KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 26
ogółem: 64 751

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 18460!!!

  • autor: Jack74K, 2018-06-02 11:23

MÓJ PROJEKT "50 000 zdjęć na 50-lecie" trwa nadal ;)

MY PROJECT "50,000 photos for the 50 Years" is in the process ;)

Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

STAN KOLEKCJI – 18460!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 18460!!!

Today I added 130 pictures of football teams from: Bulgaria, Portugal, Vietnam, Malaysia, Vatican City, Venezuela I, Chile, Guatemala, Morocco, Argentina, Colombia, Tunisia, Spain, Indonesia, Macedonia Lapland (NEW)!!! Thank you Adrian Belloni!!!

Dziś do kolekcji dodałem 130 zdjęć drużyn piłkarskich z: Bułgarii, Portugalii, Wietnamu, Malezji, Watykanu, Wenezuelii, Chile, Gwatemalii, Maroko, Argentyny, Kolumbii, Tunezji, Hiszpanii, Indonezji, Macedonii i Laponii (NOWE)!!! Dziękuję Adrian Belloni!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 16275 (drużyny z 281 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1280!!!

* Zdjęcia w kategorii: reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B) - aktualny stan: 905!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 18460!!!

Na zdjęciu: CSKA Sofia kobiety (Bułgaria).

Do kolekcji dodałem: 

16146 Buffalos De Tucupita FSC (Wenezuela)

16147 Székelyudvarhelyi FC (Rumunia)

16148 FK Bistrec (Bułgaria)

16149 Metalurg Elisejna (Bułgaria)

16150 Ogosta Hajredin (Bułgaria)

16151 Botew Rogozen (Bułgaria)

16152 Okolchitsa Moravitsa (Bułgaria)

16153 FK Rogozen (Bułgaria)

16154 FK Skala Zverino (Bułgaria)

16155 Balkan Botevgrad (Bułgaria)

16156 FK Stroitel Kunino (Bułgaria)

16157 Górnik Zgorigrad (Bułgaria)

16158 Zgorigrad Manastiriŝe (Bułgaria)

16159 OFK Kom Berkowica (Bułgaria)

16160 Lokomotiv 2012 Mezdra (Bułgaria)

16161 Bella Slatina (Bułgaria)

16162 Chavdar Biała Slatina oldboje (Bułgaria)

16163 Chavdar Biała Slatina (Bułgaria)

16164 Jatak Kriva Vara (Bułgaria)

16165 Augusta Hrlec (Bułgaria)

16166 Dunav Celanovcu (Bułgaria)

16167 Torpedo Borovan (Bułgaria)

16168 FK Botev Krivodol (Bułgaria)

16169 FK Opel Orjachowo (Bułgaria)

16170 Botew Kozłoduj (Bułgaria)

16171 CD Vilarinho (Portugalia)

16172 Estrela de Vendas Novas (Portugalia)

16173 Lao Toyota (Wietnam)

16174 FC Vila Boa de Quires (Portugalia)

16175 Foros Vale de Figueira Santarem (Portugalia)

16176 Gatoes Futebol Clube (Portugalia)

16177 Marítimo Rosarense (Portugalia)

16178 Núcleo Desportivo Os Andorinhas Braga (Portugalia)

16179 Os Herois Portugueses (Portugalia)

16180 Sporting Clube Vilar Formoso (Portugalia)

16181 ARD Macieira juniorzy (Portugalia)

16182 ARD Macieira żacy (Portugalia)

16183 ARD Macieira (Portugalia)

16184 ARD Macieira trampkarze (Portugalia)

16185 ARD Macieira młodzicy (Portugalia)

16186 Clube Desportivo Amiense (Portugalia)

16187 Clube Desportivo Amiense młodzicy (Portugalia)

16188 AC Cacém młodzicy (Portugalia)

16189 AC Cacém (Portugalia)

16190 UDR Tires młodzicy (Portugalia)

16191 Amadora CF młodzicy (Portugalia)

16192 CA Cultural młodzicy (Portugalia)

16193 CA Cultural II młodzicy (Portugalia)

16194 CF Estrela da Amadora młodzicy (Portugalia)

16195 PJ Youngsters oldboje (Malezja)

16196 SC Lourinhanense młodzicy (Portugalia)

16197 CA Malveira młodzicy (Portugalia)

16198 CA Cultural III młodzicy (POrtugalia)

16199 Rappresentativa OPBG (Watykan)

16200 Amoreiras-Gare (Portugalia)

16201 Anais Futebol Clube (Portugalia)

16202 Associação Desportiva de Ancêde (Portugalia)

16203 Centro Cultural e Desportivo Ancorense orlicy (Portugalia)

16204 Centro Cultural e Desportivo Ancorense młodzicy (Portugalia)

16205 Centro Cultural e Desportivo Ancorense (Portugalia)

16206 Centro Cultural e Desportivo Ancorense trampkarze (Portugalia)

16207 Centro Cultural e Desportivo Ancorense juniorzy (Portugalia)

16208 Núcleo Desportivo Os Andorinhas młodzicy (Portugalia)

16209 Núcleo Desportivo Os Andorinhas juniorzy (Portugalia)

16210 Núcleo Desportivo Os Andorinhas trampkarze (Portugalia)

16211 Mines Petaling Jaya oldboje (Malezja)

16212 Angústias Atlético Clube młodzicy (Portugalia)

16213 Angústias Atlético Clube juniorzy (Portugalia)

16214 Angústias Atlético Clube (Portugalia)

16215 Angústias Atlético Clube żacy (Portugalia)

16216 Angústias Atlético Clube trampkarze (Portugalia)

16217 Centro Recreativo de Antes (Portugalia)

16218 Arada Atlético Clube orlicy (Portugalia)

16219 Arada Atlético Clube futsal (Portugalia)

16220 Arada Atlético Clube młodzicy (Portugalia)

16221 Arada Atlético Clube juniorzy (Portugalia)

16222 Arada Atlético Clube żacy (Portugalia)

16223 Arada Atlético Clube (Portugalia)

16224 Sporting Clube Arcoense (Portugalia)

16225 Sporting Clube Arcoense żacy (Portugalia)

16226 Sporting Clube Arcoense orlicy (Portugalia)

16227 Associação Recreativa Cultural e Desportiva de Albergaria dos Doze (Portugalia)

16228 Associação Recreativa Cultural e Desportiva de Albergaria dos Doze żacy (Portugalia)

16229 Centro Cultura e Desporto de Caxarias żacy (Portugalia)

16230 AD Pedro Roma żacy (Portugalia)

16231 CSKA Sofia kobiety (Bułgaria)

16232 Granjeros de Portuguesa (Wenezuela)

16233 O'Higgins (Chile)

16234 Deportivo Siquinala (Gwatemala)

16235 Petit Wafa Fez (Maroko)

16236 Petit Wafa Fez juniorzy (Maroko)

16237 Petit Wafa Fez młodzicy (Maroko)

16238 Petit Wafa Fez trampkarze (Maroko)

16239 Efu UE La Reina (Chile)

16240 Grupo Desportivo Arenense oldboje (Portugalia)

16241 Benfica Lizbona oldboje (Portugalia)

16242 Arenense Grupo Desportivo trampkarze (Portugalia)

16243 Arenense Grupo Desportivo (Portugalia)

16244 Arenense Grupo Desportivo juniorzy (Portugalia)

16245 Associação Cultural Desportiva Recreativa Arentim (Portugalia)

16246 Associação Cultural Desportiva Recreativa Arentim oldboje (Portugalia)

16247 Associação Desportiva Argoncilhe juniorzy (Portugalia)

16248 Associação Desportiva Argoncilhe juniorki (Portugalia)

16249 Associação Desportiva Argoncilhe młodzicy (Portugalia)

16250 Associação Desportiva Argoncilhe żacy (Portugalia)

16251 Associação Desportiva Argoncilhe oldboje (Portugalia)

16252 Associação Desportiva Argoncilhe trampkarze (Portugalia)

16253 AUD Arguedeira (Portugalia)

16254 Sepins (Portugalia)

16255 Arões Sport Clube juniorzy (Portugalia)

16256 AUD Arguedeira młodzicy (Portugalia)

16257 Arões Sport Clube młodzicy (Portugalia)

16258 Grupo Desportivo Arouce Praia (Portugalia)

16259 Grupo Desportivo Arouce Praia oldboje (Portugalia)

16260 Atlético Clube de Arrentela orlicy (Portugalia)

16261 9 de Julio Rafaela (Argentyna)

16262 Ferrocarril del Estado Los Nogales (Argentyna)

16263 Beltran Fútbol Club (Argentyna)

16264 Club Atlético Yrigoyense (Argentyna)

16265 Club Deportivo Unión Crucero (Chile)

16266 Club Deportivo Unión Crucero kobiety (Chile)

16267 Futuros Cracks kobiety (Chile)

16268 Orsomarso SC (Kolumbia)

16269 Wedd El Lille (Tunezja)

16270 Elche CF kobiety (Hiszpania)

16271 Cendrawasih młodzicy (Indonezja)

16272 Barcelona Prosenik (Macedonia)

16273 Deportivo Carcha (Gwatemala)

16274 Ostersund DSJ (Laponia)

16275 OSTERSUND GASKE NOORJE kobiety (Laponia)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [34]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv