KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 63
ogółem: 85 467

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 21629!!!

  • autor: Jack74K, 2019-02-07 07:01

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 21629!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 21629!!!

Today I added 214 pictures of football teams from: Portugal, Mayotte, Romania, Bosnia Herzegovina Turkey!!! Thank You Adrian Belloni!!!

Dziś do kolekcji dodałem 214 zdjęć drużyn piłkarskich z: Portugalii, Mayotte, Rumunii, Bośni i Hercegowiny i Turcji!!! Dziękuję: Adrian Belloni!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 19378 (drużyny z 287 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1280!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 971!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 21629!!!

Na zdjęciu: Racine Du Nord (Mayotte). 

Do kolekcji dodałem:

19165 Grupo Desportivo Casa Povo da Ribeira Grande (Portugalia)

19166 Grupo Desportivo Casa Povo da Ribeira Grande kobiety (Portugalia)

19167 Grupo Desportivo Casa Povo da Ribeira Grande juniorzy (Portugalia)

19168 EFF Hamjago kobiety (Mayotte)

19169 Olympique de Sada kobiety (Mayotte)

19170 Olympique de Sada juniorki (Mayotte)

19171 USC Labattoir Foot trampkarze (Mayotte)

19172 USC Labattoir Foot juniorzy (Mayotte)

19173 USC Labattoir Foot kobiety (Mayotte)

19174 Racine Du Nord (Mayotte)

19175 Racine Du Nord juniorki (Mayotte)

19176 Racine Du Nord młodzicy (Mayotte)

19177 Racine Du Nord juniorzy (Mayotte)

19178 Futebol Clube do Crato orlicy (Portugalia)

19179 Futebol Clube do Crato żacy (Portugalia)

19180 Futebol Clube do Crato (Portugalia)

19181 Grupo Recreativo Cruzado Canicense żacy (Portugalia)

19182 Grupo Recreativo Cruzado Canicense juniorzy (Portugalia)

19183 Grupo Recreativo Cruzado Canicense futsal (Portugalia)

19184 Grupo Recreativo Cruzado Canicense trampkarze (Portugalia)

19185 Grupo Recreativo Cruzado Canicense młodzicy (Portugalia)

19186 Grupo Recreativo Cruzado Canicense orlicy (Portugalia)

19187 Grupo Recreativo Cruzado Canicense (Portugalia)

19188 Sporting Clube da Cumieira oldboje (Portugalia)

19189 Sporting Clube da Cumieira (Portugalia)

19190 Associação Desportiva Darquense trampkarze (Portugalia)

19191 Associação Desportiva Darquense młodzicy (Portugalia)

19192 Associação Desportiva Darquense orlicy (Portugalia)

19193 Associação Desportiva Darquense (Portugalia)

19194 Centro Recreativo e Popular de Delães trampkarze (Portugalia)

19195 Centro Recreativo e Popular de Delães młodzicy (Portugalia)

19196 Centro Recreativo e Popular de Delães (Portugalia)

19197 Clube Desportivo das Aves (Portugalia)

19198 Clube Desportivo das Aves juniorzy (Portugalia)

19199 Clube Desportivo das Aves kobiety (Portugalia)

19200 Grupo Desportivo de Chaves (Portugalia)

19201 Grupo Desportivo de Chaves kobiety futsal (Portugalia)

19202 Grupo Desportivo de Chaves juniorki futsal (Portugalia)

19203 Associação Cultural e Desportiva de Pica (Portugalia)

19204 Grupo Desportivo São Roque młodzicy (Portugalia)

19205 Grupo Desportivo São Roque orlicy (Portugalia)

19206 Grupo Desportivo São Roque (Portugalia)

19207 Grupo Desportivo São Roque trampkarze (Portugalia)

19208 Grupo Desportivo São Roque juniorzy (Portugalia)

19209 Deucriste Sport Clube orlicy (Portugalia)

19210 Deucriste Sport Clube żacy (Portugalia)

19211 Deucriste Sport Clube juniorzy (Portugalia)

19212 Deucriste Sport Clube młodzicy (Portugalia)

19213 Deucriste Sport Clube trampkarze (Portugalia)

19214 Douro FC (Portugalia)

19215 Dumiense Futebol Clube (Portugalia)

19216 União Clube Eirense (Portugalia)

19217 Emilianos Futebol Clube (Portugalia)

19218 Emilianos Futebol Clube żacy (Portugalia)

19219 Emilianos Futebol Clube orlicy (Portugalia)

19220 Sociedade Recreativa e Desportiva Entradense (Portugalia)

19221 Sociedade Recreativa e Desportiva Entradense trampkarze (Portugalia)

19222 Clube Desportivo de Beja kobiety futsal (Portugalia)

19223 Clube Desportivo de Beja juniorzy (Portugalia)

19224 Clube Desportivo de Beja trampkarze (Portugalia)

19225 Clube Desportivo de Beja młodzicy (Portugalia)

19226 Clube Desportivo de Beja orlicy (Portugalia)

19227 Clube Desportivo de Beja (Portugalia)

19228 Grupo Desportivo de Chelas beach soccer (Portugalia)

19229 Grupo Desportivo de Chelas juniorzy (Portugalia)

19230 Grupo Desportivo de Chelas trampkarze (Portugalia)

19231 Grupo Desportivo de Chelas (Portugalia)

19232 Grupo Desportivo de Chelas oldboje (Portugalia)

19233 Grupo Desportivo de Chelas żacy (Portugalia)

19234 Clube Desportivo de Portugal (Portugalia)

19235 União Desportiva de Seia (Portugalia)

19236 União Desportiva de Seia juniorzy (Portugalia)

19237 União Desportiva de Seia oldboje (Portugalia)

19238 Associação Desportiva e Cultural da Escola Diogo Cão kobiety futsal (Portugalia)

19239 Associação Desportiva e Cultural da Escola Diogo Cão trampkarze (Portugalia)

19240 Associação Desportiva e Cultural da Escola Diogo Cão juniorzy (Portugalia)

19241 Associação Desportiva e Cultural da Escola Diogo Cão młodzicy (Portugalia)

19242 Dragon Force Football Club trampkarki (Portugalia)

19243 Dragon Force Football Club młodzicy (Portugalia)

19244 Dragon Force Football Club trampkarze (Portugalia)

19245 Dragon Force Football Club orlicy (Portugalia)

19246 Estrela da Amadora FC (Portugalia)

19247 Estrela da Amadora FC juniorzy (Portugalia)

19248 Estrela da Amadora FC młodzicy (Portugalia)

19249 CS Sporting Rosiorii de Vede (Rumunia)

19250 FC Dunarea Calafat (Rumunia)

19251 CSO Cugir (Rumunia)

19252 Jedinstvo žeravica (Bośnia i Hercegowina)

19253 FK Ljubić Prnjavor (Bośnia i Hercegowina)

19254 Göztepe Izmir (Turcja)

19255 Eléctrico Futebol Clube (Portugalia)

19256 Eléctrico Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

19257 Eléctrico Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

19258 Eléctrico Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

19259 Eléctrico Futebol Clube orlicy (Portugalia)

19260 Eléctrico Futebol Clube II młodzicy (Portugalia)

19261 Grupo de Futebol dos Empregados Comercio Santarém (Portugalia)

19262 Grupo Desportivo União Ericeirense młodzicy (Portugalia)

19263 Grupo Desportivo União Ericeirense orlicy (Portugalia)

19264 Grupo Desportivo União Ericeirense trampkarze (Portugalia)

19265 Grupo Desportivo da Casa do Povo de Cabrela (Portugalia)

19266 Despertar Sport Clube (Portugalia)

19267 Despertar Sport Clube orlicy (Portugalia)

19268 Despertar Sport Clube trampkarze (Portugalia)

19269 Centro Cultura e Desporto Desportivo Ronfe (Portugalia)

19270 Centro Cultura e Desporto Desportivo Ronfe żacy (Portugalia)

19271 Centro Cultura e Desporto Desportivo Ronfe orlicy (Portugalia)

19272 Centro Cultura e Desporto Desportivo Ronfe trampkarze (Portugalia)

19273 Clube Desportivo Vila Franca (Portugalia)

19274 Desportivo Domingos Sávio młodzicy (Portugalia)

19275 Desportivo Domingos Sávio (Portugalia)

19276 Sport Clube Dragões Sandinenses (Portugalia)

19277 Sport Clube Dragões Sandinenses orlicy (Portugalia)

19278 Escolas Academia Sporting Marinha Grande trampkarze (Portugalia)

19279 Escolas Academia Sporting Marinha Grande żacy (Portugalia)

19280 Escolas Academia Sporting Marinha Grande orlicy (Portugalia)

19281 Escolas Academia Sporting Marinha Grande młodzicy (Portugalia)

19282 Escolas Academia Sporting Marinha Grande oldboje (Portugalia)

19283 Escolas Academia Sporting Marinha Grande juniorzy (Portugalia)

19284 Escolas Academia Sporting Marinha Grande juniorki (Portugalia)

19285 Escolas Academia Sporting Marinha Grande kobiety (Portugalia)

19286 Clube de Futebol Os Elvenses juniorzy (Portugalia)

19287 Clube de Futebol Os Elvenses juniorki (Portugalia)

19288 Clube de Futebol Os Elvenses (Portugalia)

19289 Clube de Futebol Os Elvenses orlicy (Portugalia)

19290 Clube de Futebol Os Elvenses oldboje (Portugalia)

19291 Clube de Futebol Os Elvenses trampkarze (Portugalia)

19292 Clube de Futebol Os Elvenses młodzicy (Portugalia)

19293 Sporting Clube Encarnacense orlicy (Portugalia)

19294 Sporting Clube Encarnacense młodzicy (Portugalia)

19295 Sporting Clube Encarnacense juniorzy (Portugalia)

19296 Sporting Clube Encarnacense żacy (Portugalia)

19297 Sporting Clube Encarnacense trampkarze (Portugalia)

19298 Sporting Clube Encarnacense oldboje (Portugalia)

19299 Ermesinde Sport Clube (Portugalia)

19300 Ermesinde Sport Clube młodzicy (Portugalia)

19301 Ermesinde Sport Clube orlicy (Portugalia)

19302 Ermesinde Sport Clube juniorzy (Portugalia)

19303 Ermesinde Sport Clube trampkarze (Portugalia)

19304 Escola de Futebol Crescer oldboje (Portugalia)

19305 Escola de Futebol Crescer żacy (Portugalia)

19306 Sporting Clube de Esmoriz (Portugalia)

19307 Sporting Clube de Esmoriz orlicy (Portugalia)

19308 Sporting Clube de Esmoriz młodzicy (Portugalia)

19309 Sporting Clube de Esmoriz trampkarze (Portugalia)

19310 Sporting Clube de Esmoriz juniorzy (Portugalia)

19311 Meireles e Barbosa (Portugalia)

19312 Fifa Streeters (Portugalia)

19313 Equipa GRUS (Portugalia)

19314 Café Conicha (Portugalia)

19315 Transportes Mota e Silva (Portugalia)

19316 NECA'ND Friends (Portugalia)

19317 Equipa JPL (Portugalia)

19318 Atlético Clube Recreativo Espinheirense (Portugalia)

19319 Associação Desportiva de Esposende juniorzy (Portugalia)

19320 Associação Desportiva de Esposende oldboje (Portugalia)

19321 Associação Desportiva de Esposende (Portugalia)

19322 Associação Desportiva de Esposende młodzicy (Portugalia)

19323 Associação Desportiva de Esposende trampkarze (Portugalia)

19324 Clube Desportivo de Estarreja juniorzy (Portugalia)

19325 Clube Desportivo de Estarreja (Portugalia)

19326 Estrelas do Faralhão Futebol Clube (Portugalia)

19327 Estrelas do Faralhão Futebol Clube oldboje (Portugalia)

19328 Sport Clube Estrela juniorzy (Portugalia)

19329 Sport Clube Estrela (Portugalia)

19330 Estrelas Futebol Clube de Fânzeres (Portugalia)

19331 Estrelas Futebol Clube de Fânzeres trampkarze (Portugalia)

19332 Estrelas Futebol Clube de Fânzeres juniorzy (Portugalia)

19333 Estrelas Futebol Clube de Fânzeres młodzicy (Portugalia)

19334 Estrelas Futebol Clube de Fânzeres orlicy (Portugalia)

19335 Estrela Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

19336 Estrela Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

19337 Estrela Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

19338 Estrela Futebol Clube orlicy (Portugalia)

19339 Estrela Futebol Clube (Portugalia)

19340 Associação Desportiva Escola de Futebol 115 (Portugalia)

19341 Associação Desportiva Escola de Futebol 115 żacy (Portugalia)

19342 Associação Desportiva e Cultural de Esperança (Portugalia)

19343 Clube de Futebol Esperança de Lagos (Portugalia)

19344 Clube de Futebol Esperança de Lagos juniorzy (Portugalia)

19345 Clube de Futebol Esperança de Lagos trampkarze (Portugalia)

19346 Associação Desportiva da Estação orlicy (Portugalia)

19347 Associação Desportiva da Estação młodzicy (Portugalia)

19348 Associação Desportiva da Estação trampkarze (Portugalia)

19349 Associação Desportiva da Estação juniorzy (Portugalia)

19350 Estrela da Calheta Futebol Clube (Portugalia)

19351 Estrela da Calheta Futebol Clube żacy (Portugalia)

19352 Estrela da Calheta Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

19353 Estrela da Calheta Futebol Clube orlicy (Portugalia)

19354 Estrela da Calheta Futebol Clube kobiety (Portugalia)

19355 Estrela da Calheta Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

19356 Estrela da Calheta Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

19357 Clube de Futebol Os Estombarenses orlicy (Portugalia)

19358 Clube de Futebol Os Estombarenses oldoboje (Portugalia)

19359 Clube de Futebol Os Estombarenses juniorzy (Portugalia)

19360 Clube de Futebol Os Estombarenses (Portugalia)

19361 Clube de Futebol Os Estombarenses żacy (Portugalia)

19362 Centro Cultural e Desportivo Estrela do Zêzere da Boidobra (Portugalia)

19363 Grupo Desportivo Fabril do Barreiro juniorzy (Portugalia)

19364 Grupo Desportivo Fabril do Barreiro (Portugalia)

19365 Grupo Desportivo Fabril do Barreiro futsal (Portugalia)

19366 Grupo Desportivo Fabril do Barreiro oldboje (Portugalia)

19367 Grupo Estrela Escouralense (Portugalia)

19368 Esperança Atlético Clube juniorzy (Portugalia)

19369 Esperança Atlético Clube orlicy (Portugalia)

19370 Esperança Atlético Clube młodzicy (Portugalia)

19371 Esperança Atlético Clube żacy (Portugalia)

19372 Esperança Atlético Clube trampkarze (Portugalia)

19373 Esperança Atlético Clube (Portugalia)

19374 Associação Cultural e Desportiva Estrela de Almeida (Portugalia)

19375 Associação Cultural e Desportiva Estrela de Almeida młodzicy (Portugalia)

19376 Associação Cultural e Desportiva Estrela de Almeida orlicy (Portugalia)

19377 Associação Cultural e Desportiva Estrela de Almeida żacy (Portugalia)

19378 Associação Cultural e Desportiva Estrela de Almeida juniorzy (Portugalia)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [36]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv