KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 8, wczoraj: 48
ogółem: 82 856

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 21415!!!

  • autor: Jack74K, 2019-01-21 07:00

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

I have a POLISH RECORD CERTIFICATE in the category: THE BIGGEST COLLECTION OF FOOTBALL TEAMS!!!

STAN KOLEKCJI – 21415!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 21415!!!

Today I added 213 pictures of football teams from: Lesotho, Botswana, Portugal, Côte d'Ivoire, Israel, El Salvador, Argentina, Algeria, Colombia Azerbaijan!!! Thank You Adrian Belloni!!!

Dziś do kolekcji dodałem 213 zdjęć drużyn piłkarskich z: Lesotho, Botswany, Portugalii, Wybrzeża Kości Słoniowej, Izraela, Salwadoru, Argentyny, Algierii, Kolumbii i Azerbejdżanu!!! Dziękuję: Adrian Belloni!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 19164 (drużyny z 287 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1280!!!

* Zdjęcia w kategorii reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B - aktualny stan: 971!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 21415!!!

Na zdjęciu drużyna: Sumgayit FK (Azerbejdżan).

Do kolekcji dodałem:

18952 Ldf-Ladies FC kobiety (Lesotho)

18953 FC Kick4Life Ladies kobiety (Lesotho)

18954 FC Kick4Life Ladies juniorki (Lesotho)

18955 FC Stoko kobiety (Lesotho)

18956 Mafeteng Sistas Football Club kobiety (Lesotho)

18957 Basetsana Unite Football Club kobiety (Lesotho)

18958 Sky Battalion FC NUL (Lesotho)

18959 FC Kick4Life trampkarze (Lesotho)

18960 Berea Ladies FC kobiety (Lesotho)

18961 Sikalekeke Football Club juniorki (Lestoho)

18962 Naughty BOYS Football Club (Botswana)

18963 Mots’eeo FC kobiety (Lesotho)

18964 Swallows FC (Lesotho)

18965 Limkokwing University Football Club (Lesotho)

18966 Botha Bothe Warriors FC (Lesotho)

18967 Machokha FC (Lesotho)

18968 Lijabatho Football Club (Lesotho)

18969 Majantja FC (Lesotho)

18970 Clube Desportivo do Reguengo (Portugalia)

18971 Clube Desportivo do Reguengo orlicy (Portugalia)

18972 Clube Desportivo Santacruzense (Portugalia)

18973 Clube Desportivo do Torrão (Portugalia)

18974 Clube Desportivo do Torrão oldboje (Portugalia)

18975 Clube Desportivo do Torrão juniorzy (Portugalia)

18976 Grupo Desportivo de Mêda kobiety futsal (Portugalia)

18977 Sociedade da Juventude Cercalense żacy (Portugalia)

18978 Sociedade da Juventude Cercalense oldboje (Portugalia)

18979 Sociedade da Juventude Cercalense orlicy (Portugalia)

18980 Sociedade da Juventude Cercalense (Portugalia)

18981 Clube Desportivo de Cerveira juniorzy (Portugalia)

18982 Clube Desportivo de Cerveira (Portugalia)

18983 Clube Desportivo de Cerveira orlicy (Portugalia)

18984 Clube Desportivo de Cerveira żacy (Portugalia)

18985 Clube Desportivo de Cerveira trampkarze (Portugalia)

18986 Clube Desportivo de Cerveira młodzicy (Portugalia)

18987 Futebol Clube Cesarense (Portugalia)

18988 Clube de Futebol de Formação da Madeira trampkarze (Portugalia)

18989 CLUBE FUTEBOL VASCO DA GAMA (Portugalia)

18990 CLUBE FUTEBOL VASCO DA GAMA trampkarze (Portugalia)

18991 CLUBE FUTEBOL VASCO DA GAMA oldboje (Portugalia)

18992 Charneca de Caparica Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

18993 Charneca de Caparica Futebol Clube orlicy (Portugalia)

18994 Charneca de Caparica Futebol Clube (Portugalia)

18995 Charneca de Caparica Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

18996 Charneca de Caparica Futebol Clube II trampkarze (Portugalia)

18997 Charneca de Caparica Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

18998 Sociedade Recreativa Desportiva Cheleirense (Portugalia)

18999 Clube Desportivo Cinfães (Portugalia)

19000 Clube Desportivo Cinfães juniorzy (Portugalia)

19001 Clube Desportivo Cinfães orlicy (Portugalia)

19002 Clube Desportivo Cinfães żacy (Portugalia)

19003 Clube Desportivo Cinfães młodzicy (Portugalia)

19004 Clube dos Galitos juniorzy (Portugalia)

19005 Sporting Clube de Coimbrões (Portugalia)

19006 Sporting Clube de Coimbrões młodzicy (Portugalia)

19007 Sporting Clube de Coimbrões trampkarze (Portugalia)

19008 União Futebol Comércio e Indústria trampkarze (Portugalia)

19009 União Futebol Comércio e Indústria młodzicy (Portugalia)

19010 União Futebol Comércio e Indústria juniorzy (Portugalia)

19011 União Futebol Comércio e Indústria orlicy (Portugalia)

19012 União Futebol Comércio e Indústria oldboje (Portugalia)

19013 Sport Clube Conimbricense (Portugalia)

19014 Clube Futebol de Chelas beach soccer (Portugalia)

19015 Clube Futebol de Chelas oldboje beach soccer (Portugalia)

19016 Clube Futebol de Chelas młodzicy beach soccer (Portugalia)

19017 Clube Futebol de Chelas (Portugalia)

19018 Clube Futebol de Chelas juniorzy (Portugalia)

19019 Clube Futebol de Chelas młodzicy (Portugalia)

19020 Clube Futebol de Chelas trampkarze (Portugalia)

19021 Clube de Futebol Os Unidos (Portugalia)

19022 Clube de Futebol Os Unidos juniorzy (Portugalia)

19023 Associação Desportiva Chafé (Portugalia)

19024 Associação Desportiva Chafé beach soccer (Portugalia)

19025 Sociedade Recreativa de Cheganças (Portugalia)

19026 Choupana Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

19027 Choupana Futebol Clube (Portugalia)

19028 Citânia de Sanfins Futebol Clube (Portugalia)

19029 Clube Desportivo Cultural Codessos (Portugalia)

19030 Desportivo Recreativo Colmeal Torre (Portugalia)

19031 Clube Condeixa Associação Cultura e Desporto juniorzy (Portugalia)

19032 Clube Condeixa Associação Cultura e Desporto II młodzicy (Portugalia)

19033 Clube Condeixa Associação Cultura e Desporto trampkarze (Portugalia)

19034 Clube Condeixa Associação Cultura e Desporto II trampkarze (Portugalia)

19035 Clube Condeixa Associação Cultura e Desporto orlicy (Portugalia)

19036 Clube Condeixa Associação Cultura e Desporto żacy (Portugalia)

19037 Clube Condeixa Associação Cultura e Desporto (Portugalia)

19038 Clube Condeixa Associação Cultura e Desporto kobiety (Portugalia)

19039 Associação Desportiva e Cultural de Constantim (Portugalia)

19040 Associação Desportiva e Cultural de Constantim żacy (Portugalia)

19041 Associação Desportiva e Cultural de Constantim juniorzy (Portugalia)

19042 Associação Desportiva e Cultural de Constantim trampkarze (Portugalia)

19043 Associação Desportiva e Cultural de Constantim młodzicy (Portugalia)

19044 Clube Futebol Estremoz żacy (Portugalia)

19045 Clube Futebol Estremoz futsal (Portugalia)

19046 Clube Futebol Estremoz orlicy (Portugalia)

19047 Clube Futebol Estremoz trampkarze (Portugalia)

19048 Clube Futebol Estremoz młodzicy (Portugalia)

19049 Clube Futebol Estremoz (Portugalia)

19050 Clube Futebol Estremoz juniorzy (Portugalia)

19051 Clube Futebol de Valadares (Portugalia)

19052 Clube Futebol de Valadares kobiety (Portugalia)

19053 Lusitano Ginásio de Chão de Couce juniorzy (Portugalia)

19054 Lusitano Ginásio de Chão de Couce (Portugalia)

19055 Chelas Football Club 1926 (Portugalia)

19056 Club Internacional De Foot-Ball Lisboa (Portugalia)

19057 Club Internacional De Foot-Ball Lisboa młodzicy (Portugalia)

19058 Futebol Feminino Clube Albergaria kobiety (Portugalia)

19059 Futebol Feminino Clube Albergaria II młodziczki (Portugalia)

19060 Futebol Feminino Clube Albergaria juniorki (Portugalia)

19061 Futebol Feminino Clube Albergaria kobiety (Portugalia)

19062 Futebol Feminino Clube Albergaria trampkarki (Portugalia)

19063 Condestável Atlético Clube żacy (Portugalia)

19064 Cf Akpa Akpro trampkarze (Wybrzeże Kości Słoniowej)

19065 Cf Akpa Akpro juniorzy (Wybrzeże Kości Słoniowej)

19066 Maccabi Ahi Nazareth Football Club (Izrael)

19067 Schonamberg FC (Salwador)

19068 C.d. Jorge Gibson Brown (Argentyna)

19069 C.d. Jorge Gibson Brown juniorzy (Argentyna)

19070 C.d. Jorge Gibson Brown młodzicy (Argentyna)

19071 C.d. Jorge Gibson Brown trampkarze (Argentyna)

19072 Gdyel oldboje (Algieria)

19073 Boufarik Esb Vétérans oldboje (Algieria)

19074 Vétérans Djillali Bounaama oldboje (Algieria)

19075 Club Realeza FC juniorki (Kolumbia)

19076 Club Realeza FC trampkarze (Kolumbia)

19077 Club Realeza FC orlicy (Kolumbia)

19078 Real A. Maracaneiros młodzicy (Kolumbia)

19079 Real A. Maracaneiros orlicy (Kolumbia)

19080 Real A. Maracaneiros trampkarze (Kolumbia)

19081 Real A. Maracaneiros żacy (Kolumbia)

19082 Real A. Maracaneiros juniorzy (Kolumbia)

19083 Condestável Atlético Clube (Portugalia)

19084 Associação Cultural e Desportiva da Correlhã (Portugalia)

19085 Ginásio Clube de Corroios żacy (Portugalia)

19086 Ginásio Clube de Corroios juniorzy (Portugalia)

19087 Ginásio Clube de Corroios futsal (Portugalia)

19088 Ginásio Clube de Corroios orlicy (Portugalia)

19089 Ginásio Clube de Corroios trampkarze (Portugalia)

19090 Ginásio Clube de Corroios (Portugalia)

19091 Ginásio Clube de Corroios młodzicy (Portugalia)

19092 Casa Cultura Corval żacy (Portugalia)

19093 Casa Cultura Corval młodzicy (Portugalia)

19094 Casa Cultura Corval (Portugalia)

19095 Centro Recreativo e Acção Cultural (Portugalia)

19096 Centro Recreativo Cultural e Desportivo de Varziela (Portugalia)

19097 Futebol Clube Crestuma (Portugalia)

19098 Futebol Clube Crestuma juniorzy (Portugalia)

19099 Atlético Clube Cucujães młodzicy (Portugalia)

19100 Atlético Clube Cucujães juniorzy (Portugalia)

19101 Atlético Clube Cucujães (Portugalia)

19102 Atlético Clube Cucujães juniorki (Portugalia)

19103 Atlético Clube Cucujães żacy (Portugalia)

19104 Custóias Futebol Clube trampkarze (Portugalia)

19105 Custóias Futebol Clube młodzicy (Portugalia)

19106 Custóias Futebol Clube żacy (Portugalia)

19107 Custóias Futebol Clube orlicy (Portugalia)

19108 Custóias Futebol Clube (Portugalia)

19109 Custóias Futebol Clube juniorzy (Portugalia)

19110 Desportivo de Castelo Branco juniorzy (Portugalia)

19111 Desportivo de Castelo Branco młodzicy (Portugalia)

19112 Desportivo de Castelo Branco orlicy (Portugalia)

19113 Desportivo de Castelo Branco trampkarze (Portugalia)

19114 Desportivo de Castelo Branco juniorki (Portugalia)

19115 Divine Brains SC trampkarze (Botswana)

19116 Divine Brains SC młodzicy (Botswana)

19117 Sumgayit FK (Azerbejdżan)

19118 FC Absheron (Azerbejdżan)

19119 AZAL PFK Baku (Azerbejdżan)

19120 Futebol Clube de Cortegaça kobiety (Portugalia)

19121 Futebol Clube de Cortegaça trampkarze (Portugalia)

19122 Futebol Clube de Cortegaça młodzicy (Portugalia)

19123 Sporting Clube Courense (Portugalia)

19124 Sporting Clube Courense juniorzy (Portugalia)

19125 Sporting Clube Courense trampkarze (Portugalia)

19126 Sporting Clube Courense orlicy (Portugalia)

19127 Sporting Clube Courense żacy (Portugalia)

19128 Sporting Clube Courense młodzicy (Portugalia)

19129 Grupo Desportivo Cova-Gala młodzicy (Portugalia)

19130 Grupo Desportivo Cova-Gala trampkarze (Portugalia)

19131 Grupo Desportivo Cova-Gala (Portugalia)

19132 Grupo Desportivo Cova-Gala orlicy (Portugalia)

19133 Grupo Desportivo Cova-Gala juniorzy (Portugalia)

19134 Grupo Desportivo Casa Povo Oliveira Douro (Portugalia)

19135 Cracks Clube Lamego trampkarze (Portugalia)

19136 Cracks Clube Lamego młodzicy (Portugalia)

19137 Cracks Clube Lamego żacy (Portugalia)

19138 Cracks Clube Lamego juniorzy (Portugalia)

19139 Cracks Clube Lamego orlicy (Portugalia)

19140 Cracks Clube Lamego (Portugalia)

19141 Clube Recreativo e Desportivo de Cabeça Gorda (Portugalia)

19142 Grupo Desportivo e Cultural de Cristelo (Portugalia)

19143 Clube União Culatrense (Portugalia)

19144 Sport Futebol Damaiense młodzicy (Portugalia)

19145 Sport Futebol Damaiense orlicy (Portugalia)

19146 Sport Futebol Damaiense trampkarze (Portugalia)

19147 Sport Futebol Damaiense juniorzy (Portugalia)

19148 Sport Futebol Damaiense (Portugalia)

19149 União Futebol Degoladense oldboje (Portugalia)

19150 União Futebol Degoladense (Portugalia)

19151 Grupo Desportivo Coruchense (Portugalia)

19152 Grupo Desportivo Coruchense żacy (Portugalia)

19153 Grupo Desportivo Coruchense juniorzy (Portugalia)

19154 Grupo Desportivo Coruchense orlicy (Portugalia)

19155 Grupo Desportivo Coruchense trampkarze (Portugalia)

19156 Grupo Desportivo Coruchense młodzicy (Portugalia)

19157 Associação Cultural Desportiva Recreativa Coutada (Portugalia)

19158 Associação Cultural Desportiva Recreativa Coutada żacy (Portugalia)

19159 Clube Desportivo Cova da Piedade orlicy (Portugalia)

19160 Clube Desportivo Cova da Piedade trampkarze (Portugalia)

19161 Clube Desportivo Cova da Piedade juniorzy (Portugalia)

19162 Clube Desportivo Cova da Piedade (Portugalia)

19163 Clube Desportivo Cova da Piedade beach soccer (Portugalia)

19164 Clube Desportivo Cova da Piedade młodzicy (Portugalia)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [34]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv