KOLEKCJA JACK74 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 61
ogółem: 67 872

statystyki szczegółowe

Aktualności

STAN KOLEKCJI - 5193!!!

  • autor: Jack, 2013-07-26 12:36

Do kolekcji dodano:

*  Zdjęcia zagranicznych drużyn klubowych, między innymi z nowych krajów takich jak: Malediwy, St. Vincent & Grenadyny, Timor Wschodni i DżibutiAktualny stan: 3715 (drużyny z 235 krajów całego świata!!!).

* Zdjęcia polskich drużyn klubowych. Aktualny stan: 885.

* Zdjęcia reprezentacji narodowych. Aktualny stan: 593

Stan całej kolekcji: 5193!!!

Na zdjęciu klubowa drużyna :  AS Ali Sabieh Telecom (Dżibuti). 

Do kolekcji dodano:

* zdjecia zagranicznych drużyn klubowych: 

3626 AD Magallon (Hiszpania)

3627 Amigos de lo Ajeno (Hiszpania)

3628 Azkarrena (Hiszpania)

3629 CD Alberite (Hiszpania)

3630 CD Aluvion (Hiszpania)

3631 CD Boquineni (Hiszpania)

3632 CD Borja (Hiszpania)

3633 CD Cortes (Hiszpania)

3634 CD Erriberri (Hiszpania)

3635 CD Eureka Tarazona (Hiszpania)

3636 CD Mallen (Hiszpania)

3637 CD Remolinos (Hiszpania)

3638 CD Ribaforada (Hiszpania)

3639 CD Tarazona (Hiszpania)

3640 CD Tauste (Hiszpania)

3641 CF Luceni (Hiszpania)

3642 Pedrola SDM (Hiszpania)

3643 Pena Azagresa (Hiszpania)

3644 River Ebro (Hiszpania)

3645 Santa Anastasia CF (Hiszpania)

3646 Sporting Pradillano (Hiszpania)

3647 Birmingham City (kobiety Anglia)

3648 Chelsea (kobiety Anglia)

3649 Dutch Lions FC (Anglia)

3650 Everton (kobiety Anglia)

3651 Leeds United (kobiety Anglia)

3652 Liverpool (kobiety Anglia)

3653 Morecambe (kobiety Anglia)

3654 Sunderland WFC (kobiety Anglia)

3655 Attackers FC (Aquilla)

3656 Civil Service Team (kobiety Aquilla)

3657 Kicks United FC (Aquilla)

3658 Roaring Lions FC (Aquilla)

3659 Salsa Ballers FC (Aquilla)

3660 Super Stars FC (kobiety Aquilla)

3661 AS Port-Louis 2000 (Mauritius)

3662 Cercle de Joachim (Mauritius)

3663 Curepipe Starlight SC (Mauritius)

3664 Etoile de I'Ouest (Mauritius)

3665 Etoile de I'Ouest (trampkarze Mauritius)

3666 Pamplemousses SC (Mauritius)

3667 Erchim Club (Mongolia)

3668 FC Ulanbaatar (Mongolia)

3669 Khangarid Club (Mongolia)

3670 Khoromkhon Club (Mongolia)

3671 VfL Wolfsburg (kobiety Niemcy)

3672 Club All Youth Linkage (Malediwy)

3673 VB Sports Club (Malediwy)

3674 Africell FC (Gambia)

3675 Samger Football Club (Gambia)

3676 Dedebit FC (Etiopia)

3677 Dire Dawa City FC (Etiopia)

3678 Falcon Football Club (Filipiny)

3679 Avenues United FC (St. Vincent & Grenadyny)

3680 FC Rossijanka (kobiety Rosja)

3681 FK Rudar Pljevlja (Czarnogóra)

3682 GD Sesimbra (Portugalia)

3683 James Cook University FC (Australia)

3684 James Cook University FC (kobiety Australia)

3685 Khan Research Laboratories (Pakistan)

3686 Oakville Blue Stars (juniorzy Kanada)

3687 Phuket FC (Tajlandia)

3688 RAF Akritori FC (Cypr)

3689 ROC Police (Cypr)

3690 Samoana Sharks (kobiety Samoa)

3691 Spartans FC (juniorzy Malezja)

3692 AS Chablis (juniorzy Francja)

3693 Le Pecq (Francja)

3694 Villedieu Montaigu (Francja)

3695 AGENA FC (Togo)

3696 CREPSM de Ben Aknoun (Algieria)

3697 FLN Fierte (Algieria)

3698 FC Langhorne United (juniorki USA)

3699 Harleysville FC (juniorki USA)

3700 Nether United FC (juniorki USA)

3701 Nether United FC (juniorzy USA)

3702 Irapuato (Meksyk)

3703 Kolozsvari Vasutas Sport Club (Węgry)

3704 Kooxda Sharbatle (Somalia)

3705 Kooxda Xiddigaha Ruweys (Somalia)

3706 A D Dili Leste (Timor Wschodni)

3707 Ad Bobonaro (Timor Wschodni)

3708 FC Coracao (Timor Wschodni)

3709 FC Porto Taibesi (Timor Wschodni)

3710 FC Santa Cruz Blue (Timor Wschodni)

3711 Firma Sporting (Timor Wschodni)

3712 AS Ali Sabieh Telecom (Dżibuti)

3713 AS Port (Dżibuti)

3714 AS Tadjourah (Dżibuti)

3715 Garde Republicaine (Dżibuti)

 

* zdjecia polskich drużyn klubowych: 

 

687 Omega Stary Zamość (kobiety)

688 AZS II Wrocław (kobiety)

689 AZS PWS Biała Podlaska (kobiety) 

690 AZS UJ Kraków (kobiety)

691 AZS Wrocław (juniorki)

692 BBTS Rekord Bielsko-Biała (kobiety)

693 Canicuła Bytów (kobiety)

694 Ceramika Opoczno (kobiety)   

695 Ciężkowianka Ciężkowice (kobiety)

696 Czarne Gorzyce (kobiety)

697 Czwórka Radom (kobiety)

698 Dargfil II Tomaszów Mazowiecki (kobiety)

699 Dargfil Tomaszów Mazowiecki (juniorki)

700 DKS MOSiR Kętrzyn (kobiety)

701 Elwo Etna Elbląg (kobiety)

702 FC AZS AWF II Katowice (kobiety)

703 FC AZS AWF Katowice (kobiety)

704 GKS Spójnia Women Białe Błota (kobiety)

705 GOKSiR Start Pruszcz (kobiety)

706 GOSRiT Luzino (kobiety)

707 Górnik II Łęczna (kobiety)

708 Granat Skarżysko-Kamienna (kobiety)

709 Gryf Goręczyno (kobiety)

710 GSS Grodzisk Wielkopolski (kobiety)

711 Gwiazda Ruda Śląska (kobiety)

712 Hetman Zamość (kobiety)

713 ISD-AJDGol Częstochowa (kobiety)

714 Jadwiga Kraków (juniorki)

715 Kasztelania Brudzew (kobiety)

716 KGHM Zagłębie Lubin (kobiety)

717 KKP Bydgoszcz (kobiety)

718 KKP II Bydgoszcz (kobiety)

719 KKS Zabrze (kobiety)

720 Kolejarz Łódź (kobiety)

721 Kotan Girls Ozorków (kobiety)

722 Kotwica Kórnik (kobiety)

723 Koziołek Poznań (kobiety)

724 Kresowiak Orion Siemiatycze (kobiety)

725 KS AP Orlik Jelenia Góra (kobiety)

726 KS Błękitni Stargard Szczeciński (kobiety)

727 KS Czarni Sucha Góra Bytom (kobiety)

728 KS Goleszów (kobiety)

729 KS GOSiRKi Piaseczno (kobiety)

730 KS Grom Wolsztyn (kobiety)

731 KS Kinga Krasnystaw (kobiety)

732 KS Korona Łaszczów (kobiety)

733 KS Michałowo (kobiety)

734 KS Moravia Morawica (kobiety)

735 KS Polonia Środa Wielkopolska (juniorki)

736 KS Raszyn (kobiety)

737 KS Unia Opole (kobiety)

738 KU AZS Uniwersytet Warszawski (kobiety)

739 Lechia Zielona Góra (kobiety)

740 Lewart Lubartów (kobiety)

741 LKS Goczałkowice Zdrój (kobiety)

742 LKS Naprzód Żernica (kobiety)

743 LKS Orzeł Pawonków (kobiety)

744 LKS Sokół Więcbork (kobiety)

745 LKS Wierzchowiska (kobiety)

746 LUKS Przyjaźń Piotrków Trybunalski (kobiety)

747 LUMKS Tuszyn (kobiety)

748 LZS Wisła Pędzewo (kobiety)

749 Medyk II Konin (kobiety)

750 Mitech II Żywiec (kobiety)

751 Mitech Żywiec (kobiety)

752 MKP Noteć Inowrocław (kobiety)

753 MKS Atomówki Korsze (kobiety)

754 MKS Ciechanów (kobiety)

755 MKS Gogolin (kobiety)

756 MKS Mielnik (kobiety)

757 MKS Olimpia Szczecin (kobiety)

758 Mitech Żywiec (młodziczki)

759 MLKS Tucholanka Joltex Tuchola (juniorki)

760 Modus Bydgoszcz (kobiety)

761 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki (kobiety)

762 MUKS Praga Warszawa (kobiety)

763 MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna (kobiety)

764 MUKS Stella Kraśnik (kobiety)

765 Nadzieje Garbowa (kobiety)

766 Naprzód Sobolów (juniorki)

767 Naprzód Sobolów (kobiety)

768 OKS Stomil II Olsztyn (kobiety)

769 OKS Stomil Olsztyn (kobiety)

770 Olimpico Malbork (juniorki)

771 Ostrovia Ostrów Wielkopolski (kobiety)

772 Pegaz Drobin (kobiety)

773 Pelikan Łowicz (kobiety)

774 Pisia Zygry (kobiety)

775 PKS Piastovia Piastów (kobiety)

776 Podgórze Kraków (kobiety)

777 Pogoń Ekolog Zduńska Wola (kobiety)

778 Pogoń Siedlce (kobiety)

779 Pogoń Women Szczecin (kobiety)

780 Polonia Prószków (kobiety)

781 Polonia Tychy (kobiety)

782 Promień Mońki (kobiety)

783 Resovia Women Rzeszów (kobiety)

784 Rolnik Biedrzychowice Głogówek (juniorki)

785 Rolnik Biedrzychowice Głogówek (kobiety)

786 Rolnik Biedrzychowice Głogówek (młodziczki)

787 Stal Poniatowa (kobiety)

788 Stal Radomsko (kobiety)

789 Starówka II Nowy Sącz (kobiety)

790 Starówka Nowy Sącz (kobiety)

791 Szczyt Boguszów Gorce (juniorki)

792 Szczyt Boguszów Gorce (kobiety)

793 Szreniawa Nowy Wiśnicz (kobiety)

794 Sztorm Gdynia (kobiety)

795 Sztorm II Gdynia (kobiety)

796 Telfa Bydgoszcz (kobiety)

797 TKKF Checz Gdynia (kobiety)

798 TS Polonia Poznań (kobiety)

799 Tucholanka Tuchola (kobiety)

800 UKS Andrusy Lipnik (kobiety)

801 UKS Dystans Niedźwiada (kobiety)

802 UKS Gamów (kobiety)

803 UKS Gol Częstochowa (kobiety)

804 UKS Jaskółki Chorzów (kobiety)

805 UKS Marysin Warszawa (kobiety)

806 UKS Mazury Mrągowo (kobiety)

807 UKS Medan Gniezno (kobiety)

808 UKS Orlik Burkat (juniorki)

809 UKS Orliki Jeruzal (kobiety)

810 UKS SMS Łódź (kobiety)

811 UKS Teresin (kobiety)

812 UKS Tygryski Świętochłowice (kobiety)

813 UKS Victoria Gaj (kobiety)

814 UKS Victoria SP 2 Sianów (kobiety)

815 UKS Widok Lublin (kobiety)

816 ULKS Bogdańczowice (kobiety)

817 ULKS MOSiR Sieradz (kobiety)

818 UMKS Zgierz (kobiety)

819 Unia Wąbrzeźno (kobiety)

820 Unifreeze Górzno (kobiety)

821 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska (kobiety)

822 Wanda II Kraków (kobiety)

823 Podgórze II Kraków (kobiety)

824 Wanda Kraków (kobiety)

825 Widzew Łódź (kobiety)

826 Wisła Nowy Korczyn (kobiety)

827 Wisła Skoczów (kobiety)

828 Wissa Szczuczyn (kobiety)

829 Włókniarz Kalisz (kobiety)

830 Zamłynie Radom (kobiety)

831 Zielonka Wrząsowice

832 Zjednoczeni Kaczory

833 Amator Wierzchowiece

834 AMSPN Hetman Zamość

835 AZS Podlasie II Biała Podlaska

836 Błękitni Dys

837 Bogdanka II Łęczna

838 Bogdanka Łęczna

839 Górnik 1979 Łęczna

840 Górnik Łęczna (oldboje)

841 Grom Golina (młodzicy)

842 Grom Malanów

843 Huczwa Tyszowce

844 Kowalak Kowale Oleckie

845 Zdrój Jedlina Zdrój

846 LKS Naprzód Żernica

847 LKS Skrobów

848 Łada 1945 Biłgoraj

849 Łada 1945 Biłgoraj (juniorzy)

850 MKS Korsze

851 Omega Stary Zamość

852 Omega Stary Zamość (juniorzy)

853 Opolanin Opole Lubelskie

854 Orzeł Pawonków

855 Ostrovia Ostrów Wielkopolski

856 Podlasie Biała Podlaska

857 Podlasie II Biała Podlaska

858 Pogoń 07 Lubartów

859 Pogoń Trzebiesza

860 Powiślak Końskowola

861 Prądniczanka II Kraków

862 Prądniczanka Kraków

863 Promotor Pełczyn

864 Rolnik Skąpa

865 Roskosz Grabanów

866 Ruch Ryki

867 Sawa II Sonina

868 Sawa Sonina

869 Sawa Sonina (trampkarze)

870 Stal Świdnik 1955

871 Sokolik Lublin (juniorzy)

872 Sokół Zwierzyniec

973 Sparta Rejowiec Fabryczny

874 Teleszyna Przykona

875 TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy starsi)

876 TUR Milejów (trampkarze)

877 Unia Bieruń

878 Victoria Żmudź

879 Victoria Żmudź (juniorzy)

880 Wieniawa Lublin

881 Wisła Płock (juniorzy)

882 Wissa Szczuczyn

883 Włodawianka Włodawa

884 Kryształ Werbkowice (trampkarze młodsi)

885 Świdniczanka Świdnik Mały   

 

* zdjecia reprezentacji narodowych:

 

580 Korea Północna (juniorzy)

581 Laos (juniorzy)

582 Laos (kobiety)

583 Kanada (kobiety młodzieżowa)

584 Anglia (kobiety)

585 Czechy (kobiety)

586 Hitra (kobiety)

587 Portugalia (juniorki)

588 Armenia (kobiety)

589 Finlandia (kobiety)

590 Hiszpania (kobiety)

591 Holandia (kobiety)

592 Malta (kobiety)

593 Somalia (juniorzy) 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [304]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

zdjecia Tanzania
Ładowanie...

Reklama

Buttony

Wyniki

Mecze sparingowe

Zegar

Sport.pl

Zczuba.tv