Konyaspor trampkarze (Turcja)

20117 Konyaspor juniorzy (Turcja)

20118 Merzifonspor (Turcja)

20119 Merzifonspor trampkarze (Turcja)

20120 Merzifonspor juniorzy starsi (Turcja)

20121 Merzifonspor juniorzy młodsi (Turcja)

20122 Merzifonspor orlicy (Turcja)

20123 Merzifonspor młodzicy (Turcja)

20124 Ofspor (Turcja)

20125 Catalca Spor Kulübü (Turcja)

20126 Erbaaspor juniorzy (Turcja)

20127 Alibeyköyspor (Turcja)

20128 Alibeyköyspor juniorzy (Turcja)

20129 Eyüpspor juniorzy (Turcja)

20130 Pendikspor juniorzy (Turcja)

20131 Esenler Erokspor (Turcja)

20132 Bozüyük Vitraspor (Turcja)

20133 Anadolu Üniversitesispor (Turcja)

20134 Şile Yıldızspor (Turcja)

20135 Yeşilılgazspor juniorzy (Turcja)

20136 Bağcılarspor (Turcja)

20137 TKİ Tavşanlı Linyitspor (Turcja)

20138 Çengelköyspor (Turcja)

20139 İstanbul Mesudiyespor (Turcja)

20140 Dumlupınar Üniversitesispor (Turcja)

20141 Yeşilköyspor (Turcja)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [34]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv