KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 7, wczoraj: 48
ogółem: 82 855

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 22010!!!

  • autor: Jack74K, 2019-03-06 06:59

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 22010!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 22010!!!

Today I added 384 pictures of football teams from: United Arab Emirates, Nicaragua, El Salvador, Honduras, Portugal, Malaysia, Indonesia, Ecuador, Pakistan, Uzbekistan, Spain, Orkney, Chile, Kenya, Panama, Western Sahara, Sudan, Mexico, France, Algeria, Romania, Gibraltar, Turkey, Australia Israel!!! Thank You Adrian Belloni!!!

Dziś do kolekcji dodałem 384 zdjęcia drużyn piłkarskich ze: Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Nikaraguii, Salwadoru, Hondurasu, Portugalii, Malezji, Indonezji, Ekwadoru, Pakistanu, Uzbekistanu, Hiszpanii, Orkney, Chile, Kenii, Panamy, Sahary Zachodniej, Sudanu, Meksyku, Francji, Algierii, Rumunii, Gibraltaru, Turcji, Australii i Izraela!!! Dziękuję: Adrian Belloni!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 19746 (drużyny z 287 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1293!!!

Dziś do kolekcji dodałem 13 zdjęć drużyn polskich.

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 971!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 22010!!!

Na zdjęciu drużyna juniorów Rozwoju Katowice z Witoldem Bańką (trzeci od prawej w środkowym rzędzie) w składzie!

Do kolekcji dodałem zdjęcia drużyn zagranicznych:

19379 Hatta Club trampkarze (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

19380 Pinolero FC trampkarze (Nikaragua)

19381 Pinolero FC kobiety (Nikaragua)

19382 Pinolero FC (Nikaragua)

19383 Pinolero FC młodzicy (Nikaragua)

19384 Juvenil Las Hojas Femenino kobiety (Salwador)

19385 Atlanta Intibuca FC (Honduras)

19386 Este Futebol Clube orlicy (Portugalia)

19387 Este Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

19388 Este Futebol Clube (Portugalia)

19389 Este Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

19390 Este Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

19391 Este Futebol Clube żacy (Portugalia)

19392 Grupo Desportivo Estoril Praia (Portugalia)

19393 Associação de Cultura Recreio e Desporto Estrela de Santo André żacy (Portugalia)

19394 Associação de Cultura Recreio e Desporto Estrela de Santo André kobiety (Portugalia)

19395 Associação de Cultura Recreio e Desporto Estrela de Santo André trampkarze (Portugalia)

19396 Associação de Cultura Recreio e Desporto Estrela de Santo André orlicy (Portugalia)

19397 Associação de Cultura Recreio e Desporto Estrela de Santo André (Portugalia)

19398 Associação Desportiva e Cultural Fachense (Portugalia)

19399 Associação Desportiva e Cultural Fachense futsal (Portugalia)

19400 Associação Desportiva de Fafe (Portugalia)

19401 Associação Desportiva de Fafe orlicy (Portugalia)

19402 Associação Desportiva de Fafe juniorzy (Portugalia)

19403 Associação Desportiva de Fafe trampkarze (Portugalia)

19404 Associação Desportiva de Fafe żacy (Portugalia)

19405 Associação Desportiva de Fafe młodzicy (Portugalia)

19406 Associação Desportiva Fornos de Algodres orlicy (Portugalia)

19407 Associação Desportiva Fornos de Algodres żacy (Portugalia)

19408 Associação Desportiva Fornos de Algodres młodzicy (Portugalia)

19409 Associação Desportiva Fornos de Algodres trampkarze (Portugalia)

19410 Associação Desportiva Fornos de Algodres (Portugalia)

19411 Associação Desportiva Fornos de Algodres juniorzy (Portugalia)

19412 Kuang Football Club (Malezja)

19413 ASAS FC (Malezja)

19414 SG Buloh Rovers FC juniorzy (Malezja)

19415 Saujana Utama FC oldboje (Malezja)

19416 Operin FC oldboje (Malezja)

19417 Erlawanan SBCL oldboje (Malezja)

19418 Operon FC oldboje (Malezja)

19419 Perodua FC oldboje (Malezja)

19420 New Old Star FC oldboje (Malezja)

19421 KAMI FC oldboje (Malezja)

19422 Masjid FC oldboje (Malezja)

19423 Arplos FC juniorzy (Indonezja)

19424 SSB Bina Putra Tj Giumpang młodzicy (Indonezja)

19425 Club Deportivo Familiar (Ekwador)

19426 Seleccion de Pinllo juniorzy (Ekwador)

19427 Seleccion de Pinllo (Ekwador)

19428 Fenix FC (Ekwador)

19429 Ramos młodzicy (Ekwador)

19430 Club Deportivo Furia (Ekwador)

19431 Overseas Football Club (Pakistan)

19432 North Younger Football Club (Pakistan)

19433 Al Sadaat FC Qilla Abdullah Balochistan (Pakistan)

19434 Karachi United juniorki (Pakistan)

19435 Istiqlol Tashkent (Uzbekistan)

19436 Unión Fresnedosa ACZ żacy (Hiszpania)

19437 Unión Fresnedosa ACZ orlicy (Hiszpania)

19438 Unión Fresnedosa ACZ II orlicy (Hiszpania)

19439 Unión Fresnedosa ACZ młodzicy (Hiszpania)

19440 Unión Fresnedosa ACZ trampkarze (Hiszpania)

19441 Unión Fresnedosa ACZ juniorzy (Hiszpania)

19442 Unión Fresnedosa ACZ (Hiszpania)

19443 Kosonsoy FC (Uzbekistan)

19444 FC Obod Tashkent (Uzbekistan)

19445 Sementchi Kuvasoy trampkarze (Uzbekistan)

19446 Zomin FC (Uzbekistan)

19447 Inter Yer Nan (Orkney)

19448 Hotshots (Orkney)

19449 Sleicester City (Orkney)

19450 Torn Dog Shitter (Orkney)

19451 Madeline Milan (Orkney)

19452 Hardly Athletic (Orkney)

19453 Gablos & Matlos (Orkney)

19454 Mean Machines (Orkney)

19455 FC Caracol Lo Miranda (Chile)

19456 FC Caracol Lo Miranda orlicy (Chile)

19457 Cutural Los Andes orlicy (Chile)

19458 Estrellas de Magallanes (Chile)

19459 Fardeen FC Trailblazers orlicy (Kenia)

19460 Club D. Santa Teresa Machali orlicy (Chile)

19461 Club D. Santa Teresa Machali oldboje (Chile)

19462 La Cebada FC (Chile)

19463 Cultu Los Andes oldboje (Chile)

19464 Cultu Los Andes (Chile)

19465 Granja Estadio de Rancagua (Chile)

19466 Granja Estadio de Rancagua młodzicy (Chile)

19467 Huracan La Tuna Placilla oldboje (Chile)

19468 Club Deportibo Alcon (Salwador)

19469 Santa Gema FC (Panama)

19470 CD Santa Gema (Salwador)

19471 FC Atlanta (Salwador)

19472 Clube de Futebol de Fão oldboje (Portugalia)

19473 Clube de Futebol de Fão (Portugalia)

19474 Clube de Futebol de Fão trampkarze (Portugalia)

19475 Associação Grupo Desportivo de Farminhão (Portugalia)

19476 GRUPO DOS VETERANOS DA VILA DA MARMELEIRA oldboje (Portugalia)

19477 Grupo Cultural Desportivo Fazendas do Cortiço (Portugalia)

19478 Futebol Clube do Bom Sucesso (Portugalia)

19479 Futebol Clube O Despertar juniorzy (Portugalia)

19480 Futebol Clube O Despertar trampkarze (Portugalia)

19481 Futebol Clube O Despertar żacy (Portugalia)

19482 Futebol Clube O Despertar (Portugalia)

19483 Futebol Clube O Despertar orlicy (Portugalia)

19484 Futebol Clube O Despertar młodzicy (Portugalia)

19485 Futebol Clube da Foz orlicy (Portugalia)

19486 Futebol Clube da Foz (Portugalia)

19487 Futebol Clube da Foz juniorzy (Portugalia)

19488 Futebol Clube da Foz trampkarze (Portugalia)

19489 Futebol Clube da Foz młodzicy (Portugalia)

19490 Futebol Clube de Pala (Portugalia)

19491 Futebol Clube Famalicão (Portugalia)

19492 Grupo Desportivo Cultural Recreativo Fareja (Portugalia)

19493 Sport Faro e Benfica (Portugalia)

19494 Fayal Sport Clube (Portugalia)

19495 Fayal Sport Clube trampkarze (Portugalia)

19496 Fayal Sport Clube żacy (Portugalia)

19497 Fayal Sport Clube młodzicy (Portugalia)

19498 Associação Desportiva Fazendense juniorzy (Portugalia)

19499 Associação Desportiva Fazendense trampkarze (Portugalia)

19500 Associação Desportiva Fazendense orlicy (Portugalia)

19501 Associação Desportiva Fazendense młodzicy (Portugalia)

19502 Associação Desportiva Fazendense (Portugalia)

19503 Clube Desportivo de Torres Novas (Portugalia)

19504 Futebol Clube Calheta juniorzy (Portugalia)

19505 Futebol Clube Calheta orlicy (Portugalia)

19506 Futebol Clube Calheta trampkarze (Portugalia)

19507 Futebol Clube Calheta (Portugalia)

19508 Futebol Clube Calheta młodzicy (Portugalia)

19509 Futebol Clube Calheta kobiety (Portugalia)

19510 Futebol Club de Felgueiras 1932 (Portugalia)

19511 Futebol Clube de Lagares (Portugalia)

19512 Futebol Clube de Lagares trampkarze (Portugalia)

19513 Futebol Clube de Lagares juniorzy (Portugalia)

19514 Futebol Clube de Lagares młodzicy (Portugalia)

19515 Futebol Clube de Lagares orlicy (Portugalia)

19516 Futebol Clube Parada (Portugalia)

19517 Grupo Desportivo de Fajões (Portugalia)

19518 Grupo Desportivo de Fajões orlicy (Portugalia)

19519 Sport Lisboa e Fanhões (Portugalia)

19520 Sporting Clube Farense kobiety futsal (Portugalia)

19521 Sporting Clube Farense futsal (Portugalia)

19522 Sporting Clube Farense (Portugalia)

19523 Sporting Clube Farense orlicy (Portugalia)

19524 Senai FC (Malezja)

19525 Lestari Junior FC żacy (Malezja)

19526 Lestari Junior FC orlicy (Malezja)

19527 Lestari Junior FC młodzicy (Malezja)

19528 MAHFOUD EL (Sahara Zachodnia)

19529 DAKHLA (Sahara Zachodnia)

19530 Al Mawreda (Sudan)

19531 Nakura FC (Kenia)

19532 CEFOS Nakura młodzicy (Kenia)

19533 CEFOS Nakura juniorzy (Kenia)

19534 Santa Susana FC (Chile)

19535 Club Deporte LA Isla (Chile)

19536 Colo Colo Curicó młodzicy (Chile)

19537 San Alberto La Obra trampkarze (Chile)

19538 Chipana FC (Chile)

19539 Arturo Prat CD (Chile)

19540 Arturo Prat CD II (Chile)

19541 Deportivo Codegua (Chile)

19542 ClubUnion Libertad (Chile)

19543 FC Colonia Quinta trampkarze (Chile)

19544 Club Deportivo Caupolican (Chile)

19545 San German Las Moreras FC (Chile)

19546 FC Ticamaya (Honduras)

19547 Inter Acapulco CF (Meksyk)

19548 Inter Acapulco CF orlicy (Meksyk)

19549 FC Forza Madrid (Meksyk)

19550 FC Forza Madrid kobiety (Meksyk)

19551 Nido Águila Ixtapa orlicy (Meksyk)

19552 Nido Águila Ixtapa młodzicy (Meksyk)

19553 Nido Águila Ixtapa juniorzy (Meksyk)

19554 Nido Águila Ixtapa (Meksyk)

19555 Nido Águila Ixtapa trampkarze (Meksyk)

19556 Nido Águila Ixtapa kobiety (Meksyk)

19557 FC Fidefut Ocozocoautla orlicy (Meksyk)

19558 Olympique Noisy le Sec kobiety (Francja)

19559 Olympique Noisy le Sec młodzicy (Francja)

19560 Olympique Noisy le Sec trampkarze (Francja)

19561 Olympique Noisy le Sec juniorzy (Francja)

19562 Olympique Noisy le Sec oldboje (Francja)

19563 Olympique Noisy le Sec (Francja)

19564 Olympique Noisy le Sec juniorki (Francja)

19565 Deportivo VistaHermosa FC (Chile)

19566 Oued Goussine (Algieria)

19567 Volcan FC (Meksyk)

19568 A.S. Feleacu (Rumunia)

19569 Unirea Floreşti (Rumunia)

19570 Fotbal Club Chişoda (Rumunia)

19571 Clubul Sportiv Şoimii Lipova juniorzy (Rumunia)

19572 Clubul Sportiv Şoimii Lipova młodzicy (Rumunia)

19573 Afc Brebu (Rumunia)

19574 Afc Brebu juniorzy (Rumunia)

19575 CSO Plopeni młodzicy (Rumunia)

19576 CS Blejoi (Rumunia)

19577 CS Băneşti Urleta (Rumunia)

19578 A.S. 2000 Bucecea juniorzy (Rumunia)

19579 FC Unirea Câmpina (Rumunia)

19580 AS Strejnic (Rumunia)

19581 CS Brazi (Rumunia)

19582 CS Brazi kobiety (Rumunia)

19583 AFC Fair Play Bucureşti kobiety (Rumunia)

19584 AFC Fair Play Bucureşti orlicy (Rumunia)

19585 Kepada Veteran Rojak oldboje (Malezja)

19586 Selegend FC (Malezja)

19587 Glider FC (Malezja)

19588 Dynamic United (Malezja)

19589 Crocodile King FC (Malezja)

19590 SS Putra (Malezja)

19591 Samsung SEMA (Malezja)

19592 Centro Desportivo de Fátima żacy (Portugalia)

19593 Centro Desportivo de Fátima trampkarze (Portugalia)

19594 Centro Desportivo de Fátima orlicy (Portugalia)

19595 Centro Desportivo de Fátima młodzicy (Portugalia)

19596 Centro Desportivo de Fátima juniorzy (Portugalia)

19597 Centro Desportivo de Fátima (Portugalia)

19598 Fazenda Sport Clube (Portugalia)

19599 Futebol Clube de Carrazeda de Ansiães (Portugalia)

19600 Futebol Clube de Carrazeda de Ansiães młodzicy (Portugalia)

19601 Futebol Clube de Cristelo juniorzy (Portugalia)

19602 Futebol Clube de Cristelo (Portugalia)

19603 Futebol Clube de Cristelo młodzicy (Portugalia)

19604 Futebol Clube de Cristelo trampkarze (Portugalia)

19605 Futebol Clube de Cristelo oldboje (Portugalia)

19606 Futebol Clube Ferreirense juniorzy (Portugalia)

19607 Futebol Clube Ferreirense młodzicy (Portugalia)

19608 Futebol Clube Ferreirense trampkarze (Portugalia)

19609 Futebol Clube Ferreirense orlicy (Portugalia)

19610 Futebol Clube Ferreirense (Portugalia)

19611 Futebol Clube Ferreirense żacy (Portugalia)

19612 Futebol Clube de Ota trampkarze (Portugalia)

19613 Futebol Clube de Ota orlicy (Portugalia)

19614 Futebol Clube de Ota żacy (Portugalia)

19615 Futebol Clube de Ota młodzicy (Portugalia)

19616 Futebol Clube de Ota (Portugalia)

19617 Futebol Clube Pedroso (Portugalia)

19618 Futebol Clube Pedroso żacy (Portugalia)

19619 Futebol Clube Setúbal (Portugalia)

19620 Futebol Clube de Vila Franca (Portugalia)

19621 Lions Gibraltar FC kobiety (Gibraltar)

19622 Lions Gibraltar FC orlicy (Gibraltar)

19623 Lions Gibraltar FC młodzicy (Gibraltar)

19624 Lions Gibraltar FC trampkarze (Gibraltar)

19625 Lions Gibraltar FC juniorki (Gibraltar)

19626 Fethiyespor (Turcja)

19627 Giresunspor (Turcja)

19628 Akhisarspors (Turcja)

19629 Bursaspor (Turcja)

19630 Clube Desportivo Feirense (Portugalia)

19631 Clube Desportivo Feirense oldboje (Portugalia)

19632 Clube Desportivo Feirense młodziczki (Portugalia)

19633 Clube Desportivo Feirense juniorzy (Portugalia)

19634 Clube Desportivo Feirense juniorki (Portugalia)

19635 Clube Desportivo Feirense trampkarki (Portugalia)

19636 NBU Osiyo Tashkent (Uzbekistan)

19637 União Desportiva de Fermêdo trampkarze (Portugalia)

19638 União Desportiva de Fermêdo juniorzy (Portugalia)

19639 União Desportiva de Fermêdo młodzicy (Portugalia)

19640 União Desportiva de Fermêdo (Portugalia)

19641 Associação Cultural Desp. Fernão de Magalhães juniorzy (Portugalia)

19642 Associação Cultural Desp. Fernão de Magalhães (Portugalia)

19643 Futebol Clube de Ferreiras juniorzy (Portugalia)

19644 Futebol Clube de Ferreiras młodzicy (Portugalia)

19645 Futebol Clube de Ferreiras oldboje (Portugalia)

19646 Futebol Clube de Ferreiras (Portugalia)

19647 Fiães Sport Clube żacy (Portugalia)

19648 Fiães Sport Clube (Portugalia)

19649 Fiães Sport Clube oldboje (Portugalia)

19650 Fiães Sport Clube kobiety (Portugalia)

19651 Fiães Sport Clube orlicy (Portugalia)

19652 Fiães Sport Clube juniorki (Portugalia)

19653 Fiães Sport Clube beach soccer (Portugalia)

19654 Fiães Sport Clube trampkarze (Portugalia)

19655 Fiães Sport Clube młodzicy (Portugalia)

19656 Fiães Sport Clube futsal (Portugalia)

19657 Fiães Sport Clube juniorzy (Portugalia)

19658 Veterans Alella oldboje (Hiszpania)

19659 Futebol Clube Flamengos (Portugalia)

19660 Futebol Clube Flamengos trampkarze (Portugalia)

19661 CENTRAL Coast Mariners Academy juniorki (Australia)

19662 Futebol Clube Flamengos młodzicy (Portugalia)

19663 Futebol Clube Flamengos żacy (Portugalia)

19664 Futebol Clube Flamengos juniorzy (Portugalia)

19665 Futebol Clube Flamengos oldboje (Portugalia)

19666 Grupo Desportivo Recreativo Fontainhas oldboje (Portugalia)

19667 Grupo Desportivo Recreativo Fontainhas (Portugalia)

19668 Grupo Desportivo Recreativo Fontainhas juniorzy (Portugalia)

19669 Futebol Clube de Roriz żacy (Portugalia)

19670 Futebol Clube de Roriz orlicy (Portugalia)

19671 Futebol Clube de Roriz młodzicy (Portugalia)

19672 Futebol Clube de Roriz (Portugalia)

19673 Futebol Clube de Roriz trampkarze (Portugalia)

19674 Futebol Clube de Roriz oldboje (Portugalia)

19675 Futebol Clube de Roriz juniorzy (Portugalia)

19676 Futebol Clube S. Luís trampkarze (Portugalia)

19677 Futebol Clube S. Luís (Portugalia)

19678 Futebol Clube S. Luís młodzicy (Portugalia)

19679 Futebol Clube Vilarinho (Portugalia)

19680 Futebol Clube de Felgueiras II (Portugalia)

19681 Futebol Clube de Felgueiras żacy (Portugalia)

19682 Futebol Clube de Felgueiras młodzicy (Portugalia)

19683 Futebol Clube de Felgueiras trampkarze (Portugalia)

19685 Sporting Clube Fermentelos (Portugalia)

19686 Sporting Clube Fermentelos juniorzy (Portugalia)

19687 Sporting Clube Fermentelos żacy (Portugalia)

19688 Sporting Clube Fermentelos orlicy (Portugalia)

19689 Sporting Clube Fermentelos trampkarze (Portugalia)

19690 Clube Recreativo de Ferreira de Aves (Portugalia)

19691 Associação Recreativa Cultural Desportiva de Ferrel (Portugalia)

19692 Associação Desportiva de Figueiró dos Vinhos (Portugalia)

19693 Associação Desportiva de Figueiró dos Vinhos juniorzy (Portugalia)

19694 Associação Desportiva de Figueiró dos Vinhos orlicy (Portugalia)

19695 Associação Desportiva de Figueiró dos Vinhos oldboje (Portugalia)

19696 Associação Desportiva de Figueiró dos Vinhos żacy (Portugalia)

19697 Associação Desportiva de Figueiró dos Vinhos młodzicy (Portugalia)

19698 Associação Desportiva de Figueiró dos Vinhos trampkarze (Portugalia)

19699 Associação Desportiva Flaviense młodzicy (Portugalia)

19700 Associação Desportiva Flaviense trampkarze (Portugalia)

19701 Associação Desportiva Flaviense (Portugalia)

19702 Associação Desportiva Flaviense juniorzy (Portugalia)

19703 Associação Desportiva Flaviense II trampkarze (Portugalia)

19704 Associação de Moradores Cultura e Recreio da Fonte Grada (Portugalia)

19705 Associação de Moradores Cultura e Recreio da Fonte Grada juniorzy (Portugalia)

19706 Futebol Clube de São Romão orlicy (Portugalia)

19707 Futebol Clube de São Romão kobiety futsal (Portugalia)

19708 Futebol Clube de São Romão juniorzy (Portugalia)

19709 Futebol Clube de São Romão trampkarze (Portugalia)

19710 Futebol Clube de São Romão młodzicy (Portugalia)

19711 Futebol Clube de São Romão (Portugalia)

19712 Maccabi Kiryat Gat (Izrael)

19713 FC Hapoel Raanana (Izrael)

19714 FC Hapoel Raanana kobiety (Izrael)

19715 FC Hapoel Raanana juniorzy (Izrael)

19716 Associação Futebol Clube de Santa Marta de Penaguião (Portugalia)

19717 Febres Sport Club futsal (Portugalia)

19718 Febres Sport Club (Portugalia)

19719 Febres Sport Club juniorzy (Portugalia)

19720 Febres Sport Club kobiety (Portugalia)

19721 Sport Clube Fermilense (Portugalia)

19722 Sport Clube Fermilense oldboje (Portugalia)

19723 Sport Clube Fermilense juniorzy (Portugalia)

19724 Sport Clube Fermilense trampkarze (Portugalia)

19725 Sport Clube Fermilense młodzicy (Portugalia)

19726 Sport Club Ferreira do Zêzere (Portugalia)

19727 Sport Club Ferreira do Zêzere trampkarze (Portugalia)

19728 Sport Club Ferreira do Zêzere młodzicy (Portugalia)

19729 Sport Club Ferreira do Zêzere żacy (Portugalia)

19730 Sport Club Ferreira do Zêzere juniorzy (Portugalia)

19731 Sport Club Ferreira do Zêzere juniorki (Portugalia)

19732 Sport Club Ferreira do Zêzere orlicy (Portugalia)

19733 Sport Club Ferreira do Zêzere oldboje (Portugalia)

19734 Grupo Desportivo da Feteira (Portugalia)

19735 Grupo Desportivo da Feteira orlicy (Portugalia)

19736 Grupo Desportivo da Feteira kobiety futsal (Portugalia)

19737 Grupo Desportivo da Feteira żacy (Portugalia)

19738 Grupo Desportivo da Feteira młodzicy (Portugalia)

19739 Folgosa da Maia Futebol Clube orlicy (Portugalia)

19740 Folgosa da Maia Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

19741 Folgosa da Maia Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

19742 Folgosa da Maia Futebol Clube (Portugalia)

19743 Futebol Clube de Fontelas (Portugalia)

19744 Futebol Clube de Fontelas trampkarze (Portugalia)

19745 Futebol Clube de Fontelas juniorzy (Portugalia)

19746 Futebol Clube de Fontelas oldboje (Portugalia)

Do kolekcji dodałem zdjęcia drużyn polskich:

1281 FC Wrocław Academy (juniorzy)

1282 Hutnik Ruda Huta (juniorzy)

1283 Rozwój Katowice (juniorzy)

1284 Huczwa Tyszowce (juniorzy)

1285 Krzna Rzeczyca (juniorzy)

1286 Legion Tomaszowice (juniorzy)

1287 Perła Borzechów (juniorzy)

1288 Szumy Susiec (juniorzy)

1289 Victoria 1918 Jaworzno (juniorzy młodsi)

1290 Victoria Parczew (juniorzy starsi)

1291 Włodawianka Włodawa (juniorzy)

1292 Victoria Jaworzno (oldboje)

1293 SMS Łódź (orlik starszy)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [38]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv