KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 53
ogółem: 68 154

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 15000!!!

  • autor: Jack74K, 2017-07-15 20:19

PROJEKT "50 tysięcy zdjęć na 50-lecie" TRWA ;) Posiadam CERTYFIKAT REKORDU POLSKI w kategorii: NAJWIĘKSZA KOLEKCJA ZDJĘĆ DRUŻYN PIŁKARSKICH!!!

STAN KOLEKCJI – 15000!!!

The status of my collection of photos football teams around the world – 15000!!!

Today I added 291 photographs of football teams from: Burundi, Matabeleland, Angola, Morocco, Guinea, Ghana, Nigeria, Armenia, Serbia, India, Czech Republic, Italy, Yap (NEW!), Spain South Sudan !!! I also added 10 photos of the representative teams!!!

W dniu dzisiejszym do kolekcji dodałem 291 zdjęć drużyn piłkarskich z: Burundi, Matabeleland, Angoli, Maroko, Gwinei, Ghany, Nigerii, Armenii, Serbii, Indii, Czech, Włoch, Yap (nowe!), Hiszpanii i Sudanu Południowego!!! Dodałem także 10 zdjęć drużyn reprezentacyjnych!!!

* Zdjęcia w kategorii: zagraniczne drużyny - aktualny stan: 12815 (drużyny z 275 państw, terytoriów zależnych, państw nieuznawanych, autonomicznych jednostek administracyjnych czy mniejszości etnicznych)!!!

Pozostałe:

* Zdjęcia w kategorii: polskie drużyny - aktualny stan: 1280!!!

* Zdjęcia w kategorii: reprezentacje narodowe (seniorów, juniorów, młodzieżowe, olimpijskie, oldbojów, kobiet, reprezentacje B) - aktualny stan: 905!!!

RAZEM - stan całej kolekcji: 15000!!!

Na zdjęciu reprezentacja Górnej Wolty z 1978 roku.

Do kolekcji dodałem zdjęcia drużyn zagranicznych:

12525 Messager Ngozi (Burundi)

12526 Bujumbura City (Burundi)

12527 Muzinga (Burundi)

12528 Aigle Noir (Burundi)

12529 Lydia Ludic Sports 4 Africa (Burundi)

12530 Magara Star FC (Burundi)

12531 Musongati FC (Burundi)

12532 Le Messager FC (Burundi)

12533 Jeunes Athletics (Burundi)

12534 Les Lieres FC (Burundi)

12535 Burning Stars (Matabeleland)

12536 Benfica y'i Luanda (Angola)

12537 Clube Desportivo da Huíla (Angola)

12538 4 de Abril Futebol Clube do Cuando Cubango (Angola)

12539 FC Real Mbuco (Angola)

12540 Académica Petróleos do Lobito (Angola)

12541 Angola Football Academy młodzicy (Angola)

12542 Grupo Desportivo Abraveses (Angola)

12543 Malanje Sport (Angola)

12544 Estrela Clube Primeiro de Maio (Angola)

12545 Porcelana Futebol Clube do Cazengo (Angola)

12546 Progresso da Lunda Sul (Angola)

12547 Difaa Hassani d'el Jadida (Maroko)

12548 Ittihad Riadhi de Tanger (Maroko)

12549 Renaissance Sportive de Berkane (Maroko)

12550 Loubha Fc de Télimélé (Gwinea)

12551 Santoba FC (Gwinea)

12552 Vision FC (Ghana)

12553 Rivers Angels kobiety (Nigeria)

12554 FC Gandzasar Kapan II (Armenia)

12555 FC Araks Yerewań (Armenia)

12556 FC Kotayk (Armenia)

12557 FK JEDINSTVO 1945 Vladimirci (Serbia)

12558 FK Provo (Serbia)

12559 FK Borac Vladimirci (Serbia)

12560 FK Mladost Zvezd (Serbia)

12561 FK DOBRAVA Vukošić (Serbia)

12562 FK TREŠNJEVKA Trbušac (Serbia)

12563 FK SLOGA Krnić (Serbia)

12564 FK MLADOST 2013 Jazovnik (Serbia)

12565 FK SLOGA 1949 Matijevac (Serbia)

12566 FK HAJDUK Debrc (Serbia)

12567 FK DRAGOJEVAC (Serbia)

12568 FK MLADOST Belotić (Serbia)

12569 FK PETROVAC 74 Kujavica (Serbia)

12570 FK SKUPLJEN 2013 Skupljen (Serbia)

12571 FK POLET Jalovik (Serbia)

12572 FK TORPEDO Lojanice (Serbia)

12573 FK SLOGA Ridjake (Serbia)

12574 FK KRNULE 09 Krnule (Serbia)

12575 FK SLOGA TRGOŠPED Mehovine (Serbia)

12576 FK VERKO Suvo Selo (Serbia)

12577 FK JEDINSTVO 2014 Beljin (Serbia)

12578 FK PROVO 2015 Provo (Serbia)

12579 FK BOBOVIK Bobovik (Serbia)

12580 FK ŽIKA 2013 Provo (Serbia)

12581 FK JEDINSTVO oldboje (Serbia)

12582 ŠF VLADIMIRCI młodzicy (Serbia)

12583 FK JEDINSTVO 1945 młodzicy starsi (Serbia)

12584 FK JEDINSTVO 1945 młodzicy młodsi (Serbia)

12585 FK PROVO młodzicy (Serbia)

12586 FK MLADOST Belotić młodzicy (Serbia)

12587 FK JEDINSTVO 1945 juniorzy młodsi (Serbia)

12588 FK JEDINSTVO 1945 juniorzy starsi (Serbia)

12589 FK PROVO juniorzy młodsi (Serbia)

12590 Crvena Zvezda Belgrad juniorzy młodsi (Serbia)

12591 ŠF VLADIMIRCI juniorzy młodsi (Serbia)

12592 ŠF VLADIMIRCI juniorzy starsi (Serbia)

12593 FK HAJDUK Debrc juniorzy (Serbia)

12594 FK MLADOST 2013 Jazovnik juniorzy (Serbia)

12595 FK JEDINSTVO trampkarze (Serbia)

12596 FK Big Bull Bačinac (Serbia)

12597 FK Stanišić (Serbia)

12598 SK Jugoslavija Belgrad (Serbia)

12599 FK Vojevodina Nowy Sad młodzicy (Serbia)

12600 FK Backa Backa Palanka (Serbia)

12601 FK Borac Cacak juniorzy (Serbia)

12602 FK Metalac Gornji Milanovac (Serbia)

12603 FK Metalac Kraljevo juniorzy (Serbia)

12604 FK Krušik (Serbia)

12605 FK Krusik juniorzy (Serbia)

12606 FK Mladost Lučani (Serbia)

12607 FK Radnički Nisz (Serbia)

12608 FK Radnicki Kragujevac juniorzy (Serbia)

12609 FK Radnik Surdulica (Serbia)

12610 FK Voždovac Belgrad (Serbia)

12611 ČSK Pivara (Serbia)

12612 FK Dolina Padina (Serbia)

12613 FK Donji Srem (Serbia)

12614 FK Budućnost Banarski Dvor (Serbia)

12615 FK PROLETER Zrenjanin (Serbia)

12616 OFK Kikinda (Serbia)

12617 FK MLADOST Lukićevo (Serbia)

12618 FK RADNICKI Zrenjanin (Serbia)

12619 FK MLADOST Despotovac (Serbia)

12620 FK JEDINSTVO Novi Becej (Serbia)

12621 FK RUSANDA Melenci (Serbia)

12622 FK NAFTAGAS Boka (Serbia)

12623 FK BANAT Čenta (Serbia)

12624 FK KRAJINA Krajišnik (Serbia)

12625 FK BILEĆANIN Sečan (Serbia)

12626 FK RADNICKI Jaša Tomić (Serbia)

12627 FK ZADRUGAR Lazarevo (Serbia)

12628 FK ZLATICA (Serbia)

12629 FK VOJVODINA Perlez (Serbia)

12630 FK RADNICKI Sutjeska (Serbia)

12631 FK Kosanica Kursumlija (Serbia)

12632 OFK Mladenovac juniorki (Serbia)

12633 OFK Mladenovac oldboje (Serbia)

12634 OFK Mladenovac (Serbia)

12635 FK Mladost Apatin (Serbia)

12636 OFK Niš orlicy (Serbia)

12637 OFK Niš juniorzy (Serbia)

12638 OFK Niš trampkarze (Serbia)

12639 OFK Niš (Serbia)

12640 FK Novi Sad (Serbia)

12641 FK Dinamo Pančevo juniorzy (Serbia)

12642 FK Sloga Petronovac na Mlavi (Serbia)

12643 FK Sloga Kraljevo juniorzy (Serbia)

12644 FK Studenica (Serbia)

12645 FK Sloga Kraljevo (Serbia)

12646 FK Radnički Sombor (Serbia)

12647 FK Radnički Sombor juniorzy (Serbia)

12648 FK Sevojno (Serbia)

12649 FK Srem Sremska Mitrovica (Serbia)

12650 FK Jedinstvo Platičevo juniorzy (Serbia)

12651 FK Kolubara Lazarevac młodzicy (Serbia)

12652 FK Kolubara Lazarevac trampkarze (Serbia)

12653 FK Kolubara Lazarevac (Serbia)

12654 FK Proleter Nowy Sad (Serbia)

12655 FK Proleter Nowy Sad juniorzy (Serbia)

12656 FK Dinamo Vranje (Serbia)

12657 FK Sloboda Užice juniorzy (Serbia)

12658 FK Sloboda Užice trampkarze (Serbia)

12659 FK Sloboda Užice (Serbia)

12660 FK Budućnost Dobanovci (Serbia)

12661 FK Budućnost Dobanovci młodzicy (Serbia)

12662 FK Budućnost Dobanovci juniorzy (Serbia)

12663 FK Radnički Pirot (Serbia)

12664 FK Radnički Pirot juniorzy (Serbia)

12665 OFK Odžaci oldboje (Serbia)

12666 OFK Odžaci (Serbia)

12667 FK Radnički Obrenovac (Serbia)

12668 FK TELEOPTIK Zemun (Serbia)

12669 FK BSK 1925 Batajnica (Serbia)

12670 FK IMT Novi Beograd (Serbia)

12671 FK ZARKOVO Beograd (Serbia)

12672 FK GRAFICAR Beograd (Serbia)

12673 FK BRODARAC 1947 Jagnjilo (Serbia)

12674 FK PRVA ISKRA Baric (Serbia)

12675 FK Sopot (Serbia)

12676 FK RADNICKI Novi Beograd młodzicy (Serbia)

12677 FK Dedinje (Serbia)

12678 FK DORCOL Beograd (Serbia)

12679 FK STEPOJEVAC Vaga juniorzy (Serbia)

12680 FK Zvezda Konatice (Serbia)

12681 FK CRVENA ZVEZDA Mali Mokri Lug oldboje (Serbia)

12682 FK CRVENA ZVEZDA Mali Mokri Lug (Serbia)

12683 FK GSP POLET Beograd juniorzy (Serbia)

12684 FK GSP POLET Beograd trampkarze (Serbia)

12685 FK RAKOVICA Beograd (Serbia)

12686 FK OMLADINAC Novi Banovci (Serbia)

12687 FK BORAC Sakule (Serbia)

12688 FK TSC Backa Topola (Serbia)

12689 FK DUNAV Stari Banovci (Serbia)

12690 FK BACKA 1901 Subotica (Serbia)

12691 FK ZELEZNICAR Pancevo (Serbia)

12692 FK RADNICKI Sremska Mitrovica (Serbia)

12693 FK VRSAC (Serbia)

12694 FK CEMENT Beocin (Serbia)

12695 FK RADNICKI Nova Pazova (Serbia)

12696 FK RADNICKI Sid (Serbia)

12697 FK CRVENA ZVEZDA Novi Sad juniorzy młodsi (Serbia)

12698 FK CRVENA ZVEZDA Novi Sad juniorzy starsi (Serbia)

12699 FK CRVENA ZVEZDA Novi Sad (Serbia)

12700 FK SLOGA Temerin (Serbia)

12701 FK BUDUCNOST KRUSIK 2014 Valjevo (Serbia)

12702 FK SLOGA Pozega (Serbia)

12703 FK SAPINE (Serbia)

12704 FK ZLATIBOR Cajetina (Serbia)

12705 FK SUMADIJA 1903 Kragujevac (Serbia)

12706 FK SMEDEREVO 1924 (Serbia)

12707 FK KARADJORDJE Topola (Serbia)

12708 FK POLET Ljubic (Serbia)

12709 FK JEDINSTVO PUTEVI Uzice (Serbia)

12710 FK LOZNICA (Serbia)

12711 FK MOKRA GORA Zubin Potok (Serbia)

12712 FK MIHAJLOVAC 1934 (Serbia)

12713 FK ZELEZNICAR Lajkovac (Serbia)

12714 FK JOSANICA Novi Pazar (Serbia)

12715 FK TEMNIC 1924 Varvarin (Serbia)

12716 FK MORAVAC ORION Mrstane (Serbia)

12717 FK SINDJELIC Nis (Serbia)

12718 FK JEDINSTVO Bosnjace (Serbia)

12719 FK RADAN Lebane (Serbia)

12720 FK JEDINSTVO Paracin (Serbia)

12721 FK TRSTENIK PPT (Serbia)

12722 FK RADNICKI Svilajnac (Serbia)

12723 FK DUNAV Prahovo (Serbia)

12724 FK TIMOK Zajecar (Serbia)

12725 FK TABANE 1970 Jagodina (Serbia)

12726 FK CAR KONSTANTIN Nis (Serbia)

12727 FK OZREN Sokobanja (Serbia)

12728 FK PUKOVAC (Serbia)

12729 FK SLOGA Despotovac (Serbia)

12730 FK VLASINA Vlasotince (Serbia)

12731 FK LOKOMOTIVA Zeleznik (Serbia)

12732 FK JEDINSTVO Surcin (Serbia)

12733 FK SREMCICA (Serbia)

12734 FK TORLAK Kumodraz (Serbia)

12735 Fk Buducnost Zvecka (Serbia)

12736 Zvezdara Beograd orlicy (Serbia)

12737 FK Zvezdara Beograd (Serbia)

12738 FK TURBINA Vreoci (Serbia)

12739 FK Hajduk Beograd (Serbia)

12740 FSG Zrenjanin kobiety (Serbia)

12741 FK Borac Lazarevac (Serbia)

12742 FK Borac Lazarevac juniorzy (Serbia)

12743 Avala 1939 Beli Potok (Serbia)

12744 FK Borac Ostruznica oldboje (Serbia)

12745 FK Borac Ostruznica (Serbia)

12746 FK VRCIN (Serbia)

12747 PKB Padinska Skela (Serbia)

12748 FK Kolubara juniorzy (Serbia)

12749 Dinamo 1945 Pancevo (Serbia)

12750 Kozara Banatsko Veliko Selo (Serbia)

12751 Buducnost Srpska Crnja (Serbia)

12752 FK Radnicki Kovin juniorzy (Serbia)

12753 FK Radnicki Kovin (Serbia)

12754 FK RADNIČKI Vršac (Serbia)

12755 FK Polet Nakovo (Serbia)

12756 FK Proleter Banatski Karlovac (Serbia)

12757 FK Jedinstvo Banatsko Karadjordjevo (Serbia)

12758 FK Sloboda Novi Kozarci młodzicy (Serbia)

12759 FK Sloboda Novi Kozarci juniorzy (Serbia)

12760 FK Sloboda Novi Kozarci trampkarze (Serbia)

12761 FK Sloboda Novi Kozarci (Serbia)

12762 FK ZAK Kikinda (Serbia)

12763 FK Mika Antić trampkarze (Serbia)

12764 FK Sloga Plandiste (Serbia)

12765 FK Velika Greda oldboje (Serbia)

12766 FK Veliki Gaj (Serbia)

12767 FK Slavia Kovacica (Serbia)

12768 FK PROLETER Vranovo (Serbia)

12769 FK Sloboda Lipe (Serbia)

12770 FK Sumadija Arandjelovac (Serbia)

12771 FK Radnicki 1926 Pozarevac (Serbia)

12772 FK Napredak Markovac (Serbia)

12773 FK Napredak Markovac juniorzy (Serbia)

12774 FK Stari Grad Golubac juniorzy (Serbia)

12775 FK Morava Velika Plana (Serbia)

12776 ŽFK Karadjordje Topola kobiety (Serbia)

12777 FK Karadnordje Topola juniorzy (Serbia)

12778 FK Homoljac Zagubica (Serbia)

12779 FK Zvizd Kucevo juniorzy (Serbia)

12780 FK Zvizd Kucevo trampkarze (Serbia)

12781 FK Zvizd Kucevo (Serbia)

12782 FK Zvizd Kucevo młodzicy (Serbia)

12783 FK Petar Dobrnjac Dobrnje (Serbia)

12784 FK SUMADIJA 1903 Kragujevac kobiety (Serbia)

12785 FK Sumadija Toponica (Serbia)

12786 VGSK Veliko Gradiste (Serbia)

12787 Mladi Radnik 1940 Radinac (Serbia)

12788 FK Borac 1932 Ralja (Serbia)

12789 Assam State Electricity Board SC (Indie)

12790 Delhi United FC juniorzy (Indie)

12791 Real Kashmir FC (Indie)

12792 Football Club of Loučeň (Czechy)

12793 C.R.D. Anaunia (Włochy)

12794 G&B (Yap)

12795 UD Montecarlo juniorzy (Hiszpania)

12796 CD MARINO oldboje (Hiszpania)

12797 CD Mensajero oldboje (Hiszpania)

12798 CD.PTO CRUZ oldboje (Hiszpania)

12799 FC ASCO (Hiszpania)

12800 Sestao River (Hiszpania)

12801 Utebo CF (Hiszpania)

12802 CD Mensajero (Hiszpania)

12803 Centre d'Esports l'Hospitalet (Hiszpania)

12804 CLUB BÁSICO DEPORTIVO SANGAY-SALCEDO (Hiszpania)

12805 Al Ghazala FC (Sudan Południowy)

12806 Al Merreikh Renk (Sudan Południowy)

12807 Al Nil FC (Sudan Południowy)

12808 Black Star FC (Sudan Południowy)

12809 Nile Eagle FC (Sudan Południowy)

12810 Super Eagles FC (Sudan Południowy)

12811 Tahrir FC (Sudan Południowy)

12812 Young Stars FC (Sudan Południowy)

12813 Zalan FC (Sudan Południowy)

12814 Kator FC (Sudan Południowy)

12815 Talanga FC (Sudan Południowy)

Do kolekcji dodałem zdjęcia reprezentacji:

896 Anglesey kobiety

897 Czameria

898 Froya juniorzy

899 Menorca kobiety

900 Sorbia

901 Western Isles kobiety

902 Labaj

903 Esperanto

904 Kachin Ethic People

905 Górna Wolta 1978


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [108]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv